04.05.19, 02:37
Ja bylem uczniem ostatniego sortu, czyli gorszego nie można było sobie w klasie wymarzyć.Nauczycielki miały Boską pokutę ze mną.Z tego nowy morał by ktoś mądry ułożył.Nie tylko nauczycielki, wszystkim dałem ostro w kość, może dlatego teraz jestem taki głupi bo nie lubiłem się uczyć.
Edytor zaawansowany
  • dragon2016 04.05.19, 03:34
    Ja to zawsze musiałem być wszędzie tym najlepszym od końca, w życiu już zaliczyłem wszystkie etapy.Dwie żony, dwie córki a teraz jestem sam, no nie zupełnie, bo ktoś jest w moim życiu już od jakiegoś czasu.Rodzice mają swoje życie a ja mam już teraz swoje.Z tym że narkotyki,alkochol,bijatyki,dziwki już przerabiałem.Pokuta jak to określę była okrutna, ale widocznie tak miało być , ktoś tam po mimo całych przeciwności losu na demną czuwał.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.