Dodaj do ulubionych

Pisałam kiedyś do kobiety na forum chad

26.08.19, 21:09
cugle jej puściły-przedawkowanie antydepresantów,lekarz psychiatra przegiął?Możliwe,sama to przeżyłam przy pierwszej depresji.Potem,w szkole pękłam jak balonik.Ona ....coś tam....poszła się wyszaleć.Antydepresanty tak działają i inne psychotropy,ja lunatykowałam po źle dobranych,w szpitalu.Obudziłam się bez majtek a zasnęłam w majtka majtki leżą na środku sali w szpitalu psychiatrycznym,rano.Obudziłam się trzęsąc łóżkiem pacjentki w sali na której byłam.Usłyszałam:Co ty robisz?O!Przepraszam.Śniło mi się że tak mam robić żeby uratować ci życie.We śnie nasikałam pod windą i weszłam do męskiego pokoju,położyłam się do łóżka obok pacjenta bo myślałam że to mój pokój.Inny pacjent do mnie z tegoż pokoju:Jesteś kleptomanką?Hm.Dlaczego?Czy coś ukradłam?Zabłądziłam we śnie.Lunatic po lekach.W domu matka mi dała potas czy tam magnez a gdy wzięłam do convulexu.rano na podłodze znalazłam do połowy ogryziony ziemniak.Hm.Może przyniosłam go ze snu? wink Nie wiem co ten ziemniak ogryziony robił na podłodze i kto go do połowy ogryzł i dlaczego.
Edytor zaawansowany
  • ditta12 26.08.19, 21:13
    Pisząc z kobietą z forum chad wtedy,na którym mam bana,wywnioskowałam że u niej nastąpił podobny proces polekowy i popadła przez to w konflikt z mężem bo tak napisała.Ona straciła kontrolę nad swoimi czynami bo miała lekarza który nadawał się....może do sprzątania?Ale może do tego też się nie nadawał bo trzeba umieć sprzątać.To bardzo smutna historia i być może przyczyna blokady mojej osoby na forum chad gazeta.pl
  • ditta12 26.08.19, 21:19
    Mój brzuch jak w ciąży-9 miesiąc,w szpitalu psychiatrycznym.Podeszłam do młodej lekarz,pokazałam i zapytałamtongue_outani doktor dlaczego taki mam bęben?-Tak nie powinno być-odeszłą.Clopixol.Zawsze tak mam po tym kurestwie.A ....ktoś tam wziął kredyt z głodu bo brał....(?) sad
  • ditta12 26.08.19, 21:23
    Pytam tę osobę:Na co ten kredyt?-Na słodycze....Olenzapina?nikt nie przychodził do szpitala w odwiedziny?Możliwe.To jest potworne sad
    Proces sądowy.Jak się zakończył?Nie wiem.Czy pacjent w szpitalu psychiatrycznym może wziąć kredyt?Czy małpa może wziąć kredyt albo dziecko za pomocą telefonu komórkowego?Może.Wykonalne ale....nienormalne.
  • ditta12 26.08.19, 21:26
    Wyskoczyła mi reklamasmirkuplementy diety na porost mięśni.Hm.Czy na porost mózgu też są?Po co te mięśnie?Komu niby mają imponować?Goryle?Tyle że goryl się taki rodzi.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka