• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Łódź- najciekawsze ciucholandy

• 20.03.07, 01:05
      Znacie panie jakieś lumpeksy z markowymi ciuchami dla facetów?
      • 20.03.07, 15:21
        Zazwyczaj w każdym z wymienionych jest taka odzież.
        --
        Marta, Oleńka 01.06.2004 i Julka 07.06.2006 Łódź
      • 21.03.07, 22:25
        Witam,fajniutkie ciuszki dla panów są na Wschodniej (Jaracza/Pomorska)co prawda
        ceny nie są najniższe, ale ubrania ciekawe i firmowe można modnie się ubrać.
        pozdrawiam
        • 20.04.07, 18:23
          Ja ostatnio się znieczeciłam. Tyle dziewczyn w temacie np. perełki pisze o
          świetnych i tanich zdobyczach, a ja nic ostatnio nie mogę znalezć. Czyzbym
          straciła zdolność do wyszukiwania ciuchów? Hmm... nie rezygnuję, w poniedizałek
          znowu popróbuję. Pozdraiwam Łodzianki nie śpijcie tylko piszce posty ;P
          --
          anio.blox.pl/html ;)
          to dopiero początek
          • 19.05.07, 19:35
            no to piszę:)
            i w obronę biorę secondh. w centralu II o którym-z tego co sie zorientowałam-
            krążą bardzo złe słuchy. że brudno,drogo i niefajne ubranka. otóz w piatek
            weszłam tam niejako z musu (było zimno a ja źle się ubrałam) i zakupiłam swietny
            czarny mięciutki kopertowy wełniany sweterek, z przedłuzanymi za nadgarstek
            rekawami. za jedyne 6 zł.czyli można cos wyszperać:)
            --
            <a
            href="tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10721;28/st/20060611/n/Igorek/k/b5fa/age.png"
            target="_blank">tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10721;28/st/20060611/n/Igorek/k/b5fa/age.png</a>
            • 20.05.07, 21:00
              no jak na takiej powierzchni wyszukałas jeden sweterek , bo akurat teraz nie
              sezon na sweterki to moje gratulacje. ostatnio byłam tam przypadkowo i powiem
              szczerze ,ze faktycznie ,ze ci co mowią ,ze tam brudno drogo i smierdząco to
              mają całkowitą rację. Kiedyś to może jeszcze było jako tako ,ale teraz to już
              tragicznie ,jakby włascicielom nie zależało całkowicie na tym sklepie.Az szkoda
              tego lokalu na taką dzialalność.
              • 22.05.07, 15:17
                a dziekuje bardzo- sweterek jest super i nie było chyba w pracy kolezanki która
                by się nie zapytała gdzie i za ile zakupiłam. mówiac szczerze mnie osobiscie
                dziwi "sezonowe" podejście do ciuchów- kupuje zimowy płaszcz nawet latem jesli
                uznam ze jest fajny. ale to moja filozofia. a co do samego lumpeksu- widziałam
                takze kilka świetnych spódnic letnich i sukienek, babeczka przede mna kupowała
                za 8 zł fanatstyczny kremowy sweterek. nic nie smieredziało, nie dostrzegłam tez
                wiekszego niz gdzieindziej "brud", sporo dziewczyn i pań z kilkoma rzeczami
                stojacymi w kolejce do kasy, ceny umiarkowanie niskie lub niskie- totalny
                standard pod tym wzgledem. może nie jest to najpiękniejszy, najczystszy i
                najlepiej zaopatrzony ciucheks w Łodzi ale negatywne opinie na jego temat sa wg
                mnie grubo przesadzone.
                p.s. troche frustracja- dla mnie niezrozumiałą - wieje z twej wypowiedzi...:)

--
                <a
                href="tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10721;28/st/20060611/n/Igorek/k/b5fa/age.png"
                target="_blank">tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10721;28/st/20060611/n/Igorek/k/b5fa/age.png</a>
    • 08.06.07, 23:41
      odkrylam nowy ciuicholand na Klonowej 8..super fajne rzeczy, co prawda cena za
      sztuke ale warto, warto...
      • 15.06.07, 00:10
        Mozesz napisac dokladniej, w ktorym miejscu jest ten ciucholand? To nie sa moje
        rejony, a chcialabym tam zajrzec.
        Dzieki ;)
        • 18.06.07, 00:19
          Ten na Klonowej - przy Limanowskiego...żółtego szukać:)) Żółty szyld z chyba
          czarnymi napisami:)) Jeśli myślę o tym samym co Ivone:)

Dla mnie jak do tej pory najlepszy jest ten na Piotrkowskiej naprzeciwko
          Horteksu:)) Tylko tam się idzie jak ma się czas:))
          --
          ...budzi się we mnie zwierzę...ale obawiam się,że to leniwiec ;)

...gdy nie masz nic do ofiarowania...ofiaruj uśmiech...:)))
    • 15.10.08, 20:57
      jest w Łodzi Purpurowa Krowa - sklepik nieduży, miła młoda obsługa
      rzeczy wycenione, karty stałego klienta, rabaty
      co wtorek nowa dostawa
      Przybyszewskiego 22
      bardzo fajne ubrana (mam cudną koszulę dolce&gabbana za 15zł:):):) )
      • 22.10.08, 20:53
        a tak jest. polecam. na rzgowskiej na wysokości bednarskiej. przy pl.
        niepodległości są 2 - można czasami coś znaleźć. jakiś rok temu mieszkałam na
        retkini i tam był taki fajny mały lumpeks przy maratońskiej/retkińskiej. wie
        ktoś czy jeszcze jest? opłaca się tam jechać?
        • 25.10.08, 18:09
          ach, piszcie, piszcie, bo mieszkam tu od roku i wszystko co kupiłam to bluzka i
          pasek
          • 20.01.09, 19:27
            Dziewczyny, czy któraś z Was wie w jakie dni jest dostawa w
            lumpeksie na Placu Wolności ?
            • 27.01.09, 23:26
              w poniedziałki. To jeden z moich ulubionych ;)
              • 30.01.09, 18:41
                Dzięki. Też go lubię, tylko trochę daleko mam do tego lumpeksu.
                Niedługo będę miała parę dni wolnych, to wybiorę się tam na łowy.
                • 24.02.09, 10:41
                  Ja najbardziej lubię Fart na Jaracza - na dole wycena, na górze na wagę, ale ja
                  chodzę tylko na wycenę, rzeczy na górze wydają mi się bardziej zniszczone. Marki
                  przeciętne - next, dorothy perkins, gap, wallis (z tych lepszych), george,
                  atmosphere, h&m ( z tych gorszych). Mam stamtąd bluzki, żakiety, spodnie, dla
                  męża upolowałam kilka koszul i krawatów (jedwabne po 4 zł :-)) W soboty jest
                  przecena, rzeczy wycenione -50%. Podoba mi się tam, bo rzeczy nie są zniszczone,
                  jest sporo ciuchów nowych jeszcze z metkami alb bez metek, ale widać że nie
                  noszonych. Moja najlepsza zdobycz to wełniane szare spodnie ralpha laurena
                  (nowiutkie z metkami) za 14 zł.
                  Kiedyś wchodziłam jeszcze na kilińskiego przy rewolucji (obok żabki), też rzeczy
                  wycenione, ale dawno tam nie byłam. Do tej pory żałuję żakietu z zary, którego
                  tam nie kupiłam, a potem juz go nie było ;-)
                  Na narutowicza bliżej kilińskiego (obok salonu paznokci) latem kupiłam świetną
                  czerwoną lnianą sukienkę c&a za chyba 5 zł. W lumpku na przeciwko telepizzy nic
                  dla siebie nie znalazłam.
                  Odkryłam natomiast lumpeks z rzeczami tylko dla dzieci, nazywa się Dziecinada i
                  jest na zuli pacanowskiej, obok serwisów narciarskich. Dużo rzeczy, tylko
                  wycena, ubranka porozwieszane rozmiarami i osobno dla dziewczynek i dla
                  chłopców. Kupiłam dla synka świetne spodenki adams za 7 zł.
                  To chyba tyle jeżeli chodzi o moją znajomość łódzkich lumpeksów.
                  --
                  What the world needs now islove sweet love
                  Już za chwileczkę, już zamomencik...
                  • 25.02.09, 13:51
                    A ten Fart na Jaracza to gdzieś w pobliżu Piotrkowskiej?
                    • 26.02.09, 11:08
                      Tak, między Piotrkowską a Wschodnią, idąc od Piotrkowskiej - po prawej stronie.
                      Taki żółto-czarny szyld. Ten sam sklep jest też na Zachodniej obok dawnego
                      Capitolu i na Klonowej przy Limanowskiego, ale tam nie byłam. Na Jaracza dostawy
                      są w poniedziałki i czwartki. Jak na lumpek to pewnie jest tam drogo (tzn. na
                      wycenie) ale mnie się tam podoba i prawie zawsze coś tam dla siebie znajdę.
                      --
                      What the world needs now islove sweet love
                      Już za chwileczkę, już zamomencik...
                      • 27.02.09, 14:36
                        Dzięki za info. Wybieram się w tamte okolice to z chęcią odwiedzę
                        ten lumpeks. Ja osobiście też wolę wycenę, choc jest trochę drożej,
                        ale szybciej można coś ciekawego wyhaczyc. Pozdrawiam.
      • 02.03.09, 22:22
        Purpurowa krowa niestety "się zamknęła". a szkoda bo było tam naprawdę
        sympatycznie, kupiłam ekoskórzaną kurtkę i świetną bluzkę. Piszę gdyby ktoś się
        wybierał...
        --
        Anioprezentuje
    • 10.05.09, 22:55
      Podobno w lumpeksach ubrania mają często lepszą jakość od sieciówek, tyle się o tym naczytałam na różnych forach. Można tam znaleźć jedwabie, kaszmiry - pytam w którym lumpeksie w Łodzi? Bo ja wszędzie widzę tylko poliestry, w najlepszym wypadku bawełnę. Gdzie?! Nie muszą to być od razu ubrania wielkich marek, ale chodzi o lepszą jakość materiału.
      • 16.05.09, 06:04
        wiesz- może masz pecha po prostu:)
        ja akurat nie mam fioła na punkcie "jedwabi i kaszmirów" a kilka sztuk takowej
        odziezy posiadam. i to "wielkiej marki"! przy czym wcale nie szukałam celowo-
        samo wpadlo w rece:). kazda sztuka w innym lumpku zatem podawanie adresu wg mnie
        nic nie da. zreszta- lokalizacje to nie tajemnica bo nie raz w watku łodzkim sie
        pojawiły. jesli masz czas i ochote to przejrzyj sobie postu bo o ile dobrze
        kojarze ktos podawal namiar na jakis lokal "markowy". jak masz parcie to pewnie
        tam cos szlachetnego złowisz...:)
        • 21.05.09, 18:50
          mam pytanie dotyczące lumpeksu w starej fabryce, słyszałam, ze jest
          gdzieś w poblizu Placu Reymonta. Szukalam w tamtych rejonach i nic
          nie znalazłam...ktoś o nim słyszał :( ?
          • 04.12.09, 22:02
            Prosze o podanie ulic tych sklepów sieci DUKAT -tylko i wyłącznie
            z miast:Łódź, Warszawa,Ciechanów, Płońsk, Włocławek, Koło, Konin,
            Poznań...dziekuje za wszelką pomoc i pozdrawiam
          • 08.06.10, 22:54
            lumpeksu w fabryce przy pl Reymonta juz nie ma ale polecam lumpeks
            na Sieradzkiej między Piotrkowską a Zarzewską. Są też nowe rzeczy,
            koncówki serii. Wszystko wyprane, ładnie wisi na wieszakach, to taki
            fajniejszy, droższy lumpeks ale warto zajrzec. No i są ciuchy dla
            dzieci
            No i jeszcze na Zarzewksiej niedaleko pl Reymonta jest komis z
            ciuszkami dla dzieci-Siusiumajtek. Naprawdę ładne ciuszki, czesto
            nie zniszczone, w całkiem fajnych cenach (4-8 zł/szt)
            • 25.12.10, 21:13
              Ogólnie wydaję mi się, że każda rzecz kupiona w ciucholandzie ma lepszą jakość niż te nasze polskie, które możemy kupić za podobną cenę... Ja osobiście polecam niewielki sklep na mazurskiej przy kilińskiego, gdzie zawsze mogę coś ciekawego spotkać.
    • 22.05.11, 14:18
      super ciuszki można trafić w łodzi w "piaskach" na retkini, teraz będą też sprzedawać w dobrych cenach przez internet
      www.eciuch.pl chyba, o ile dobrze pamiętam, to będzie można coś fajnego wychaczyć :)
    • 31.05.11, 12:17
      Sklep " Kiermasz odzieży" niedługo zmieni nazwę na "ciuchy"
      Łódź ul: Piotrkowska 115/119
      Wiem, że mają fajne ubrania i dobre jakościowo czasem jakaś nówka się trafi. Wymianę towaru maja mieć chyba 7 czerwca ale najlepiej jest się dopytywać bo to zawsze może się zmienić. Moja siostra kupiła tam super ubrania i to za nie duże pieniążki ;) Jak czasem przyjeżdza do domu to dzieli się ze mna zdobyczami ;P
    • 18.12.14, 21:20
      Ja wynalazłam nowe i ciekawe perełki na Lutomierkiej 12 w łodzi. Mają tam odzież na wagę i codziennie niższe ceny . Obsługa miła i co najważniejsze nie wychodzisz ze sklepu z zapachem zdechlizny , bo naprawdę czysto i pachnąco. Odzież mają z UK, Holandii, Norwegi i chyba Szwecjii. Z tego co pamiętam to dostawy mają w środy :)
      • 13.03.15, 10:40
        hej,
        kojarzycie moze o ktorej otwiera sie ciucholand na Jaracza, w soboty? od 8mej? 9tej? pozniej? Bede wdzieczna za wiesci, bede akurat blisko o 8mej to bym wpadla:) pozdrawiam!
      • 23.07.15, 13:21
        Czy w łodzi są second handy, gdzie możńa dostać fajne męskie ubrania ?
    • 16.09.15, 15:54
      Ja jestem z Bałut i mogę polecić 3 lumpeksy koło rynku bałuckiego, jeden rog win i lagiewnickiej chyba bodex, drugi na win tania szafa i nowy niedawno otwarty fux na zawiszy czarnego bliżej franciszkanskiej. W kazdym mozna znalezc fajne, niedrogie rzeczy
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.