Dodaj do ulubionych

Drugie oświadczenie adminki

13.10.15, 19:41
Wykazałam maksimum dobrej woli.
jeżeli jednak zechcesz ubliżać, poniżać lub ośmieszać użytkowników
mojego forum, natychmiast zlikwiduję wszystkie Twoje wpisy - SUPER_222.
Twoje zalogowanie się pod tym nickiem mi specjalnie nie przeszkadza,
chociaż mogłaś wybrać nazwę jakiegoś innego ładniej pachnącego smaru.
--
Tak tu cicho...
Obserwuj wątek
    • super.222 Re: Drugie oświadczenie adminki 14.10.15, 09:08
      Dzisiejszej nocy (14 na 15) mogą wystąpić zakłócenia w czynnościach priv.
      Spowodowane to będzie zmianą systemu funkcjonowania tego - jakże miłego
      dla nas - portalu poczty GW.
      Kto w odpowiednim czasie potwierdził zgody, będzie korzystał z poczty
      na nowych zasadach. Kto nie wyraził zgody - w tym trolle - znikną, czyli
      pozostaną bez dostępu do poczty i muszą się ponownie o nią starać.

Powyższe zmiany dotkną bardzo użytkowników korzystających z czatu,
      bowiem ten ważny komunikator w nowym programie - znika na amen.

--
      Tak tu cicho...
      • sagittarius954 ?????? 14.10.15, 12:58
        Nie wiem o co chcodzi a jak nie wiem czyli chodzi o coś co jest niewidoczne dla oczu .
        Superko ja nie pochwalałem i nie pochwalam twojego rozbrajania podrzuconych bomb . Tym bardziej ,że rozumiem iż istnieja one na twojej poczcie . Żebyśmy dobrze się zrozumieli , rola admina jest dbanie o netykietę , to nie tylko kłótnie , wprowadzanie obraźliwych słów, przekleństwa ,ale też i dbanie o takie rozmowy aby nie zakłócały normalnego komunikowania się między innymi uczestnikami forum , wreszcie byś mogła pozyskać kogos nowego , nawet nie na stałe ot tak z doskoku .
        To co wyrabiasz odpowiadając komuś kto do ciebie pisze i eliminując jego posty jest takie głupie że az obraźliwe powinno być dla niego . ale widocznie za ,mało ma honoru lub nie wie co toznaczy . Ja już nawe tnie proszę ale ŻĄDAM abyś zabanowała te osoby z którymi się komunikujesz na forum i usuwasz ich posty lub na poczcie co jest bardziej prawdopodobne . Nawet gdybyś miała to robić kilka razy dziennie to masz tak postępowac aby wyraźnie dac do zrozumienia że to twoje forum i ty decydujesz kto będzie tu pisał , w innym wypadku proszę się zgłosić do administracji forum gazety o ip danej osoby aby zawiadomić odpowiednie organy za nękanie . Jeśli tego nie uczynisz dalsze pisanie nawet małe i byle jakie na tym forum traci sens . I tak naprawdę jest śmiechu warte . Albo jesteśmy poważnymi ludźmi albo dzieciakami w krotkich spodenakch . Tyle reszta należy do Ciebie .

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka