Dodaj do ulubionych

Dzisiaj nie zapomnę

26.08.17, 09:33
O święcie Matki Boskiej Częstochowskiej.😇
Obserwuj wątek
      • czuk1 Re: Dzisiaj nie zapomnę 01.09.17, 09:16
        Tytuł wątku i data oraz komentarze - mnie narodowca - upoważniły mnie (nieco) do postawienia tego marsza /nie pieśni/ na Twoim forum. Choć dla mnie brzmi wrogo :

rosomak rosomak
        SAM MARSZ NIE JEST ZBRODNIA PODOBA MI SIE

Oskar V
        chwała ku hitlera

Król Prus
        ß to 2 razy S, dlatego jak już tytuł powinien być "Preussens gloria, lub Preußens gloria

piotr korol
        Bohaterzy ciulu , zbrodniarze toSS

Piotr Best
        Do idiotów: sam marsz powstał przed narodowym socjalizmem i nazizmem, dużo przed...
        • sagittarius954 Re: Dzisiaj nie zapomnę 01.09.17, 09:41
          Dzisiejszy dzień jest dla mnie wspomnieniem o tych , którzy zginęli w wyniku napaści Niemiec na Polskę.O kobietach i dzieciach łamanych jakby byli nic nie znaczącymi zwierzętami.

I takim niech pozostanie. Jak najmniej kultury niemieckiej w tym dniu.😮
      • czuk1 Re: Dzisiaj nie zapomnę 01.09.17, 09:57
        Korzystając z nieobecności Właściciela .... straszę, wspominam z okazji rocznicy :
        www.youtube.com/watch?v=slOTKPvQCls&list=RDTsLPXQG_PM0&index=3
        a hymn III Rzeszy .... jest wyciszony w sieci, została tylko edukacyjna swastyka:
        www.youtube.com/watch?v=TsLPXQG_PM0&index=1&list=RDTsLPXQG_PM0
        Uspakajam zaraz : www.youtube.com/watch?v=VhQwLeMcbRY .... ale nadal pamiętajmy odległą historię

No i ciągle wrogi hymn zbrodniczej FR : www.youtube.com/watch?v=yPVM-reJ5a8
        - ostrzeżenie na czasie ...100 tys. wojska rosyjskiego ćwiczy u naszych granic , tysiące czołgów i setki rakiet jądrowych jest w stanie gotowości . Samo zostawienie muzyki hymnu ZSRR jest symbolem kontynuacji wrogiej strategii Rosji ... a praktyka blisko 30 lat putinowskiej Rosji o wrogości do Polski dowodzi
          • czuk1 Dzisiaj nie zapomnę 08.09.17, 14:36
            Właściciele forum przemilczeli moje "nieodpowiedzialne?" wpisy.
            Pozostaje mi przypodobać się IM muzyką i dobrą informacją. Podobno nasz minister zamierza zaktywizować wojsko i włączyć do udziału w uroczystościach kościelnych. Mamy wzorzec do naśladowania:

www.youtube.com/watch?v=u8yrt6IwwI8

-- a nasi Biskupi ? mają nadzieję ...
            "Wyrażamy nadzieję, że osoby odpowiedzialne za nasz kraj i relacje międzynarodowe, mając na uwadze dokonane już procesy pojednania [polsko-niemieckiego], będą budowały na tym kapitale i w oparciu o jego wielopłaszczyznową wartość" - napisali biskupi w apelu opublikowanym 8.IX, na stronach Episkopatu .
            • sagittarius954 Re: Dzisiaj nie zapomnę 09.09.17, 08:29
              Ćzuku na zaczepki odpowiada się milczeniem , ale dotyczy to tylko forum i pewnej części stron wirtualnych . Zastanawia mnie czemu propagujesz lewactwo, nie lepiej pisać tam gdzie cię lepiej rozumieją??

Przepraszam za skrótowość wpisów , ale do końca mojego urlopu i powrotu do domu za bardzo forum się nie zmieni. A wtedy pozwolę sobie na obszerny skomentowanie mało odpowiedzialnych twoich wpisów, poprzednich, z braku możliwości oglądania wszystkiego że względu na smycz ograniczającą pobór na konkretny odbiornik internetowy, filmiki youtubka są bardzo cedzone przeze mnie.

Mam jednak nadzieję zetrzeć się z tobą, a może znów się pokłócimy , na czym kończę i pozdrawiam 😎😯

• czuk1 Re: Dzisiaj nie zapomnę 10.09.17, 09:36
                Lewactwa u siebie nie widzę. Musiałbyś najpierw pojęcie lewactwa mi wyjaśnić.
                Intencji kłótni nie miałem. Odzywam się zawsze pierwszy do ludzi skromnych i milczących .... w ciszy.
                Modlącym się... nie przeszkadzam . Etykietek ludziom nie nadaję; chyba, że w odpowiedzi na etykietki nadane mnie,wcześniej.
                Próba podjęcia kłotni przez Ciebie.
                Skończy się .....moim milczeniem smile
                pozdrawiam

--
                "Wyrażamy nadzieję, że osoby odpowiedzialne za nasz kraj i relacje międzynarodowe, mając na uwadze dokonane już procesy pojednania [polsko-niemieckiego], będą budowały na tym kapitale i w oparciu o jego wielopłaszczyznową wartość" - napisali biskupi w apelu opublikowanym 8.IX, na stronach Episkopatu .
                • sagittarius954 Re: Dzisiaj nie zapomnę 10.09.17, 09:51
                  Nie podejmuję żadnej kłótni chociaż gdy napiszę odpowiedź możesz być niezadowolony . Absolutnie cię nie wypraszamy z forum , nie rozumuj w ten sposób, jeszcze troszkę uzbruj się w cierpliwość, tylko o tyle proszę. Kłaniam się😶
                  • czuk1 Re: Dzisiaj nie zapomnę 10.09.17, 11:04
                    Z tego co można przeczytać w encyklopediach lewak to rodzaj broni służący do parowania ciosów zadanych bronią białą.
                    Tymczasem na forach (im bardziej nieokrzesane forum tym częściej) lewak i lewactwo występuje jako wszelka przyczyna zła (prócz trzęsień ziemi i kokluszu), wliczając w to głód w Afryce, wysokie ceny mieszkań czy odpowiedzialność za osobiste problemy piszących (parafrazując pewien dowcip: "to musiał być wyjątkowy lewak, bo jeszcze narobił p. hrabiemu w spodnie").
                    Mam więc do Was pytanie: kto to jest ten lewak, na czym polega lewactwo. Czy jest to może personifikacja bliżej nieokreślonego zła, czy też może ktoś o poglądach lewicowych .
                    Co innego ma na myśli ONRowiec, a co innego UPRowiec, gdy używają tego pejoratywnego określenia. Ja podałem poglądy z forum a zarazem własny punkt widzenia i tyle, nie roszczę sobie zupełnie prawa do wyłączności na prawdę. Przy tym nadal można się kłócić: a co to są lewicowe poglądy, a co to w ogóle są poglądy i tak dalej.
                    Wychodząc z założenia powyższego …. odstępuję od dochodzenia – jakim to jak jestem lewakiem. Wycofuję dlatego od pytania.
                    Jednak oświadczam, że możesz sobie mnie tak nazywać ale lewakiem nie jestem.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka