Dodaj do ulubionych

POSZUKUJĘ DOSTAWCY ODZIEŻY DAMSKIEJ.

02.09.13, 17:52
Jak w temacie poszukuję dostawcy odzieży damskiej tylko z możliwością wyboru osobistego,lub z wieszaka.Propozycję na e-mail axs88@wp.pl proszę pozostawić num tel,odpowiem na ofertę.
Edytor zaawansowany
  • super.ciuszki 22.09.13, 15:25

Witam serdecznie

Jestem zainteresowana nawiazaniem wspólpracy ze sprzedawcami odziezy uzywanej w Polsce oraz klientami indywidualnymi. W swojej ofercie posiadam ubrania typu CREAM najwyższej jakości.

Obecnie współpracuję z bardzo dobrymi hurtowniami i sortowniami w UK, dzięki czemu mam dostęp do odzieży męskiej, damskiej oraz dziecięcej. Są to ubrania renomowanych firm tj. Lacosta, Zara, GAP, Boss, Mothercare, Next, Red Herring, Burton itp. Itp.

Są to starannie wyselekcjonowane ubrania w idealnym stanie czyste i przygotowane do sprzedazy.

Paczka jest ubezpieczona i przesyłana bezpośrednio na podany przez odbiorcę adres, dzięki czemu unikną Panstwo niepotrzebnych kosztów związanych z dojazdem do hurtowni.
    Ogromnym plusem i wygodą jest możliwość zamawiania określonych rozmiarów lub ubrań np. Tylko męskich, damskich lub dziecięcych. W zależności od Państwa potrzeb mogę również skompletować ubrania na specjalne okazje:ubrania okazjonalne, suknie sylwestrowe,
    studniówkowe, garnitury, buty w określonych rozmiarach, biżuteria, torebki dzienne i wieczorowe, ubranka dla niemowląt, a także zabawki edukacyjne, pluszaki, paski itp.

U mnie mają Państwo gwarancję, że sprzedawane ubrania są w idealnym stanie, bez dziur, rozciągnięć, czy plam. W zestawie znajdują sie zarówno ubrania nowe z metką, nowe bez metki, a także ubrania używane w stanie idealnym.
    W razie zainteresowania mogę przesłać zdjęcia ubrań na maila.

W razie jakichkolwiek pytań proszę się kontaktować pod numere 004407417439545 lub mailowo super. ciuszki@op.pl

Z przyjemnoscia odpowiem na wszelkie pytania.

Pozdrawiam
    Olga

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka