Dodaj do ulubionych

Szukam importerów z odzieżą używaną

28.12.15, 19:33
Poszukuje kontaktów do osób prywatnych lub hurtowni zajmujących się sprowadzanie i sprzedażą niesortu angielskiego, szkockiego, irlandzkiego, niemieckiego, holenderskiego na teranie województwo mazowieckiego,pozdrawiam:)
Edytor zaawansowany
  • 136marta 28.12.15, 19:38
    136marta napisał(a):

> Poszukuje kontaktów do osób prywatnych lub hurtowni zajmujących się sprowadzani
    > em i sprzedażą sortu i niesortu angielskiego, szkockiego, irlandzkiego, niemieckiego, ho
    > lenderskiego na teranie województwa mazowieckiego,pozdrawiam:)
  • karolina1075 24.01.16, 23:39
    Witam mam do zaoferowania odziez typu cream prosto z uk gdyz tu wlasnie mieszkam wiec ciuchy bezposrednio z hurtowni bez dodatkowych posrednikow, ciuchy w b dobrym stanie znane marki 70% metka, odziez wysylam w paczkach po 30kg w cenie 35zl/kg transport wliczony, mam rowniez dostep do odziezy dzieciecej rozmiary na zyczenie poszukuje stalej wspolpracy ze sklepami w Pl prosze o kontakt na ciuchyuk@onet.pl
  • allegrostypka 26.04.16, 01:48
    Witam
    Jestem zbieraczem w Londynie, posiadam odzież używana męska, damska, dziecięca, tylko i wyłącznie z własnych zbiorek. Odzież markową (NEXT, H&M, M&S, Zara, GAP, CK, itp.) Odzież pakowana w worki po 6 kg. Nie sortuje w sortowni, ani nie prowadzę hurtowni, sam zbieram, wiec daje 100% gwarancji iż towar nie jest przebrany. Jeśli odbiór osobisty jest możliwość wyboru ciuszków na miejscu. Cena 3,5 ?/kg. Jestem w stanie dostarczać maksymalnie 100-150 kg creamu tygodniowo (wszystko zależy od zbiorów :)
    allegrostypka@o2.pl
    Pozdrawiam
  • aaddii12 29.04.16, 21:54
    Witam jestem importerem odzieży Z niemiec odzież bardzo dobrego gatunku 4.50 kg zapraszam do kontaktu 690919660

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka