Dodaj do ulubionych

Kupię odzież Outlet i używaną

03.08.16, 09:51
Poszukuję Outletu np. po likwidacji sklepu jak i odzieży używanej. Interesują mnie tylko poważne oferty ze zdjęciami. Pozdrawiam
modna777@onet.pl
Tel: 515 399 940
Edytor zaawansowany
  • barlen1 15.09.16, 14:14
    Sprzedam stock:
    -czapek dziecięcych (2300 szt.) - różne wzory , kolory , one size
    -bielizny termoaktywnej (6300 szt.) -tylko Kalesony - damskie , męskie i dziecięce - różne kolory , rozmiary

Towar jest firmy BARTS , nowy , po zamkniętym sklepie.Czapki pakowane po 3 szt. w woreczki , kalesony w osobne oryginalne pudełka.Bardzo dobra jakość , I gat.

Atrakcyjne ceny !!!

Posiadamy także inne stocki odzieżowe , obuwie , spodnie narciarskie , rękawice zimowe , czapki dla dorosłych unisex ...

Całość można zobaczyć i kupić w Tarnowskich Górach :
    okazje@martel-bytom.pl
    513-28-88-88
  • simonus83 15.09.16, 19:00
    Witam,
    Mam do zaoferowania odzież używaną kategorii - sort, pochodzącą z likwidacji sklepu typu second hand. Do sprzedania pozostało mi ok. 80-100 kg odzieży męskiej, damskiej i dziecięcej. Ubrania starałem się pogrupować na kategorie, tj. koszulki damskie krótki rękaw, żakiety, spodnie krótkie, spodnie długie, spódnice, odzież cieplejsza (jesień, zima) itd. w mniejszych ilościach, tzn. w workach po ok 6 kg, Przewaga odzieży damskiej. Niektóre produkty sygnowane takimi markami jak H&M, ZARA, DOLCE&GABBANA,
    Nie prowadzę sprzedaży wysyłkowej, odbiór tylko osobisty. Preferuję sprzedaż większych ilości. Szymon 506-025-291 (Stanisławów Pierwszy k. Nieporętu)
  • bronek1978 17.10.16, 08:56
    Witam, posiadam bardzo dobry sort z duza iloscia creamu, jest tez mozliwosc zrobienia towaru pod klienta np duzo wiecej bluzek, sukienek w workach, ale odziez do zobaczenia tylko w okolicach Klodzka na Dolnym Śląsku, odziez pochodzi prosto z Irlandii gdzie sam ja sortuje, o kontakt prosze ns 00353894714141, oddzwonie, lub na bronek.daniel@interia.pl, pozdrawiam
  • bozenkaxxxxxxx 24.11.16, 15:26
    Witam serdecznie
    Importer odzieży World Offers nawiąże współpracę z hurtowniami oraz detalistami.
    W naszej ofercie znajdą Państwo taki asortyment jak:
    ODZIEŻ NOWA
    -odzież damska
    -odzież męska
    -odzież dziecięca
    -obuwie damskie
    -obuwie męskie
    -galanteria damska oraz męska
    -biżuteria
    -erotyka(bielizna oraz akcesoria)
    ODZIEŻ UŻYWANA
    -odzież damska
    -odzież męska
    -odzież dziecięca
    -obuwie damskie
    -obuwie męskie
    OUTLETY
    -odzież damska
    -odzież męska
    -odzież dziecięca
    Zapraszam również do zapoznania się z naszą stroną internetową: www.worldoffers@.com.pl aby zapoznać się z cennikiem zapraszamy do zalogowania się na stronie
  • biuro.pphutur 25.11.16, 11:05
    witam, posiadamy domówkę i cream około 600 kg, towar przywieziony z Francji tel 041/25 10 150
  • epaxrecycling 14.05.18, 13:06
    Zapraszamy do wspolpracy sklepy i hurtownie.
    Posiadamy wysokiej jakosci Cream UK w cenie od 5 GBP za 1kg (cena zalezy od ilosci)
    Zbiórki - środkowa i pólnocna Anglia oraz Szkocja
    Minimalne zamowienie to 200 kg
    Mozliwosc wysylki lub dostarczenia pod adres
    Czas realizacji od 2 do 4 tygodni
    Niskie koszty transportu
    Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy epaxrecycling@gmail.com
    lub tel. +44 7543 190782 (mowimy po polsku)
    EPAX RECYCLING
    London

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.