Dodaj do ulubionych

Praca w Niemczech

25.02.14, 13:55
Należąca do grupy Solutions30, firma Digital Business Solutions Gmbh specjalizuje się w dostarczaniu usług telekomunikacyjnych na rynku niemieckim.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników lub osób posiadających własną działalność gospodarczą do podjęcia pracy na stanowisku:

Technik – instalacja sieci internetowej

OBOWIĄZKI
• Instalacja sieci internetowej u klientów prywatnych
• Konserwacja, serwis i utrzymanie urządzeń sieciowych
• Raportowanie z przebiegu pracy
WYMAGANIA:
Edytor zaawansowany
  • za-granica 02.03.14, 20:34
    Czy to aktualne?
  • lavora 29.05.15, 12:47
    Aktualne oferty pojawiają się u nas - www.lavora.pl/ - rozpoczeliśmy współpracę z certyfikowanymi agencjami pośrednictwa pracy wiec jest bezpiecznie i aktualnie : )
  • solutions30 16.07.15, 11:24
    Ogłoszenie znów jest aktualne - prosimy o zgłoszenia na telimapoland@solutions30.com

Szukamy mężczyzn i kobiet władających językiem niemieckim oraz posiadających czynne prawo jazdy kat. B, do pracy w Aalen przy sieciach telekomunikacyjnej - montaż Internetu/TV. Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia. Pracę mogą wykonywać także kobiety.

Zapewniamy szkolenie, sprzęt do pracy, zakwaterowanie.
    Oferujemy atrakcyjne zarobki, mieszkanie i umowę o pracę.
  • rekrutacja.ue 21.11.14, 15:02
    MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. ( 5606/1) poszukuje dla swoich klientów z Niemiec kandydatów na stanowisko:

Elektryk z uprawnieniami na podnośnik dźwigowy w Bühl

Miejsce pracy: Bühl/ Niemcy

Wybrany Kandydat będzie odpowiedzialny za:
    - montaż instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych (hipermarketach),
    - pracę na podnośniku dźwigowym,

Od Kandydatów oczekujemy:
    - uprawnień na podnośnik dźwigowy,
    - wykształcenia kierunkowego,
    - doświadczenia zawodowego min.1 rok,
    - mile widziane uprawnienia SEP do 1 KV,
    - umiejętności czytania rysunku technicznego,
    - własnego samochodu (mile widziany).

Wybranemu Kandydatowi oferujemy:
    - polsko ? niemiecką umowę o pracę,
    - dopłaty za przejazd z Polski do Niemiec i z powrotem,
    - możliwość otrzymania zaliczki,
    - chęć długoterminowej współpracy,
    - klarowne warunki zatrudnienia,
    - dodatkowo płatne nadgodziny,
    - opiekę ze strony biura polskiego,
    - zagwarantowane i opłacone mieszkanie niedaleko miejsca pracy.

Nr kontaktowy: 666 169 543

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV na adres rekrutacja.ue@mrjob.pl w tytule maila prosimy o wpisanie ELE.podn/UE/2014.
    Więcej informacji oraz ogłoszeń znajdą Państwo na nasz stronie www.mrjob.pl/ .
    Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami)."Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

• ht.magdalena 15.11.15, 16:22
    Szukam pracy pracowałem w Anglii i Irlandii, oraz w Polsce. Mam doświadczenie, ciężka praca nie jest mi obca. Dóbr a znajomość języka angielskiego, mam 30 lat mój nr tel +48883974811

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka