Dodaj do ulubionych

Zarobek w necie

24.08.14, 16:28
Jeśli szukasz zarobku w internecie to sprawdź mojego bloga verts-paid.blogspot.com/
Zapraszam na bloga do przeczytania "O programie". Tam wszystko wyjaśnione, a jeśli potrzebujesz pomocy pisz na email lub gg (zakładka kontakt).

Pokrótce:
Inwestujesz(ja zainwestowałem 150 zł), jesteś w pewnej grupie (od 1 do 12), w zależności w jakiej jesteś grupie dostajesz płatne reklamy, czym więcej zainwestujesz tym lepsze reklamy, wyklikujesz i zarabiasz kase. W jeden dzień zwraca się ok. 3% inwestycji, czyli po miesiącu inwestycja się zwraca i zarabiasz na czysto.

Sprawdzony serwis, można poczytać w necie o nim.
Można zarabiać bez wkładu lecz nie polecam, bez inwestycji będzie to tak jakby bux, Ci co byli w buxach wiedzą o czym mówie. Groszowe sprawy. Sprawa ma się inaczej gdy zainwestujesz.

PS.
Jestem realistą, nie pisze, że inwestycja zwróci się po 3 dniach, że po tygodniu już będziesz 500 zł do przodu. Tak sie nie da, no chyba, że masz grubą kase na inwestycje i nie w tym programie. Moje zmagania przy inwestycji 150 zł możecie zobaczyć na blogu, który podałem wyżej. Będę aktualizował go wpisami pod wieczór, gdywyklikam wszystkie reklamy.
pozdrawiam :)
Obserwuj wątek
    • pm123pm Re: Zarobek w necie 23.11.15, 12:25
      Cześć. Może kogoś to zainteresuje, ale trafiłam ostatnio na bardzo fajną stronę agencji Inclick. Jest to idealny sposób na zarabianie różnych kwot pieniędzy. Plusami jest to, że sami możemy sobie wybierać zlecenia i sami decydujemy kiedy je zrobimy. Stwierdziłam, ze jest to genialny pomysł i zarejestrowałam się, a pieniądze sam wpływają mi na konto za pracę, którą wykonuję z przyjemnością.Nie zajmuje to dużo czasu i na szczęście nie wpływa to na żadne studenckie obowiązki Może akurat i Wam się spodoba .
      www.inclick.pl/
    • winterguest Re: Zarobek w necie 03.06.16, 08:06
      Bardzo fajny serwis!
      Ja sobie jeszcze dołożyłem ankiety z www.badanie-opinii.pl/ i całkiem nieźle mi to idzie ;)
      Ankiety są ciekawe a przede wszystkim zasady wypłacania są proste i jasne. Można sobie dorobić trochę do codziennych wydatków.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka