Dodaj do ulubionych

Praca chałupnicza-sprawdzona osobiście.

21.02.17, 12:29
.

Witam chcialabym polecic firmę zajmujaca się chałupniczym składaniem długopisów-firme Home Work z Warszawy. Nawiązałam współpracę dorywczą z nimi dwa miesiące temu i jestem bardzo zadowolona.Praca jest na umowę i można sie u nich zatrudnić również na stałe ale ja już pracuję na etacie więc składam tylko dorywczo, gdyż brakowalo mi na rachunki. Z tego co wiem firma ma oddziały w całej Polsce, towar dostarczany jest do mnie kurierem i tak samo odsyłam. Nie ponoszę żadnych kosztów. Zarobki są satysfakcjonujace. Mozna się z nimi skontaktować pod emailem: agatanowak858@gmail.com , z pania Agata od kadr. Polecam , firma uczciwa.
Edytor zaawansowany
  • 12.09.17, 12:41
    Witam wplacilam wczoraj pieniądze i cisza jak to u pani wyglądało proszę o wiadomość asia23277@wp.pl dziękuję pozdrawiam
  • 18.09.17, 19:01
    Witam, ja również wpłaciłam pieniądze i do tej pory cisza. Można coś więcej wiedzieć?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.