Dodaj do ulubionych

Praca chałupnicza-sprawdzona osobiście.

21.02.17, 12:29
.

Witam chcialabym polecic firmę zajmujaca się chałupniczym składaniem długopisów-firme Home Work z Warszawy. Nawiązałam współpracę dorywczą z nimi dwa miesiące temu i jestem bardzo zadowolona.Praca jest na umowę i można sie u nich zatrudnić również na stałe ale ja już pracuję na etacie więc składam tylko dorywczo, gdyż brakowalo mi na rachunki. Z tego co wiem firma ma oddziały w całej Polsce, towar dostarczany jest do mnie kurierem i tak samo odsyłam. Nie ponoszę żadnych kosztów. Zarobki są satysfakcjonujace. Mozna się z nimi skontaktować pod emailem: agatanowak858@gmail.com , z pania Agata od kadr. Polecam , firma uczciwa.
Edytor zaawansowany
  • azosia12 12.09.17, 12:41
    Witam wplacilam wczoraj pieniądze i cisza jak to u pani wyglądało proszę o wiadomość asia23277@wp.pl dziękuję pozdrawiam
  • slodka201 18.09.17, 19:01
    Witam, ja również wpłaciłam pieniądze i do tej pory cisza. Można coś więcej wiedzieć?
  • tymbark97-gazeta.pl 29.07.18, 22:28
    prosze o wiecej informacji na temat pracy.
  • karol897 21.09.18, 08:13
    Praca polega na przepisywaniu kodów 4 cyfrowych. Za każdy kod otrzymujesz 10 centów. Pierwsza wypłata możliwa od 150 $. Wszystko zależy ile czasu poświęcisz i kodów na klikasz, a nieograniczona liczba kodów gwarantuje stały dopływ gotówki ;) Naprawdę warto. Praca w pełni zdalna, nie wymagająca zakładania kont bankowych, ani inwestycji nawet 1zł. Aby zarobić 150$ wystarczy poświęcić około godziny czasu. Przesyłam link do rejestracji. Po lewej stronie trzeba kliknąć w registation

gmoney.tech/7593324425350/
  • pracawsieci83 28.10.18, 17:12
    Poszukiwani partnerzy do promocji produktów bankowych Oferowany dodatkowy zarobek rzędu kilkuset lub kilkudziesięciu złotych miesięcznie zależnie od zaangażowania. Nie wymagane doświadczenie.
    13 lat firma na rynku.Nie stracisz jak na przepisywaniu kodów i innych tego typu pseudo programów które nie płacą tylko zmieniają nazwy
    Oczekiwania:
    - zaangażowanie
    - samodyscyplina
    - dobrej organizacji pracy i czasu
    - motywacji do osiągania celów
    Oferowane
    - dodatkowy zarobek
    - możliwość pogodzenia pracy z obecnymi zajęciami
    - szkolenie i pomoc
    - zdobycie cennego doświadczenia sprzedażowego, które pomoże w dalszej karierze.
    Praca doskonała zarówno dla studentów,rencistów, licealistów, jak i młodych mam.
    Praca łatwa wykonywana za pomocą swojego komputera lub jak wolisz bezpośrednio z klientem. Jeśli poświęcisz chwile czasu na pewno zarobisz.Pracujesz kiedy chcesz i jak chcesz.
    Praca jest w 100% legalna.
    Rejestrujemy się do programu e-m2m.pl/5bcc849ec78b8
    a następnie zakładamy konto bankowe
    e-m2m.pl/5bcc845c54e6f
    na które będzie nam przelewane wynagrodzenie.
  • pracaonline 01.04.19, 19:15
    Dodatkowa praca online dla kobiet .mam czy studentek .ZArobki na poczatek od 200 do 1200 a nawet wiecej to od ciebie zależy .Pamietaj nic nie ryzykujesz.POLECAM I ZAPRASZAM DO REJERSTRACJI w razie pytan zapraszam na maila :kusownik54@o2.pl
    pl.oriflame.com/business-opportunity/become-consultant?potentialSponsor=2613596
  • pracaonline 06.04.19, 10:47
    Zapraszam do pracy online Wspaniały Projekt dla ambitnych dziewczyn chcących zmian w swoim życiu
    nie trać czasu I zacznij działać zemną!!!
    pl.oriflame.com/business-opportunity/become-consultant?potentialSponsor=2613596
    w razie pytań pisz na adres kusownik54@o2.pl
  • paolarosa 08.04.19, 22:31
    nikomu nie wpłacajcie to oszustwo.. jeśli chcecie zarabiać w domu ZA DARMO to mogę polecić uczciwy zarobek dodatkowy z którego sama korzystam już od dawna, jak ktoś jest zainteresowany niech pisze do mnie na maila: mnhunter@op.pl
  • pracaonline 11.04.19, 14:59
    Zapraszam do pracy online Wspaniały Projekt dla ambitnych dziewczyn chcących zmian w swoim życiu
    nie trać czasu i zacznij działać ze mną!!!
    zarobki od 200-3000 w zależności od zaangażowania
    zapraszam link do rejerstracji
    pl.oriflame.com/business-opportunity/become-consultant?potentialSponsor=2613596 Po rejestracji odezwę sie do ciebie i zaczne cie wprowadzac w projekt

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.