Dodaj do ulubionych

Dodatkowa praca dla osób chcących dobrze zarobić

21.10.18, 16:48
Poszukiwani partnerzy do promocji produktów bankowych Oferowany dodatkowy zarobek rzędu kilkuset lub kilkudziesięciu złotych miesięcznie zależnie od zaangażowania. Nie wymagane doświadczenie.
Oczekiwania:
- zaangażowanie
- samodyscyplina
- dobrej organizacji pracy i czasu
- motywacji do osiągania celów
Oferowane
- dodatkowy zarobek
- możliwość pogodzenia pracy z obecnymi zajęciami
- szkolenie i pomoc
- zdobycie cennego doświadczenia sprzedażowego, które pomoże w dalszej karierze.
Praca doskonała zarówno dla studentów,rencistów, licealistów, jak i młodych mam.
Praca łatwa wykonywana za pomocą swojego komputera lub jak wolisz bezpośrednio z klientem. Jeśli poświęcisz chwile czasu na pewno zarobisz.Pracujesz kiedy chcesz i jak chcesz.
Praca jest w 100% legalna.
Rejestrujemy się do programu e-m2m.pl/5bcc849ec78b8
a następnie zakładamy konto bankowe
e-m2m.pl/5bcc845c54e6f
na które będzie nam przelewane wynagrodzenie.
Edytor zaawansowany
  • dobreodszkodowanie 17.12.18, 22:08
    Witam! Szukam osób poszkodowanych w wypadkach. Mogą to być: przede wszystkim wypadki samochodowe, wypadki w pracy, poślizgnięcia, wypadki w rolnictwie, każdy inny wypadek - to ja powiem Ci, czy Twoje zgłoszenie się nadaje. Rozejrzyj się wśród swoich znajomych, rodziny. Jest mnóstwo osób, które nie wiedzą gdzie szukać pomocy. MOŻESZ ŚWIETNIE ZAROBIĆ ZA WSKAZANIE MI TAKICH OSÓB. Ty nic nie musisz robić, tylko dać mi namiar na taką osobę. Ja zajmę się resztą, a Ty dostaniesz swoją prowizję. Jakie są warunki wypłaty dla Ciebie? 1. Osoba musi się kwalifikować - decyduję ja po sprawdzeniu danego przypadku. 2. Osoba podpisuje ze mną umowę na reprezentowaniu jej interesów w stosunku do firmy ubezpieczeniowej, tym samym kolejny warunek - nie mogła podpisać podobnej umowy wcześniej. Prowizja jest wypłacana dwuetapowo. Po podpisaniu umowy z klientem i po zebraniu dokumentów potrzebnych do wniesienia roszczenia i przesłaniu ich do kancelarii, którą reprezentuję, w ciągu 7 dni poinformuję Cię telefonicznie lub mailowo na jaką kwotę odszkodowania dla klienta kancelaria wycenia dany przypadek. Jeśli potencjalna kwota odszkodowania będzie w przedziale: a) od 5000 do 20.000zł - otrzymujesz zaliczkowo 50zł b) od 20.001 do 50.000zł - otrzymujesz zaliczkowo 100zł c) powyżej 50.001zł - otrzymujesz zaliczkowo 150zł. Resztę z należnej Ci prowizji wypłacę Ci w chwili, kiedy kancelaria uzyska odszkodowanie i zostanie ono przelane na konto klienta (wcześniej kancelaria potrąci swoją prowizję). I tak: a) za klienta do 20.000zł - dopłacę Ci 250zł b) za klienta do 20.001 – 50.000zł - dopłacę Ci 500zł c) za klienta powyżej 50.000zł - dopłacę Ci 850zł . Firma, z którą współpracuję to największa i najskuteczniejsza w Polsce kancelaria prawna, która zajmuje się uzyskiwaniem odszkodowań dla osób poszkodowanych w wypadkach. Odszkodowania te uzyskuje się z polisy OC sprawcy wypadku. Chcesz więcej informacji - zadzwoń lub napisz, powiem Ci o co dokładnie chodzi. Jeśli jesteś poważnym człowiekiem i chcesz zarobić - to zapraszam. Ofertę tę kieruję do osób rozgarniętych i ambitnych, a nie malkontentów, którzy przesiadują na forach i wszystko krytykują. Znajdź mi jednego klienta, a zobaczysz, że następnego będziesz chciał już załatwić sam (możesz zostać współpracownikiem) i tym samym zarobić większą (bo całą) prowizję. Jeśli nie chcesz się angażować - możesz ograniczyć się tylko do podsyłania klientów. Jest to znakomita okazja dla każdego - niech każdy z Was poszuka wśród Waszych znajomych, sąsiadów, rodziny, osób, które kiedyś miały wypadek samochodowy lub inny w/w. Co najważniejsze, LICZĄ SIĘ WSZYSTKIE WYPADKI DO 20 LAT WSTECZ!!! Dopiero po 20 latach od chwili wypadku następuje przedawnienie. Gwarantuję Ci, że jeśli zapytasz 3 osób, czy znają takie przypadki, to co najmniej jedna z nich poda Ci namiar konkretnej osoby. Ty przekazujesz go mnie, a ja działam dalej. Podpisuję umowę i w ciągu 7 dni masz zaliczkę. Klient dostaje odszkodowanie - Ty dostajesz swoją prowizję. NAWET 1000zł ZA JEDEN TELEFON do takiej osoby!!! Ofertą powinny zainteresować się osoby, które na co dzień pracują z ludźmi, czyli: 1. przedstawiciele handlowi 2. przedstawiciele takich firm jak: PROVIDENT (lub firmy konkurencyjne), AVON, ORIFLAME, ZEPTER, AKUNA, itd. 3. agenci ubezpieczeniowi 4. osoby pracujące w sklepach, urzędach, kioskach, itp. Jeśli potraktujesz moją propozycję poważnie, gwarantuję Ci, że po pierwszej wypłacie prowizji, będziesz dziękował sobie, że wszedłeś któregoś dnia na ten topik i wykonałeś niewielką pracę. Oferta dotyczy terenu całej Polski - tam, gdzie nie dotrę ja, dotrą moi współpracownicy - nie zmienia to faktu, że otrzymasz swoja zaliczkę i prowizję. Chcesz poznać więcej szczegółów - napisz lub zadzwoń - dam Ci informacje, które potrzebujesz. I jeszcze jedno. Pomyśl sobie, jak wdzięczna będzie Ci osoba, która dzięki Tobie dostanie odszkodowanie, w sytuacji, gdy nie wiedziała, że należą jej się jakiekolwiek pieniądze. Dla wielu osób te pieniądze z odszkodowania będą bezcenne, a Ty zyskasz dozgonną wdzięczność, a co najważniejsze najprawdopodobniej kolejne nazwiska osób poszkodowanych. Pomóż uzyskać Dobre Odszkodowanie i napisz na Mój Mail: dobreodszkodowanie@10g.pl , lub telefon: 731 760 020 Zapraszam do kontaktu, naprawdę warto.
    P.S. Z góry uprzedzam, że nie będę reagował na kiepskiej jakości zaczepki na tym forum, bo wiem, że zaraz znajdą się mądrale, które zaczną szukać dziury w całym, drwić lub nawet szykanować. Jestem poważnym człowiekiem i rozmawiam tylko z poważnymi ludźmi. Dziękuję za poświęcony czas i przeczytanie wątku!
  • hektor-achilles 14.01.19, 23:36
    Poszukuję zaangażowanych Ludzi do mojego Zespołu. Zajmujemy się działem medycyny kwantowej.
    Trzy miesiące temu wszedł Ten produkt do Polski. Jedyne na rynku, bezkonkurencyjne hologramy kwantowe. Główna siedziba w Atlancie. Otwieramy dopiero Europę więc pole do popisu ogromne.
    Praca dodatkowa metodą MLM a produkty rewelacyjne!
    Zapraszam Ciebie do obejrzenia prezentacji oraz planu wynagrodzeń żeby przybliżyć czym się zajmujemy i jak wygląda współpraca:
    aegeateam.pl/jak-zaczac-wspolprace/
    więcej info: kostakurta@interia.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.