Dodaj do ulubionych

Gadżety i prezenty dla dzieci - rozwiń kreatywność

05.09.13, 01:55
No właśnie jak można rozwinąć kreatywność u dzieci ?
Raczej nie przez zostawianie przed telewizorem czy przed komputerem.
Dzieci potrzebują się wyszaleć, również twórczo
Jest na to sposób - w Internecie można znaleźć kupowanko.pl/kredki-dla-dziecka-prosto-z-tartaku-kreatywne-rysowanie/
lub kupowanko.pl/kolorowe-kredki-prosto-z-kamieniolomow/ :)
Są i takie, które pozwalają się wyżyć dzieciakom artystycznie w kąpieli w kupowanko.pl/kreatywne-rysowanie-dla-dziecka-w-wannie-kredki/ - cóż trzeba się tylko liczyć z tym, że wanna zostanie cała zamalowana - na szczęście te pomysłowe kredki świetnie się zmywają.
Edytor zaawansowany
  • 27.11.13, 20:03
    proponuje jeden z kreatywnych zestawow z ponizszej aukcji

allegro.pl/hit-prezenty-dla-dzieci-tablet-gry-zabawki-gratisy-i3751018405.html
  • 29.04.14, 20:41
    a może zestaw do samodzielnego robienia silikonowych bransoletek - RAINBOW LOOM
    hit w USA
    polecam
    w zestawie specjalne szydełko
    krosno
    600 silikonowych gumek
    zaczepy / klamerki
    i tylko 50zl z przesyłka
    wiecej info na darstol@wp.pl
    --
    łóżka na antresoli
    www.darstol.pl
  • 09.12.13, 15:44
    Może moja propozycja nie rozwija kreatywności, ale na pewno rozwija koordynację ruchową i daje świetną zabawę dla dzieci i rodziców, a chodzi mi o zabawki NERF (www.nerf.pl)
  • 09.12.13, 17:39
    Zgadzam się, NERF rządzi, dzieciaki uwielbiają zabawę wyrzutniami, dużo biegania, dużo kolegów, a i bezpieczne :)
  • 11.12.13, 11:07
    Zabawki kreatywne to hit i bardoz dobrze. Ostatnio będąc w Luboniu trafilismy do Skrzata - taki duuuuży sklep zabawkarski. bardoz duzy wybór tych stricte edukacyjnych i kreatywnych, moge polecić. Młody na gwiazdkę dostanie coś kupionego tam, i to będzie właśnie cos rozwijającego.
  • 13.12.13, 11:10
    ja polecam portal Bazgroszyt.pl, który rozwija kreatywność, znajdziecie tam wiele materiałów do rysowania, pisania, kreatywne zestawy i gry.
  • 21.05.14, 22:14
    Polecam zestawy sentosphere, zastawy kreatywne 4m, super zabawa i do tego efekt gwarantowany, dziecko jest więc zmotywowane do dalszej pracy, u nas świetnie się to sprawdza. buy4kids.pl/category/nauka-przez-zabawe-zabawa-kreatywna
  • 01.10.17, 10:00
    Muszę się zgodzić, że siedzenie przed telewizorem rzeczywiście nie najlepiej rozwija kreatywność... Zamiast marnować czas w ten sposób o wiele lepiej byłoby, gdyby dzieci mogły rozwijać się poprzez zabawę. W tym celu proponowałabym zastąpienie gadżetów elektronicznych takimi atrakcjami: pokazy-iluzji.pl/dla-dzieci/ Pokaz iluzji to moim zdaniem świetny sposób na zabawę, która przy okazji pobudzi ciekawość i kreatywność każdego dziecka.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.