Dodaj do ulubionych

Ubezpieczenie AC/OC

03.01.14, 23:52
Kupno samochodu to jedno, ale komfort i bezpieczeństwo dla siebie oraz innych to drugie. Więc znajdź dla siebie właściwe ubezpieczenie komunikacyjne AC/OC. Poniżej kilka propozycji – ofert bardzo korzystnych na polskim rynku. Zapraszam do sprawdzenia.
Edytor zaawansowany
  • 03.01.14, 23:55
    Liberty Direct
    - tanie polisy OC i AC
    - najtańsze ubezpieczenia samochodu
    - kalkulator składek online
    Szczegóły na stronie: Liberty Direct

LINK4 - Ubezpiecz 4 kółka
    - urodzinowa obniżka cen OC/AC
    - 7% zniżki kupując online
    - sprawdź w 60 sekund cenę OC
    Oferta: LINK4
  • 21.09.14, 09:40
    Ja polecam najpierw porozglądać się na www.inseco.pl/ubezpieczenie-komunikacyjne , bo np. z allianz można uzyskać 10% zniżki a poza tym jest też ponad 30 innych wariantów OC, AC i assistance. Warto najpierw zerknąć, to nic nie kosztuje, a może się okazać, że dotychczas słono przepłacaliśmy
  • 16.12.15, 01:06
    Jeżeli chcesz naprawdę mieć pewność że kupisz najtańsze OC i oszczędzisz czas to proponuję multiagencję ubezpieczeniową z ofertą 25 firm: cenyOC.pl - Ubezpieczenia Samochodów Gdynia. Szukając w internecie poświęcisz parę godzin, wypowiedzenie będziesz i tak musiał wysłać pocztą, a na koniec nie będziesz miał pewności czy nie dało się wykorzystać jakiegoś sposobu na lepszą optymalizację składki OC.
  • 03.01.14, 23:58
    Aviva - Ubezpieczenia dla Kierowców
    - 5% zniżki przy zakupie online
    - bezpłatne ubezpieczenie assistance
    - możliwość rozłożenia płatności na raty
    - do 60% zniżki za bezszkodową jazdę
    Sprawdź: AVIVA

Ubezpieczenie OC w Allianz - taniej niż myślisz!
    - polisa już od 314 zł*
    - assistance gratis
    - 60% zniżki za bezszkodową jazdę
    Oferta na stronie: Allianz
  • 27.07.15, 13:26
    Bardzo szybki i wygodnym sposobem na porównanie wieli ofert ubezpieczenia jest okurka.pl/. W kilka minut porównasz i zobaczysz sobie co proponują firmy.
  • 29.08.15, 11:08
    Tak można porównać ceny, do sprawdzania warunków tego, co proponują i opinii polecam surance.in - nowy portal o ubezpieczeniach m.in. komunikacyjnych.
  • 05.12.15, 20:50
    ja korzystam z tej oferty . P. Łukasz Kurz ww.finansekurz.wix.com/ubezpieczenia
  • 04.01.14, 00:14
    Market Ubezpieczeń Bankier.pl Direct: umożliwia porównanie ubezpieczeń komunikacyjnych OC, AC, NW, Assistance wielu towarzystw ubezpieczeniowych i wybranie najlepszej oferty. Zakup (także na raty!) dokonywany jest przez Internet, a polisa wysyłana na adres e-mail.

Szczegóły oferty na stronie: Bankier.pl Direct, także znajdziecie tam Państwo inne produkty ubezpieczycieli. Zapraszam aby je porównać.
  • 04.01.14, 00:20
    GENERALI - ubezpieczenie komunikacyjne to: najpełniejszy zakres ochrony ubezpieczeniowej oraz szybkość i wygoda zakupu on-line, ochrona przed finansowymi konsekwencjami szkód wyrządzonych osobom trzecim, dodatkowe zniżki dla osób, które bezszkodowo kontynuują polisę OC oraz 60% zniżki już po 4 latach bezszkodowej jazdy.

Na stronie: Generali Direct znajdą Państwo szczegóły oferty.

• 29.01.14, 19:52
    ja osobiscie wole indywidualne podejscie, zadzwonilam do generali i tam znalezli mi najlepsza oferte oc.
  • 05.12.15, 20:55
    ja korzystam z tej oferty . P. Łukasz Kurz www.finansekurz.wix.com/ubezpieczenia Wrocław
  • 19.09.15, 23:37
    Ja jednak polecam multiagencje Ubezpieczenia OC w Gdynia. Zawsze to lepiej jak agent wybierze z 25 firm - to jednak pewność, że wybrało się najtańszą ofertę OC.
  • 03.12.15, 10:03
    Ja mogę polecić okurka.pl/ - świetna sprawa, super porównywarka i kalkulator OC w jednym.
  • 05.12.15, 20:51
    ja korzystam z tej oferty . P. Łukasz Kurz www.finansekurz.wix.com/ubezpieczenia
  • 05.12.15, 20:51
    ja korzystam z tej oferty . P. Łukasz Kurz www.finansekurz.wix.com/ubezpieczenia miasto Wrocław
  • 28.01.16, 16:15
    najtańsze i najlepsze ubezpieczenia oferuje kajcia154.oferty-kredytowe.pl/o/salechannel.php?idSaleChannel=785&idDistributor=29071
  • 22.06.16, 10:05
    dobre propozycje, niestety najniższa stawka dotyczy ludzi posiadających maksymalne zniżki, reszta nie ma już tak kolorowo :( ja zawsze przed zakupem ubezpieczenia sprawdzam je na www.rankomat.pl, może trafi się coś taniej
  • 23.06.16, 19:58
    Przez kalkulator cuk warto poszukać gdzie jest najkorzystniej wykupić.
  • 04.08.16, 21:30
    Nie dawajcie się naciągać na zniżki, każdy agent i tak może sprzedac wam je taniej. Obczajcie sobei to:
    www.agnes.pl
    Po co wypełniać wielkie formularze, skoro kilka pól i agent dostaje info na bazie którego może przygotować mam tańsze ubezpieczenie
  • 30.03.17, 09:29
    Mogę polecić cos nowatorskiego, jeśli chodzi o ubezpieczenia komunikacyjne a mianowicie zakup polisy przez telefon play.google.com/store/apps/details?id=pl.benefia.benefia24&hl=pl. Wystarczy tylko minuta aby w aplikacji dokonać zakupu. Świetne rozwiązanie dla osób cierpiących na brak czasu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.