Dodaj do ulubionych

Jakie ubezpieczenie oc

12.11.14, 23:17
Szukam ubezpieczenia taniego i solidnego. Co polecacie?
--
www.efinansierra.pl twoje finanse przez internet:)
Edytor zaawansowany
  • 13.11.14, 08:44
    polecam ci na poczatku szukac ofert w poszczegolnych firmach ubezpieczeniowych albo ewentualnie mozesz szukac pomocy u specjalistow, polecam Ci doradcow z GeminiPolska w krakowie, ja wspolpracuje z nimi juz od paru miesiecy i dobieraja dla mnie zawsze najlepsze ubezpieczenia
  • 19.08.16, 17:02
    Chcesz mieć taniej? Zamiast porownywarki mozna skorzystac z aukcji internetowej: www.agens.pl tutaj to agenci bedą licytowal dla nas najtansze i najlepsze ubezpieczenie
  • 20.09.15, 03:44
    My w Szczecinie wszystkie nasze ubezpieczenia (przede wszystkim jest to oczywiście właśnie OC) załatwiamy w [url=http://proagents.pl/]proagents.pl[/url] , bo może człowiek się już tak rozleniwia, że jakbyśmy mieli samodzielnie wszystko przeglądać, to można oszaleć, a i tak nie wiadomo gdzie najtaniej. A tak dzwonisz, umawiasz się, i załatwione. No, ale jeżeli preferujesz własne poszukiwania w necie, to w sumie też jest to jakiś sposób. Jeżeli Cię nie męczy takie poszukiwanie i porównywanie na forach... Mi by się nie chciało, dorosłam chyba do tego, by zlecać profesjonalistom - po latach.
  • 17.10.15, 22:46
    Ja polecam Ubezpieczenia Gdynia Multiagencja. 25 Firm w ofercie, czyli gwarancja taniego OC lub dobrego AC. Na poszukiwanie w internecie szkoda czasu - stawki oc za czesto się zmieniają.
  • 09.11.15, 11:10
    Ja ze swojej strony polecam okurka.pl/ - świetna porównywarka online. Można szybko porównać i zakupić OC przez Internet:) a co najważniejsze ceny są naprawdę konkurencyjne.
  • 12.02.16, 13:54
    Szczerze moge polecić ubezpieczamy-auto.pl/ - znalazłam ubezpieczenie za 409zł:)
  • 17.02.16, 15:31
    Zgłoś się do jakiegoś specjalisty. Na forach zwykle ciężko o coś konkretnego bo ludzie zbyt ogólnikowo i pobieżnie podchodzą do tematu. majorbroker.pl/likwidacja-szkod/ Dodatkowo warto przedstawić swoje oczekiwania konkretnie a nie "ma być tanio" itp.
  • 30.03.16, 16:01
    W przypadku OC podstawowym oczekiwaniem jest niska cena polisy. W końcu wszystkie ubezpieczenia mają taki sam zakres, więc po co przepłacać?
    Sam zakup OC nie jest skomplikowaną sprawą, można z powodzeniem kupić dobre ubezpieczenie przez internet, korzystając z porównywarki ubezpieczeń. A jeśli w ramach potrzeby chcesz mieć możliwość skorzystania z pomocy eksperta warto wybrać kalkulator na stronie sprawdzonej multiagencji. Ze swojej strony polecam www.superpolisa.pl.

Pozdrawiam,
    Ekspert Superpolisa.pl
  • 22.02.16, 10:21
    Najlepiej samemu sprawdzić :)

najtaniejuagenta.pl/kalkulator-oc-ac/
  • 30.03.16, 16:09
    W przypadku ubezpieczenia OC nie bardzo można mówić o "solidnych" firmach, gdyż wszyscy ubezpieczyciele muszą oferować taką samą ochronę. Sugeruję więc nie kierować się renomą firmy, ale raczej sprawdzić wszystkie dostępne na rynku opcje i zdecydować się na najtańszą z nich. Pomóc w wyborze może internetowa porównywarka ubezpieczeń www.superpolisa.pl
    Pozdrawiam,
    Ekspert Superpolisa.pl
  • 04.04.16, 13:00
    użyj porównywarki: www.rankomat.pl
  • 09.06.16, 19:18
    Polecam porównywarki ubezpieczeń. Popatrzeć na dwóch lub trzech jak wyglądają oferty które nas interesują i z tego wybierać. Ja dzięki temu zaoszczędziłem pare stówek na moim ubezpieczeniu w Liberty :P Mógłbym je spokojnie polecić bo jestem zadowolony, ale to jest mocno indywidualna kwestia bo dostosowywana na podstawie wymagań :)
  • 11.07.16, 01:32
    To zależy do czego. Ja osobiście polecam Liberty Ubezpieczenia. Mam u nich wykupione OC oraz częściowe ubezpieczenie mieszkania. I na pewno spełniają te ubezpieczenia Twoje dwa kluczowe wymagania - są tanie i solidne. :)
  • 04.08.16, 21:30
    Nie dawajcie się naciągać na zniżki, każdy agent i tak może sprzedac wam je taniej. Obczajcie sobei to:
    www.agnes.pl
    Po co wypełniać wielkie formularze, skoro kilka pól i agent dostaje info na bazie którego może przygotować mam tańsze ubezpieczenie
  • 11.08.16, 17:41
    Porównywarki nie biorą pod uwagę wiele rzeczy. Lepiej np. korzystać z darmowych doradców warszawa.lento.pl/ubezpieczasz-sie-pomagasz-dzieciom,4631567.html
  • 11.08.16, 17:44
    Polecam i to bez dwóch zdań.
    warszawa.lento.pl/ubezpieczasz-sie-pomagasz-dzieciom,4631567.html
  • 11.08.16, 23:36
    Witam,
    Chciałbym wam zaoferować takie oto rozwiązanie – www.agens.pl

Aukcja ubezpieczeń

tutaj kilka informacji zostawiamy i informacja trafia do agentów z całej polski – oni natomiast “biją”, “przebijają” się z najlepszą ofertą dla nas – a do nas trafiają 3 najlepsze do wyboru.

Bardzo często agenci potrafią jeszcze bardziej obniżyć swoją marżę aby tylko wykonać plan sprzedażowy.

Obczajcie sobie to: www.agens.pl
  • 12.08.16, 13:14
    Może najlepsze oferty, ale u mnie najlepsze oferty plus pomoc charytatywna.
    www.darmowydoradcaonline.wordpress.com
  • 22.08.16, 14:13
    Z chęcią przeliczę ubezpieczenie wystarczy zdjęcie dowodu rejestracyjnego oraz odcinka za poprzednie ubezpieczenie nr 516623884. Posiadam osiemnaście firm jak znajdę dobrą ofertę odpowiem. Pozdrawiam :)
  • 26.11.16, 18:36
    A ja już dwa razy skorzystałem z tego linku i dostałem po kilka propozycji z różnych Towarzystw.
  • 30.11.16, 12:59
    Osobiście polecam firmę Aviva (allisfinanse.pl/ ) Ubezpieczenia OC jest konkurencyjne wraz z Assistansem wypadkowym (auto zastępcze na 3 dni) i możliwość dokupienie ubezpieczenia NNW na 50 tys a nie 5 tys
  • 02.12.16, 13:23
    Chętnie pomogę w wykonaniu bezpłatnej kalkulacji, a pozwoli na zorientowaniu się jakie obecnie wychodzą koszty :)
    Józefina Buniak
    tel:504-409-345
    Finance Home
    ul. Mstowska 105
    42-202 Częstochowa
  • 26.01.17, 13:06
    Zapraszamy do nas
    ul.Kombatantów 34
    www.poubezpieczenia.pl/
  • 11.04.17, 14:36
    Bardzo ogóle sformułowanie i sprzeczne...czy można coś kupić solidnego a zarazem solidnego ? Przy ubezpieczeniu OC pojazdu nie ma to znaczenia jakie Towarzystwo, gdyż zakres ubezpieczenia OC reguluję ustawa...więc można się kierować tylko ceną...jeżeli mówimy o dobrowolnych ubezpieczeniach to już należny patrzeć na firmę jak i zakres ubezpieczenia.

AllisFinanse
    tel. 606 751 068
    biuro@allisfinanse.pl
    allisfinanse.pl/
  • 04.06.17, 11:41
    To w sumie zależy, OC wylicza Ci sie indywidualnie, mi najtaniej oc + ubezpieczenie nnw wyszlo w PZU, ale znajomi maja tez w innych firmach. Pochodz po agentach, popytaj, wejdz w porownywarki - najlepszy sposob
  • 21.06.17, 09:56
    Hej maniacy czterech kółek! Ubezpieczyć polski samochód nie problem, jest wiele przedstawicieli dobrych i tanich ubezpieczeń, choć nie tylko o tu chodzi, liczy się również pojemność silnika oraz doświadczenie kierowcy. Ja polecam jedno z najstarszych PZU, zawsze najtańsze mam tam składki. Ale co w przypadku auta "anglika" sprawa wygląda już trochę inaczej, ceregiele związane z kierownicą po prawej stronie wpływają na wysokość ubezpieczenia szok. Artykuł o oc "anglika" znalazłem na automaniak24.pl/. W ogóle dużo przydatnych info moto warto zajrzeć.
  • 10.07.17, 17:43
    Ja mam link 4 jak dotąd jestem zadowolony a skorzystałem dlatego, było najtaniej :)
    <script type="text/javascript" src="ebrokerpartner.pl/target-baner-get/54823/857/"></script>

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.