Prosze o pomoc w interpretacji wynikow!!!!pilne!! Dodaj do ulubionych

Proszę was o pomoc poniewaz jestescie juz z tematem zaznajomione a ja sie bardzo denerwuje!!!!

Moje wyniki
TSH 1.01 uIU\ml norma 0.270-4.20
FT32.93 NORMA 1.71-3.71
ft4 1.20 NORMA 0.70-1.48
Anty-TPO 30.5 MIN...... max35
Anty-TG <20.0 min....... max 40
AB-R-TSH <1.0 <1.0 WYNIK UJEMNY
1.0-1.5 WYNIK WATPLIWY
>1.5 WYNIK DODATNI

PRAWY PŁAT 29*28*62 LEWY PŁAT 21*22*53
STWIERDZONO GUZKIW PRAWYM PLACIE NA TARCZYCY I JAKAS NIEWIEKA TORBIEL W OKOLICY BIEGUNA GÓRNEGO....
lekarz endo stwierdzil po usg ze sa to obszary normoechogeniczne dosc znaczne ale tarczyca pracuje dobrze i w.wymienione wyniki sa dobre nalezy to obserwowac i z czasem trzeba bedzie zoperowac jakby cos sie działo.......
nic sie nie dzialo dopóki o tym nie wiedzialam !!!!!!!! teraz mam jazdy ostre bo chyba sama sie nakrecilam perspektywa wizji operacji i sie zaczelo kolatania serca ,napady paniki ,byłam u lekarza kardiologa i pomimo niewielkiej wrodzonej wady serca bez zmian hemodynamicznych ,doktorowa powiedziała ze sie ,,nakrecam,, i stad sie to bierze.....oprocz tego jestem juz w wieku 47 lat i zaczyna sie fajna jazda z menopauza -wyszlo w badaniach ze jestem w okresie przedmenopauza czyli jeszcze nie doslownie to ale juz poczatki.....miesiaczki raczej norma plus minus 3-4 dni wczesniej lub pózniej......
Dziewczyny zerknijcie laskawym okiem na te wyniki tarczycowe i powiedzcie co o tym myslicie,ja szukam dobrego endokrynologa ,moze mozna jakies leki przyjmowac czy trzeba od razu to wycinac??????
powiedzcie czy tarczyca boli jak cos z nia jest nie tak? czy w czasie przeziebienia bólu gardła i infekcji to tez boli czy raczej nie?
pozdrawiam i czekam na szybki odzew!!!
Bardzo prosze o namiary na dobrego endo w Łodzi moze byc prywatnie -tylko nie konowala!!!
pozdrawiam
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.