• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

endokrynolog gdańsk Dodaj do ulubionych

• 15.02.06, 23:39
    poszukuję namiarów na sprawdzonego endokrynologa w trójmieście. Czy któś
    byłby w stanie mi kogoś polecić? bardzo dziękuję za pomoc. Pozdrawiam, lezama
    Zaawansowany formularz
    • 16.02.06, 10:31
      ja chodze do Instytu w Redlowie dr Rosik, moze nie rewelacja ,ale i nie jest
      najgorsza, jak zapytasz to wytłumaczy, no i u mnie zawsze sie pyta o dzieci (
      rodzilam z nadczynnością) a mlodej nawet dawala zlecenia na badania jak byla
      niemowlakiem.
      --
      Natatickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10401;96/st/19990724/e/Natalka/k/e9d8/event.png
      Weratickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10401;9/st/20030502/e/Weronika/k/ff83/event.png
      Zdjęcia:forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=11737437&wv.x
      • 16.02.06, 11:42
        też gdy mieszkałam w Gdyni do niej chodziłam. Ona prowadziła mnie podczas
        ciąży.
    • 16.02.06, 17:22
      Witaj
      mogę polecić dr Babińską z AM.Bardzo symaptyczna osoba, cierpliwa, ktora
      wszystko tlumaczy, mozesz pytac o wszystko no i widac ze zalezy jej na
      pacjencie. Jak na razie mam tylko pozytywne wrazenie.Przyjmuje-oprócz AM (na
      Debinki 7, budynek pierszwszy tuz na przeciwko
      ronda przy AM, piętro II, telefon 349-28-43 lub 44, przyjmuje w piątki,ale wiem
      że tu jest problem z miejscami)także prywatnie w dwóch innych miejscach (w
      prywatnej przychodni Endomed ul.Subisława 4 , Żabianka, tel.557-72-23 lub 39,
      przyjmuje w czwartki od 14:00,oraz w Femina, Gdansk ul.Kowalska 5/1 tel. 305-79-
      72 nie wiem w jakie dni).
      Pozdr.
      Kasia
      • 21.02.06, 19:26
        dr lewczuk akademia medyczna lub swissmed lub invicta w madisonie, dr mazan
        prywatnie ulica chrobrego we wrzeszczu, dr sworczak-najlepszy- akademia
        medyczna, dr rahoń - sopot.
        • 24.02.06, 11:06
          Ja również bardzo gorąco polecam dr Lewczuk. Bardzo dobry lekarz i przy tym
          bardzo sympatyczna osoba.
          • 25.02.06, 08:49
            Chodzisz do Dr Lewczuk prywatnie czy nie?
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.