Dodaj do ulubionych

niedoczynność tyroksyna proszę o pomoc

21.09.08, 11:57
Biorę tyroksyne w kroplach bo mam niedoczynność.Pisałam wcześniej,
że puchna mi oczy ale po tyroksynie mam wrażenie, ze puchną mi
jeszcze bardziej czy to możliwe???Napiszcie proszę czy jak się
hormony ustabilizuja to będe wyglądać jak człowiek i obrzęki twarzy
i oczu ustapia???Czy to wogóle możliwe zeby tyroksyna potęgowała
obrzeki????Bardzo prosze napiszcie mi co sądzicie???
Edytor zaawansowany
  • jurmik 21.09.08, 12:34
    A czy jesteś pewna, że dawka, jaką przyjmujesz jest właściwa dla
    Ciebie i masz idealne wyniki? Nie widzę uzasadnienia, dlaczego
    tyroksyna miałaby nasilać obrzęki, chyba,że jesteś uczulona na jakiś
    składnik tych kropli, ale nie na tyroksynę, którą Twoja tarczyca od
    urodzenia Ci produkowała. Stawiam na zbyt małą dawkę - sprawdź
    aktualne wyniki.
  • aneteczek 21.09.08, 20:51
    Dzięki jurmik też mam nadzieję że to nie w tyroksynie
    problem,Napiszcie proszę czy po wyrównaniu hormonów człowiek będzie
    wyglądał normalnie jak przed chorobą??Nie chcę byc łysa spuchniętą
    kobietą.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka