Dodaj do ulubionych

Zabiorę dziewczynę ..

21.07.17, 22:24
Zasadniczo wiek nie odgrywa najwazniejszej roli - ważne aby pani mi się na poczatek spodobała z wyglądu = poproszę o foto i coś wiecej o sobie.
Nad jeziorem w Borach Tucholskich (55km od Bydgoszczy,gdzie mieszkam) mam ustawioną przyczepę. Jest prąd i woda, a że w przyczepie jest lodówka,ogrzewanie gazowe, kuchenka,wc,internet, telewizja... i razem z przedsionkami (są dwa) to około 25 m2 - więc nawet przy złej pogodzie da się żyć...
A na poważnie - bez problemu można palić ognisko, słuchać nawet głośnej muzyki, opalać się - nawet na golaska...
Miejsce fajne, utwarta przestrzeń, zero ludzi w pobliżu, a że teren prywatny - można powiedzieć - hulaj dusza-piekła nie ma.
W odległości około 450 m są sklepy,bar,restauracja itp. I jak się dogadamy moze to być miejsce wspólnych wakacji ..., a moze i znajomości na dłużej
wgja@o2.pl
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.