Dodaj do ulubionych

czy to też objawy niedoczynności tarczycy ?

18.01.10, 15:37
drętwienie kończyn (ręka, noga, trochę szyja), zacisk w klatce piersiowej i
uczucie "cięższego oddychania" - miałam robione ekg i wszystko ok, lekarka
zasugerowała, że to objawy tarczycy hmmm a Wy jak myślicie ??
--
"Zła kobieta należy do tego rodzaju istot, których mężczyźni nigdy nie mają dosyć"
Edytor zaawansowany
  • milaemalka 18.01.10, 18:35
    Masz jeszcze inne objawy? Te mogą pasowac i do tarczycy i do niskiego poziomu
    wit b12
  • milaemalka 18.01.10, 18:42
    Musiałam przerwać .Możesz miec niski poziomu potasu .Zabrało mnie pogotowie
    własnie z bólem w klatce piersiowej takim,drętwieniem ręki i szczeki aż do ucha
    .Na wszelki wypadek zbadaj potas wit b12 i Tsh ,Ft4 i Ft3
  • dania_86 18.01.10, 22:11
    moje inne objawy to chudnięcie, trądzik którego nigdy nie miałam i wypadanie
    włosów, które ostatnio się uspokoiło (działanie odzywek albo eurythoxu nie wiem)
    w środę wybieram się na badania, czy potas i witamina b12 również kosztują 18zł
    jak i tsh, ft3, ft4 ??
    najgorsze jest, to że mój lekarz chce tylko tsh, ostatnio kłócił się ze mną, kto
    lepiej wie ludzie na forum czy ja, więc dla niego zrobię tsh a pozostałe dla
    siebie...
    tak na marginesie to nieźle się przestraszyłam, dobrze, że już chcoiaż wiem z
    czego to, ale najdziwniejsze jets to, że niedoczynność wykryto mi ponad rok temu
    i oprócz wypadania włosów nie miałam żadnych objawów, one wszystkie nasiliły się
    i nasilają oraz występują nowe wraz z leczeniem (leczę się od 4 miesięcy)
    --
    "Zła kobieta należy do tego rodzaju istot, których mężczyźni nigdy nie mają dosyć"
  • milaemalka 19.01.10, 13:56
    Witaj Myślałam,ze szukasz złego sampopoczucia a Ty już wiesz ,ze masz
    Hashimoto.Wit b12 moze kosztować 25- 30 zł tak samo ferrytyna(wypadanie
    włosów).Warto poszukać ,gdzie jest najtansze laboratorium.Magnez robię za 4 zł a
    potas i sód(nie da sie osobno) za 9zł.Nie napisałas kiedy ostatnio robiłas
    badania czy tylko w listopadzie ? Jezeli tak warto zrobic Ft3 i ft4.Chyba ,ze
    idziesz do lekarza to dołóz jeszcze Tsh.Nie ma sensu sie denerwowac .Jeżeli
    skomentuje Twoje wyniki to po prostu powiedz,ze będziesz robiła te badania ,aby
    sprawdzać czy jest prawidłowa przemiana Ft4 w Ft3.U osób(zaliczam sie do
    nich),które maja z tym problemy Tsh i Ft4 jest bardzo ładne a Ft3 leci w
    dół.Efekt jest taki,ze człowiek nie ma siły zyc.Dopiero włączenie novothyrolu
    pozwala normalnie funkcjonowac.Mój lekarz też uznawał tylko tsh i gdybym
    prywatnie nie robiła badan też nie wiedziałabym,ze coś sie popsuło z przemianą.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka