zmiana euthyrox - novothyral - fatalne samopoczuci Dodaj do ulubionych


Dziewczyny, mam do Was prośbę.
Ostatnio pomogła bardzo mi Rosteda, więc przepraszam, ze w nie swoim wątku, a
zaczynam nowy.

Czułam się fatalnie, rosteda polecila mi zwiększyć euthyrox do 212,5, przez
jakis czas było super, a potem znowu wszystkie objawy niedoczynności.
Zrobiłam badania i poszłam do polecanej tu na forum lekarki dr. Mizan Gross
(cudowna kobieta)

FT4 69.30% [wynik 18.93, norma (12 - 22)]
FT3 41.60% [wynik 4.64, norma (3.13 - 6.76)]

Przy takich wynikach, zmienila mi leki.

Brałam euthyrox 225, zmienila mi na euthyrox 125 i novothyral 1/2 tabletki 75,
a po 2 tygodniach cała tabletka 75 i 100 euthyrox.

Jestem teraz na tej polowie novothyralu (od 4 dni)i jest fatalnie. Spię, śpię
i śpię, jestem przymulona, zapominam, ciągle płaczę bez powodu.
Zastanawiam się, czy nie wzac calej dawki tego novothyralu, nie mam zadnych
uderzen goraca, czy bicia serca.

Pomózcie, bo nie mogę normalnie funkcjonowacsad



--
Nocka i jej książeczka
Lilianna 12.04.2007
Mateusz 03.07.2009
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.