Dodaj do ulubionych

nowothyral i poziom tsh - prośba

13.04.11, 18:50
Kochani - proszę pomóżcie - od ponad 2 lat jestem na nowo + eltroxin - tu mój wątek sprzed 2 lat- i wszystko jest ok, tylko aktualnie trafiłam na mur, którego nie przeskoczę

otóż musze zrobić operację w znieczuleniu ogólnym - anestezjolog zażyczył sobie zaświadczenia od endokrynologa, że nie ma przeciwwskazań do narkozy, no i tu mam problem, bo moja pani endo, która de facto przepisała mi nowothyral, jak zobaczyła, że tsh jest poniżej normy, to się przestraszyła i uznała, że nowo powinnam odstawić - nie był dla niej żadnym argumentem fakt mojego dobrego samopoczucia i hormonów tarczycy w absolutnej normie, no więc ja panią endo olałam, nowo przepisuje mi lekarz rodzinny, no ale szpital chce zaswiadczenia od specjalisty... ;/

moja prośba - może znacie w Warszawie endo, który wie, że poziom TSH przy suplementacji nowo ma prawo być poniżej normy? a może chociaż jakieś namiary na pracę/pismo naukowe w którym o tym fakcie (czyli, że niski poziom tsh przy nowo to norma) byłoby napisane czarno na białym - musze zdobyć to zaświadczenie, ślicznie proszę - pomóżcie

pozdrawiam wszystkich serdecznie smile
Edytor zaawansowany
  • hashi-tess 13.04.11, 21:55
    Tu

odbyła się dyskusja n/t

Pzdr

Tess

• joanna_toja 18.04.11, 11:36
    Wielkie dzięki Tess

wprawdzie nie wiem czy i jak to mi pomoże... chyba jednak potrzebuję konkretnego nazwiska - endo, znającego się na nowo... ehhh... będę szukać. może jeszcze ktoś podpowie.

Pozdrawiam Cię serdecznie - i podziwiam - robisz naprawdę świetną robotę kontynuując prowadzenie forum smile
  • hashi-tess 13.04.11, 22:09
    spróbuj jeszcze TU
    --
    www.medicus.lublin.pl/2000/08/tarczyca.htm
    art. o niedouczonych lekarzach pisany przez lekarza
    "Lekarze to nie sa bogowie, oni sa naukowymi doradcami"
    by Mirela
  • anulka0211 28.04.11, 18:07
    to prawda. Moje endo...juz nie moja ,bo już do niej nie pójdę...leczy moje niskie tsh przy novo 75. koszmar jakiś. Kazała mi odstawić leki na tydzień i pózniej zacząc od nowa. Nie rozumiem,bo ft3 mi z ponizej normy ładnie się wyrównało, ft 4 też super. No i czuję się nieżle ale dopiero ja biorę 75 + pół tabletki. Inaczej nie dałabym rady,bo endo kazała mi zejść z euthyroxu 200!!! na novo 75.
    Ja nie wiem co robic bo nie mam już zaufania do lekarzy. Jedynie tutaj ,znajduje pomocne rady.
    Aha...ja byłam operowana nia kręgosłup z tsh 0,005. I żyję!!!
    A moja córka ma usg wskazujące na niedoczynnośc i ft3 niskie i ft4 niskie a endo,ta sama dała jej jodid i powiedziała że jest gruba...bo ...dojrzewa.Nie chcę jej sama rozpoczynać leczenia,Jezu...gdzie znależć we Wrocławiu albo okolicy dobrego endo...najlepiej na fundusz,bo ja mam podwójne wizyty.
    dziękuję że tu jesteściesmile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka