Dodaj do ulubionych

Płytki krwi

06.01.12, 17:54
Witajcie Dziewczyny

Leczę się już prawie 3 lata na hashimoto, hormony mam wciąż nieuregulowane (ft3 - 30%, ft4 - 40% ).
W końcu udało mi się zarejestrować do dobrego endokrynologa w Trójmieście (a poza tym jestem pod "mailową " opieką Hashi-Tess smile )
W zwązku z tą nową wizytą zrobiłam oprócz hormonów całą morfologię.
Wszystko w normie (nawet hemoglobina ok. 50%), tylke płytki krwi 460 (a norma jest do 400).
Około 2,3 lata temu też miałam tekie podniesione płytki. Robiąc morfologię ok. rok temu wyszły ponad 300, czyli w normie a teraz znowu ponad normę.

Czy któraś z Was-Hashimotek też ma taki problem?
DOdam , że przeciwciała antyTPO i antyTG są odniesione do ponad 300 (jedne mają normę do 100 , a drugie do 34). Objętość tarczycy wg USG z grudnia to 10.

Martwię się tym wynikiem.
Czuję się wciąż niezbyt fajnie. Przynajmnie ferrytynę podniosłam do 60%

Pozdrawiam noworocznie
Edytor zaawansowany
  • jagodall 09.01.12, 21:45
    Mam prośbę, możesz podać namiary na tego "dobrego" endokrynologa?! Ja też jestem z trójmiasta ale nadal poszukuję lekarza, który patrzy na coś więcej niż tylko tsh...
  • anielkac 10.01.12, 14:43
    Dr Krystyna Mizan-Gros. Telefon do rejestracji - wtorki i czwartki 58 341 59 18 (od 14.00-17.00)
    Udało mi się dostać smile Przyjmuje na początku roku kilku nowych pacjentów. Dzwoń więc szybko! Życzę powodzenia
  • jagodall 12.01.12, 08:49
    Dziękuję bardzo! Dziś będę dzwonić, zobaczymy czy się udawink
  • anielkac 12.01.12, 12:12
    powodzenia smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka