11.11.12, 15:58
Mój ośmiolatek ma hashimoto.Zawsze w okresie jesienno-zimowym podawałam mu tran na wzmocnienie.Chorobę wykryto w czerwcu.Podawać czy nie?
Edytor zaawansowany
  • rosteda 11.11.12, 22:08
    Wyszukiwarka odpowie. Bylo ju na forum.
  • ania.rene 12.11.12, 08:33
    nie podawac.
    tran "szkodzi" w hashimoto.

--
    Rzuć wszystko i chodź się całować.
  • pies_z_laki_2 12.11.12, 10:40
    Kup olej lniany budwigowy i oliwę z pierwszego tłoczenia, też samo zdrowie smile
  • mad-25 12.11.12, 18:42
    Możesz napisać jakie objawy miał Twój syn że zaczęłaś go leczyć? Dzięki za odpowiedz.
    --
    Hubercik
    Kornelcia
  • glowasie 13.11.12, 08:10
    Syn był zawsze bardzo szczupłym dzieckiem.Od zeszłego roku zaczął przybierać na wadze.Nawet nas to cieszyło!!!Ogólnie rozwijał się bardzo dobrze.Sprawny fizycznie,z nauką żadnych problemów.Zaniepokoiła mnie też taka ''obręcz''na szyi.Pokazałam naszemu pediatrze i od razu kierował nas do endokrynologa.Co ciekawe ta szyjka była taka już od kilku lat.Widzę to dopiero teraz jak wracam do zdjęć.Zal mam do siebie straszny,że tego nie zauważyłam prędzej,ani nikt z rodziny,nie wspomnę o lekarzach.systematyczne bilanse i wizyty!!!Na usg okazało się,że tarczyca jest wielkości tarczycy dorosłego mężczyzny!Porobiliśmy wszystkie wyniki.Przeciwciała szokujące.Diagnoza hashimoto,niedoczynność tarczycy.Od czerwca jest na hormonach.Zaczęły się problemy skórne,wg dermatologa-przedwczesne dojrzewanie.Ale ogólnie czuje się dobrze.Jest bardzo aktywny,uprawia sporty.
  • arronia 12.11.12, 19:47
    Tran, to rozumiem na cześć witaminy D3?
    Może zbadać - i jeśli potrzeba, suplementować adekwatnymi dawkami?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.