Dodaj do ulubionych

potrzebuję rad i pomocy, wizyta w gudniu u endo

04.06.19, 16:37
Od 2015 roku spada mi tsh ponizej normy, zawsze ft3 duzo wyzsze od ft4. złe samopoczucie, nerwy, osłabienie, zawroty głowy w upały, pieczenie głowy okropne co jakis czas, wypadło mi bardzo duzo włosów. endo w katowicach stwierdziła, ze wszystko dobrze. wczesniej zaburzenia elektrolitów i hiperwentylacja - od 5 lat nie ma , migotania przedsinków dwa razy w roku (zapalenie blony sluzowej zołądka i wypadanie zastawki mitralnej). teraz doszły skoki cisnienia. normalne 98 do 112 max. skoki do 180. koszmar rozkurczowe i tetno w normie. mam uraz kregów szyjnych po wypadku. wyniki badan aktualne słabe niby w normie, ale w samej dolnej granicy np hemoglobina norma 30 a ja mam 30,2. tez zdaniem lekarza ok. zelazo niedobór mam 30 norma od 55. mocz zawsze za lekki. co sadzicie.
Edytor zaawansowany
  • hashitess 06.06.19, 09:19
    sądzę, że masz kłopot ze zdrowiem.
    Lekarstwem jest dobry medyk, który to ogarnie.

--
    Sentencja Hipokratesa:

Jeśli człowiek sam sobie nie jest lekarzem, jest głupcem,

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.