Dodaj do ulubionych

bole mięsni stawów niedoczynność borelioza

10.06.19, 11:47
Witajcie,

jestem na forum od jakiegoś czasu, znam temat niedoczynności tarczycy i hashimoto, które posiadam. Jestem na 10 ug FT3 oraz 138 ug FT4. Od miesiąca mam bóle mięsni, stawów, bóle wędrujące, kłopoty ze snem, wybudzanie się w nocy. Moja myśl: to jest borelioza, gdyż objawy jakby są podobne. Chciałam się Was zapytać jednak, czy może to też być od tarczycy, nigdy jednak nie miałam kłopotów ze snem, sen na granicy jawy i snu, wybudzanie się w nocy, wędrujące bóle stawowo-mięsniowo. Raczej mi to na boreliozę wygląda. Co sądzicie, ostatnio poziom FT 3 oraz FT4 około 50% , FT3 było wyżej od FT 4.
Edytor zaawansowany
  • orlowska_magda 11.07.19, 12:56
    Bardzo polecam do przeczytania artykuł greenport.pl/bez-kategorii/choroba-hashimoto/ . Może dla kogoś będzie przydatny!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.