Dodaj do ulubionych

endokrynolog w W-wie

20.03.05, 10:24
Zrobiłyśmy z lekarza Sagniechy chyba potwora. Pal licho lekarza, ale
teraz kiedy prosi o namiary do nowego lekarza, zostawiamy Ją samą.
Proponuję wpisać w tym wątku, która do kogo chodzi właśnie z W-wy.
Sagniecha!
Ja mieszkam na Śląsku, ale chodzę do immunologa w W-wie. Jeśli będziesz nim zainteresowana, to b. proszę na prv.
Poza tym przychodnie na saszerów dysponują kadrą lekarską, do której ja się przymierzałam. Może spróbuj tam?! Za moich czasów, to był jeden z lepszych szpikali?klinik w W-wie.
Pzdr. Tess
Obserwuj wątek
    • zapa62 Re: endokrynolog w W-wie 20.03.05, 12:17
      Spóbuj na Waryńskiego 9 w Spółdzielni Rentgenologów. Strona www.rentgen.pl tam
      uzyskasz wszelkie informacje. My z Nutelką chodzimy teraz do dr Koziary na
      Waryńskiego i wygląda na to że traktuje pacjenta indywidualnie. Poza tym na
      Szaserów, szpital wojskowy ale to jutro odpowiem, muszę bowiem odnowić kontakty
      by uzyskać dostęp do najlepszego. Możesz liczyć na naszą pomoc. Proszę o
      ewentualny kontakt na priv lub GG 1149036. Pozdrawiamy cie gorąco
      --
      - Paweł
      • zapa62 Re: endokrynolog w W-wie 21.03.05, 14:39
        Nie mogę dzisiaj podać tych namiarów do szpitala i poradni na Szaserów,
        mój "kontakt" jest chwilowo niedostępny. Przepraszam, ale jak tylko uzyskam
        info to podam do wiadomości.
        --
        - Paweł
        • omango Re: endokrynolog w W-wie 23.03.05, 15:47
          witajcie, ostatnio probowalam zapisac sie na Szaserow do Z-du Medycyny Atomowej
          (o ile dobrze pamietam nazwe) - niestety jezeli wczesniej nie leczylo sie tam
          to w tej chwilii nie przyjmuja zapisow sad
            • zwierzchu Re: endokrynolog w W-wie 24.03.05, 10:12
              Leczylam sie na Banacha - krotko bardzo. Nie pamietam nazwiska lekarza (cos na
              R, mlody dosc), nie rozpoznal hashi, wyslal mnie na operacje bez zlecenia
              zadnych badan, tylko na podstawie USG, jednej biopsji i TSH. Juz prawie dalam
              sie zoperowac, ale poszlam konsultacyjnie do innej lekarki (ktora zreszta tez
              pracuje na Banacha - dr Płazinska), ktory zdiagnozowala hashi. Ale potem
              zaczela mi dawac jod (ktorego nalezy unikac, jak wszyscy pisza), wiec znow
              zmienilam lekarza.
              Uff, tyle wiem o Banacha. Ale tam jest wiecej lekarzy, wiec probuj i daj znac,
              na jakiego trafilas.
        • zapa62 Re: endokrynolog w W-wie 31.03.05, 09:14
          z "wywiadu" przeprowadzonego intensywnie wsród lekarzy (to nie są moje opinie
          wiec nie biore odpowiedzialności) wynika, że godni polecenia endo w Warszawie
          to:
          1. dr Krasnodębska - przyjmuje w Bonder Medica ul. Grójecka 168 tel 822-64-44
          2. dr. Koziara - przyjmuje ul. Waryńskiego i chyba LIM w Mariocie
          W miarę uzyskiwania nowych info bede je Wam przekazywał.
          UNIKAJCIE!!!!!!!!! dr. Sochackiej z Medycyny Rodzinnej z ul. Belgradzkiej 18,
          krzywdzi i lecząc wprowadza w chorobę, której przed leczeniem nie było. W tym
          miejscu biorę osobistą odpowiedzialność za wyrażoną opinię.
          --
          - Paweł
      • iwotlen Re: endokrynolog w W-wie 31.03.05, 11:30
        Witaj,
        W innym wątku juz pytałam o dr. Seklecką niestety nikt nie ma info na temat
        prowadzenia w Hashi. Prowadzi moją ciocię, ale w innym schorzeniu tarczycy -
        ciocia jest b. zadowolona. Polecono mi Panią dr. Seklecką podczas robienia usg
        tarczycy u Pana dr. Elwertowskiego (przy okazji polecam usg - b. dobry lekarz).
        Ponadto wczoraj będąc u lekarza pierwszego kontaktu zapytałam Panią doktór o
        dobrego endo - wymieniła dr. Seklecką, powiedziała że ma kilka pacjentek, które
        prowadzi dr. Seklecka niestety żadna nie ma hashi, nie zna dr. Sekleckiej, ale
        ze sposobu prowadzenia tych pacjentek wynika, że jest godna polecenia. Jestem
        zapisana do Oteomed na Białobrzeskiej - 7 kwietnia, wtedy będę mogła napisać o
        swoich odczuciach. Wiem że dr. Seklecka przyjmuje w Poliklinice przy szpitlu na
        Wołoskiej - ul Sandomierska - może na NFOZ - trzeba byłoby sprawdzić - zapewne
        b. odległe terminy, ponadto przyjmuje w prywatnej klinice na Bródnie (adres
        można sprawdzić wpisując w google - nina seklecka).
        pozdr. IWO
        • ssylvia26 Re: endokrynolog w W-wie 31.03.05, 14:52
          Dzieki za informacje Iwo, ja jestem umówiona do dr Sekleckiej na 12.04 w
          spółdzielni rentgenologów na Mokotowskiej. Spróbuję i oczywiście zdam relację
          po wizycie. Jeśli możesz to napisz po Twojej wizycie w Oteomedzie czy trafiłaś
          do kogoś dobrego (czego oczywiście życzę z całego serca smile) Pozdrawiam!
          • tygrysek01 Re: endokrynolog w W-wie 31.03.05, 15:22
            Ja dzwoniłam do rentgenowzców chcąc sie umówic z Dr Marią Kozerą(chyba) ale oni
            nie maja usg w gabinecie niestety. A latanie raz tu i tam potem z usg mnie nie
            bawi bo czasu szkoda. Na ten czas mój enduś robi usg przy kazdej wizycie (co 3-
            4 tyg) bo ma je w gabinecie. To mi odpowiada brdzo. tym bardziej ze w ciagu
            ostatnich 2 usg zauwazył spore zmiany. Jesli miałabym latac co miesiac na usg i
            do endo czasu by mi zabrakło sad....szkoda
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka