Dodaj do ulubionych

Jeszcze raz o zawrotach

30.03.06, 21:31
Witam
Chciałam z Wami podzielić się informacjami jakie znalazłam na temat zawrotów gówy. Wiem, że niektórym to też utrudnia życie tak jak ostatnio mnie. Doszłam do wniosku, że wiążą się one u mnie z bólami mięśni pleców i szyi. Mimo w miarę unormowanych hormonków, nie mijają. Więc jest tam jakiś stan zapalny i może on dotyczyć także struktur ucha. Moje objawy najbardziej przypominają "położeniowe zawroty głowy" i mogą na nie pomóc "manewry uwalniające". Niestety są są dla mnie trochę niejasno opisane. Może któraś z Was dziewczynki ma bliższe informacje - może ze stron obcojęzycznych - byłabym wdzięczna. Mam już tego serdecznie dość, a lekarze są naprawdę mało pomocni - delikatnie mówiąc. Oto stronki jakie znalazłam:
www.krajmed.com.pl/poradnik/Jednostki_chorobowe.htm
www.krajmed.com.pl/poradnik/rehabilitacja_zawrotow_glowy.htm
pozdrawiam Sakami
Obserwuj wątek
    • margaretka2002 Re: Jeszcze raz o zawrotach 03.04.06, 01:48
      Moja mama leczyla sie na zawroty glowy chyba z 15 lat i w koncu przeszlo jej po
      konskiej dawce domiesniowo wstrzykiwanych witamin - B costam (chyba 12) i PP.
      Widocznie to bylo zwiazane z niedotlenieniem mozgu i anemia. Teraz miewa
      zawroty od czasu do czasu, ale rzadko. Kiedys musiala isc przez to na
      zwolnienie lekarskie na kilka miesiecy, bo nie mogla wychodzic z domu...
      Lekarze sa kompletnie bezuzyteczni w takich sprawach - szukaja prostych
      przyczyn neurologicznych, blednik te sprawy, a to moze byc spowodowane przez
      setki chorob (z problemami z kregoslupem wlacznie).
      Pozdrawiam i zycze efektywnych poszukiwan.
      M.

--
      Sumptus censum ne superet
      • zapracowana28 Re: Jeszcze raz o zawrotach 03.04.06, 08:18
        To prawda, mojego meza lekarze leczyli z powodu: zapalenia spojowek, stresu,
        kregoslupa, nadwagi i innych dolegliwosci, a zaden nie rozpoznal niedoczynnosci
        tarczycysad Sama, przy pomocy znajomych wpadlam na badania TSH i wszystko stalo
        sie jasne, szkoda ze pare lat za poznosad
        • dorota321 Re: Jeszcze raz o zawrotach 24.04.06, 09:52
          Witam
          Tak znam zawroty głowy.Mialam je przy wysokim TSH i przy zbyt duzej dawce
          Letroxu.(przy podniesionej dawce z 50 na 75 dostalam zawrotow ) Endo twierdzila
          ze to nie sa objawy tarczycowe a jednak, po spadku TSH wszystko wrocilo do
          normy.
          Nikt mi juz nie wmowi, ze niedoczynnosc nie ma zwazku z zawrotami głowy.
    • to-ja-007 Re: Jeszcze raz o zawrotach 24.04.06, 15:24
      A ja chyba zamieszam juz maksymalnie ....
      Ostatnio zglebialam temat przeciwciala anryfosfolipidowych (bo oprocz
      przeciwtarczycowych mam rowniez takowe) i sie dowiedzialam np. ze zawroty glowy
      moga byc zwiazane m.in. z przeciwcialami antykardiolipidowymi i problemami z
      krzepliwoscia krwi (i mikrozatorami w mozgu indifferent ).

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka