Dodaj do ulubionych

Novothyral a pocenie się...

19.02.08, 10:00
Od około 3-ch tygodni biorę Novothyral 100,na przemian jedną i pół tabletki.
Jeszcze nie robiłam wyników(wiadomo-za krótki okres brania)ale pojawiło się
straszne pocenie w nocy,do tego stopnia,że aż poduszka i kołdra są mokre...Jak
sądzicie,czy może to być efektem za dużej dawki FT3(tak sobie wykombinowałam)?
Basia
Edytor zaawansowany
  • no_sense 19.02.08, 12:57
    tak. poczytaj o nadczynnosci w ulotce i objawach
  • maciusiko 19.02.08, 13:35
    Dzięki no_sense,niby człowiek coś wie ale jeśli usłyszy od kogoś innego,to jakoś
    pewniej jest...Od jutra będę schodzić z ft3 powolutku.
    Pozdrawiam smile
  • no_sense 20.02.08, 17:39
    I jak, pomogło??
    ja tez cos ostatnio sie pocilam (tylko lekko dłonie, pachy wink i
    budzilam kolo 5 rano... ale potem zasypialam. mialam niedawno
    zwiekszana dawke. juz od kilku lat nie pociłam sie prawie w ogole,
    nawet w miejscach "typowych", o ktorych pisałam.
    a Tobie ft3 pomaga tak ogólnie?
  • maciusiko 25.02.08, 12:22
    Trochę już pomoglo! Na razie powolutku schodzę z dawki.Dłonie pocą się w dalszym ciągu ale to nocne pocenie się zdecydowanie mniejsze.Myślę,że to jest kwestia dobrze dobranej ilości ft3.Za 3 dni mam wizytę u endo to,mam nadzieję,że porozmawiam i napiszę po powrocie.
    No _sense - pozdrawiam smile)
  • no_sense 25.02.08, 18:13
    To dobrze, że już lepiej. A samopoczucie ogólnie to jak?? Lepiej niż
    na samej tyroksynie?
    Na moim topiku o efectinie jest zapytanie smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.