Dodaj do ulubionych

bielizna:)

09.05.14, 23:05
Dziweczyny, bieliznę jakiej firmy lubicie? nosicie fikusna czy przysłowiowe basrchanowe majtasysmile

ja ostatnio kupuje w Esotiq, no i własnie jestem po takich zakupach, poniewaz zniżkę , to zaszalałam i kupiłam sobie taki:
www.esotiq.com/staniki/stanik-esotiq-amira,id-485taki
www.esotiq.com/staniki/stanik-esotiq-isadora,id-827taki
www.esotiq.com/staniki/stanik-esotiq-luka,id-927
i taki
www.esotiq.com/staniki/stanik-esotiq-luna,id-632
i do każdego zajebiste majtki o np. takie
www.esotiq.com/majtki/majtki-esotiq-livia,id-619
i normalnie sama jestem swoimi cyckami w tych stanikach zachwycona smile
Obserwuj wątek
    • andziulec Re: bielizna:) 09.05.14, 23:11
      fikuśną nosiłam sto lat temu (jakieś dwanaście jak miałam pierwszego poważnego chłopaka). Od ośmiu lat musi być wygodna: majtki figi, staniki od zawsze bardotka gladka, sztywna miska bez koronek. nienawidzę staników, w których miska nie jest sztywna bo dla mnie nie trzyma cycków "w ryzach". A ja nie cierpię jak mi toto pod bluzką żyje własnym życiem.
      Koronkowe gacie to dla mnie pomyłka jakaś tak jak wpijające się stringi.
      --
      Mati UP i UL -110dB, Nucleus Freedom 2010,MPD
    • solejrolia Re: bielizna:) 09.05.14, 23:13
      trochę drogie, ale ładnesmile
      mam przede wszystkim Panache, i Freye, i jeszcze jakieś noname, ale ani barchanowe, ani fikuśne, raczej wolę jednokolorowe, jak Tango II, to najlepszy model dla mnie. majtki najzwyklejsze bawełniane figi, z marketu. i starczy.
      --
      ...mogłabym być miła dla niektórych ludzi, ale oni sami mi na to nie pozwalają...
    • bebe.lapin Re: bielizna:) 09.05.14, 23:40
      tylko ewa michalak, jesli chodzi o staniki, no i sila rzeczy ostatnio kupuje tez tylko u niej gatki, zeby bylo do kompletu (swoja droga, sa niezniszczalne).
      --
      W nocy czas płynie inaczej (...). Nie ma sensu się temu przeciwstawiać. (Haruki Murakami)
    • mme_marsupilami Re: bielizna:) 10.05.14, 00:07
      Gladka bielizna bez udziwnien: beżowa lub czarna. Koronki moga byc, ale miekkie.
      --
      Mój sposób na kryzys:
      Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/2/ij/xd/byhj/kQu1cBICSSUba962oA.jpg
    • king_of_rats Re: bielizna:) 10.05.14, 06:47
      lubię bieliznę kolorową, trochę fikuśną i frywolną.
      staniki tylko dobrych firm- moje 65J ubieram we Freye, Panache i w ten deseń. kupuję najczęściej na allegro bo nowe są dla mnie za drogie.
      majtki głównie stringi, czasem szorty, na okres zwykłe bawełniane majtasy,których nie znoszę.
      stringi uwielbiam koronkowe, siateczkowe, mocno elastyczne (bawełniane z esotiq fajne bardzo), zdobione. kupuję firmowe i porządne (świetne są firmy Tessanna) , poluję na wyprzedaże. ich jakość nieporównywalna z bazarowym chłamem.
      kiedyś będąc młodą dziewczyną kupowałam byle co. obecnie mając 40 lat bardzo zwracam uwagę na jakość i wygląd bielizny.
      --
      Najlepsze w dwuznacznej propozycji jest to,że oznacza tylko jedno.
      • solejrolia Re: bielizna:) 10.05.14, 08:44
        guderianko, bo własnie mi się przypomniało- kiedyś dawałaś namiar na fajny sklep intern. z bielizną, ale mi wcięłłło . możesz przypomnieć gdzie robisz zakupy?smile dzięki.
        --
        ...mogłabym być miła dla niektórych ludzi, ale oni sami mi na to nie pozwalają...
            • dlania Re: bielizna:) 10.05.14, 09:21
              Guderianko, a co to za firma, ta Gaja? Bo widzę, że rozmiary maja fajne, i ceny?
              Ja kupuje biustonosze tylko Freya, najczęściej na allegro - odkąd odkryłam i dobrałam swój rozm iar nie chce mi się eksperymentować.
              Majtki bawełniane, niefikuśne, najczęściej Hey.

--
              "Kiedyś myślalam, że te wszystkie memy i niby śmieszne teksty, że facet rozwija sie do 6. roku życia a potem tylko rośnie, to tylko taka kokieteria. Otóż nie" (by totorotot)
              • guderianka Re: bielizna:) 10.05.14, 09:26
                Dlanka
                POLSKA
                komentarze i oceny są różne- ale mi bardzo podpasowała-mają fajne ceny, kroje, kolory, miseczka szyta z trzech części, dobre dopasowanie, w niektórych modelach za bardzo rozciągliwy obwód (ale ja staniki kupuję średnio co 1,5 roku więc to nie jest problem)
                --
                ZSzM

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/aj/bi/e83n/A8WTTObXAoZ7NOGD9X.jpg
                • dlania Re: bielizna:) 10.05.14, 09:44
                  Dzięki, chyba w takim razie sprobuję, bo Freye są jednak drogie.
                  --
                  "Nie chce mi się nawet rozrzedzać wymowy mojego postu żadnym rozluźniającym dowcipem. Pierdolę. " (wilma)
            • lady.godivia Re: bielizna:) 10.05.14, 09:46
              o faktyczne, fajnysmile

ale nie potrafię kupowac stanika przez net, musze zmierzyc i zobaczyc jak cycki w nim leżąsmile
              czy miseczka nie odstaje, no i czy obwód ok.
              Przekonałam się już, że nawet biustonosze jednej firmy o takim samym obwodzie, albo sie zapinaja albo niesmile
              • guderianka Re: bielizna:) 10.05.14, 10:42
                Dlatego ja kupuję Gaię-mam u siebie na ryneczku sklep z bielizną, kupiłam tam kilka staników są dopasowane do moich cycków-nie chcę innych, zwłaszcza że mają spoko cenę. Panache mam tylko do biegania i miałam mentalny opór by wydać prawie dwie stówy
                --
                ZSzM

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/aj/bi/e83n/A8WTTObXAoZ7NOGD9X.jpg
    • mona_mayfair Re: bielizna:) 10.05.14, 11:21
      W pl kupowalam wlasciwie tylko w esotiq, uwielbiam ich smile maja swietne wzornictwo i normalne rozmiary (bez problemu dostawalam 70f, tylko tam w moim miescie) i ceny calkiem spoko. W uk zakumlowalam sie z podobnych powodow z bielizna George.
    • hedna Re: bielizna:) 10.05.14, 15:19
      Ostatnie 2 jakie kupowałam to www.jagna.pl/ava-925-biustonosz-polusztywniany-p-14864.html tylko czarne. Dobrze trzyma duży biust,wygodny,polecam.
      • yubi1 Re: bielizna:) 28.11.14, 13:14
        Ostatnio przekonałam się do kupowania przez neta. Polecam Alles - staniki śliczne, rozmiary faktycznie odpowiadają rzeczywistości, pieknie leżą wink Cała reszta to sportowe akurat wink
        • francjaelegancja Re: bielizna:) 18.10.19, 14:12
          Ja też bardzo lubię Gaię i od lat jestem jej wierna - mój właściwy rozmiar pomogła mi dobrać brafitterka, właśnie na biustonoszu Gai, ale ostatnio się przerzuciłam na biustonosze Corin, po tym jak kupiłam ich hit czyli model Virginia spacer - cena nie mała, ale nie żałuję. Kupuję w sklepie Any: www.sklep-biustonosze.pl tam chyba jest najtaniej.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka