Dodaj do ulubionych

Lakierowanie zębów

11.09.14, 14:33
Lakierujecie sobie i dzieciom? ja dzieciom tak, ale sobie dziś po raz pierwszy. Jesli dołaczyć do tego wymianę uszczerbionej plomby u mnie = 340 zł = rujnacja budżetu. Ale wolę za lakierowanie niż za leczenie...

--
"Kiedyś myślalam, że te wszystkie memy i niby śmieszne teksty, że facet rozwija sie do 6. roku życia a potem tylko rośnie, to tylko taka kokieteria. Otóż nie" (by totorotot)
Edytor zaawansowany
  • 11.09.14, 14:50
    Córce robię systematycznie w gabinecie na fundusz. U siebie nie bo szczerze powiedziawszy nie muszę suspicious
    --
    Cieszę się każdą chwilą
  • 11.09.14, 15:04
    Nie lakieruję żadnemu z dzieci, najstarszy też nigdy nie miał lakierowanych i ma wszystkie zęby zdrowe. Młodsze nie będą miały nawet zwykłej fluoryzacji. Nie widzę potrzeby żeby im lakierować.
  • 11.09.14, 15:21
    Ty, nie wpadłam na to.....( ale biorąc pod uwagę, że od 13 rż miałam tak naprawdę robionego tylko jednego zęba-kanałowo 150zł- to chyba nie muszę )
    Spytam dentystę mojego bo niedługo idę na przegląd
  • 11.09.14, 15:25
    Sobie nie, dziecku tak.
    --
    Dyplomata - człowiek, który potrafi powiedzieć spierdalaj w taki sposób, że poczujesz dreszczyk emocji na myśl o czekającej cię wyprawie.
  • 11.09.14, 21:04
    Dziewczynom lakieruje, Olka ma chyba 6 plomb w mleczakach, mimo mycia i kontroli. Szostki polakowane, reszta trzonowcow polakierowana, zobaczymy ile wytrzyma
    --
    Ciri
    Jeśli nie wolno, a musisz - to trzeba!
  • 11.09.14, 21:08
    Nigdy nie lakierowaliśmy. Nie wiem na czym to polega. Nigdy dentystka nam tego nie proponowała.
  • 11.09.14, 21:35
    To taka fluoryzacja "na twardo", wzmacnia szkliwo.
    --
    "Tańczenie jest generalnie głupie i ma tylko zastosowanie w okresie godowym,(...) nikt przy zdrowych zmysłach nie marnuje tyle energii po próżnicy" (by ciezka_cholera)
  • 11.09.14, 21:42
    fluoryzacja?
    z tego co czytałam, fluor jest toksyczny i bardzo szkodliwy i nie ma związku ze zdrowiem zębów suspicious tak, stosujemy pasty bez fluoru. więc jednak podziękuję.
  • 11.09.14, 21:55
    Tia, a szczepienia powodują autyzm...

Nie znałam Cię grave jako zwolenniczki teorii spiskowych, ale cóż...wink

--
    "Kiedyś myślalam, że te wszystkie memy i niby śmieszne teksty, że facet rozwija sie do 6. roku życia a potem tylko rośnie, to tylko taka kokieteria. Otóż nie" (by totorotot)
  • 12.09.14, 15:52
    To nie jest żadna historia spiskowa. Znajdziesz o tym wiele dokumentów na necie. Nawet na wikipedii piszą, że jest toksyczny.

Co do szczepień to chyba chodziło o rtęć konserwującą, którą w Europię od dawna nie dają. Co do USA to pewności nie mam, wystarczy na nich spojrzeć wink
  • 12.09.14, 15:58
    Szkoda, że nie możesz zobaczyć zębów moich i wszystkich z mojego rocznika (lata 70te,80te). Nie wiem, co robili z nami na tym terenie, ale szkoda słów.
    przykład z netu
    ja na przykład jedynki miałam tak czarne, że do 14 roku życia jak się uśmiechałam na zdjęciu to wyglądało jakbym nie miała zębów. wink Potem latami nosiłam licówki co jakiś czas wymieniając, aż potem już były tak zdarte, że mogłam wybielić. Mój mąż ma dalej zardzewiałe.
  • 12.09.14, 17:08
    Ja wiem, że fluor jest toksyczny, ale nie w ilościach takich, jak się stosuje w pastach - zreszta nieważne, nie rozmawiajmy o tym, skoro masz inne zdanie. Wszystko w nadmiarze jest toksycznewink
    Natomiast w necie można wyczytać, że fluor dodaje się do wody i past dlatego, że obniża inteligencję i otepia, dzieki temu łatwiej rządzić motłochem, robią to Żydzi/Masoni/ONZ i inne mądrości. Przerażające.

--
  • 11.09.14, 21:37
    dzieciom tak, sobie to nawet nie wiedziałam, że mogę. Zapytam.
    --
    http://www.suwaczek.pl/cache/6ac6b93bad.png
  • 12.09.14, 14:27
    nie, ale chłopcy póki co mają zdrowe zęby, Starszak żadnego ubytku w mleczakach i teraz na razie żadnego w drugich stałych zębach, a młodszy też póki co ładne mleczaki. Choć może zapytam na wizycie u dentysty. maks ma fluoryzaxcję w szkole raz w roku chyba.
    --
    Karra w kuchni

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.