Dodaj do ulubionych

Butomaniaczki - mam do sprzedania super kozaki

07.01.16, 19:39
Dziewczyny, mam do sprzedania kozaki firmy fratelli rossetti. Są nienoszone, ale nie najnowsza kolekcja. Dostałam je, ale ja nie noszę kozaków i żal,żeby leżały w szafie. Ta firma się ceni i byty kosztowały na pewno sporo.
I teraz clou. Cały dochód ze sprzedaży butów pójdzie na zwierzaki ( wpłata na konto konkretnej fundacji/ludzi pomagającym zwierzakom na FB.
Może ktoś byłby zainteresowany? Myślałam o kwocie ok 400 zł. Może ktoś się zainteresuje?
Buty bordowe, skórzane na obcasie
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/9/ve/kf/hozs/T04vbD3TRowff25v1B.jpg
Edytor zaawansowany
  • andziulec 07.01.16, 20:19
    Oooo dżiz jakie paskudy! Złotówki bym za toto nie dała!

--
    Mati, ur. 31.08.2007, UP i UL -110dB, Nucleus Freedom 2010,MPD
  • arwena_11 07.01.16, 20:36
    co kto lubismile Ja kozaków nie noszę i nie ja je kupiłam. Na osobę która je kupiła sa za małe. Ceny w tej firmie są takie że mnie w głowie się zakręciło jak zobaczyłam. Może znajdą amatora, bo jak się mówi nie to ładne co ładne ale co się komu podoba.
  • andziulec 07.01.16, 20:55
    Aż dziw bierze, ze to tyle kosztowało.

--
  • grave_digger 07.01.16, 22:15
    Dostałaś i sprzedajesz za 400? big_grin

No straszne straszne. Może Aldona Orłowska by takie założyła.
  • arwena_11 07.01.16, 22:30
    Tak, bo albo będa leżały w szafie, albo je sprzedam i kasa pójdzie na zwierzaki. Darczyńca nie jest zainteresowany zwrotem - mogę zrobić co będę chciała.
    Kasa nawet nie trafi na moje konto. Mogłam wystawić na bazarku na FB ( i może tak się skończyć ), ale nie chciałabym oddawac za bezcen, bo faktur do zapłaty za leczenie zwierzaków wcale nie ubywasad
  • andziulec 07.01.16, 22:39
    A kto zacz? Bo dla mnie to wiocha nad wiochy te buty. Szyte z kawałków przypadkowych i przypadkowych kolorów. I to ma być modne kiedykolwiek tam? Bo jakaś super ekstra firma? Jedno wielkie bleeeeeh!

--
  • kanna 08.01.16, 23:28
    No niestety, paskudne są sad

--
    Takimi, jakimi wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy.
    Pół wieku poezji
  • atena12345 09.01.16, 06:55
    o matko! paskudy takie, że aż odrzuca big_grin Nie dziwię się że "nie nosisz kozaków" i ża "darczyńca też ich nie chce wink

--
    A co to za demokracja, gdzie każdy może mieć swoje zdanie?
  • arwena_11 09.01.16, 09:38
    Ja nie noszę żadnych kozaków. A te są na darczyńcę za małe. Jakoś źle wyliczyła rozmiar i zamiast odesłać, przeleżały w pudełku ze dwa lata. Ja je dostałam na zasadzie, leżą u mnie to weź, albo ponosisz albo oddasz/sprzedasz.
    Jakbym oddawała to chętnych byłoby wiele - w sensie oddać komu mam. Ale myślałam raczej o tym, żeby jednocześnie pomóc zwierzakom.
    Pewnie pójdą na bazarek i ktoś kupi chociażby po to, żeby pomóc zwierzakom ( sama czasami tak robię )
  • little_fish 09.01.16, 21:21
    tak się kończą internetowe zakupy - a było pójść do CH . Oczywiście w dzień powszedni tongue_out
  • arwena_11 09.01.16, 21:23
    ale to nie ja. W życiu nie dałabym za buty tyle co sobie ta firma liczy i w Polsce to chyba jej nie ma
  • atena12345 10.01.16, 09:58
    nie obruszaj się tak
    skoro ktoś Ci je dał za darmo, to trzeba było w ramach "rewanżu" wpłacić darowiznę na zwierzaki. Przecież sama często kupujesz coś tylko po to, by je wspomóc, więc w czym problem?
    To, że buty kosztowały pewnie ze 2-3 tys. nie oznacza, że sa warte tych 400zł i cena jest z kosmosu. Szczerze mówiąc, to myślałam, że się pomyliłaś i chciałaś napisać 40zł wink
    Wtedy może ktoś by się skusił, na jakiś bal przebierańców jak znalazł big_grin

--
    A co to za demokracja, gdzie każdy może mieć swoje zdanie?
  • peonka 11.01.16, 23:58
    Może wystaw je na allegro i to co tam dostaniesz to wplać? Allegro ma jednak większy zasięg niż Magiel. Albo wystaw od razu jako aukcje charytatywną "na cel", chociaż to akurat nie wiem jak się robi i czy osoba prywatna może...

--
    Klikamy, klikamy!
    www.karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
  • arwena_11 12.01.16, 08:33
    dzięki, muszę sie zorientować, bo nie chciałabym jeszcze płacić allegro prowizji.
  • dz_iedzic11 09.01.16, 20:28
    Super powiadasz...No rózne są gusty, zejdz do 4 zeta moze sie jakis chetny trafi i to raczej nie dla urody tych butów....

--
    Prawda została już dawno odkryta i wątpią w to wyłącznie analfabeci aerodynamiczni i newtonowscy. I choćby przyszło sto Biniendówek, i każdy zjadłby tysiąc parówek, i każdy nie wiem jak zgniatał puszki, to im nie wyjdzie, że strzelał Ruski. (autor:babunia_wygodka)
  • solejrolia 09.01.16, 23:11
    przykro mi, ale buty sa okropne,
    i doskonale widać, że to nie jest najnowsza kolekcja.
    aż zerknęłam na stronę tejże firmy- stylistyka jest całkiem ok, ale te buty są z poprzedniej epoki...

--
    Ile rzeczy należy mieć w d...e, to się w głowie nie mieści!
  • arwena_11 09.01.16, 23:16
    nie z poprzedniej epoki, ale sprzed jakis 2-3 lat
  • mme_marsupilami 10.01.16, 20:24
    Te buty z pewnoscia pamietaja lata 90. Wystaw je jako zabytkowe smile Co sie zobaczylo, to sie nie odzobaczy...

--
    Mój sposób na kryzys:
    Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/2/ij/xd/byhj/kQu1cBICSSUba962oA.jpg
  • magiczna_marta 12.01.16, 17:39
    Lubię to big_grin
  • karme-lowa 12.01.16, 21:27
    Ale obrzydliwość....
  • olinka20 12.01.16, 22:08
    MMe big_grin

--
    Mam odsmyczowe i odkuwetkowe zapalenie mózgu smilesmilesmilesmile
  • rudamarta4 13.01.16, 23:14
    Że ja wcześniej tego wątku nie zobaczyłam tongue_out

Popularne wątki