Dodaj do ulubionych

olejki dr N.

10.01.14, 10:17
Witam wszystkich i życzę zdrowia
Mam boreliozę od 36 lat. Nie będę opisywał swoich objawów jako że wystarczy sobie wygooglować hasło 'borelioza objawy' aby mieć obraz moich dolegliwości. Miałem już wszystkie możliwe opisane przypadłości. Serce, płuca (duszności), gardło, nadżerki, nerki, stawy, mięśnie, wzrok, łysienie plackowate, tworzące się znamiona i brodawki, wymioty, biegunki, rzekome zapalenie prostaty, temperatura 40 stopni i 100 innych.
Jakieś 20 lat temu byłem w stanie naprawdę trudnym do zniesienia. Bardzo silne bóle, zawroty głowy, zaburzenia widzenia, wymioty i biegunki trzy razy w tygodniu praktycznie wykluczały wykonywanie normalnej pracy.
Próbowałem oczywiście wszelkich możliwych środków zaczynając naturalnie od antybiotyków (metoda Burrascano), poprzez zioła, specjalne diety, homeopatię, energoterapię etc. Efekty nie były zadowalające. Funkcjonowałem na granicy wytrzymałości.
Jakieś 17 lat temu, bynajmniej nie z powodu boreliozy, przeszedłem na wegetarianizm. Po dłuższym czasie (kilku miesięcy) zauważyłem, że mam nieco rzadsze i słabsze objawy. Lata bycia wegeterianinem nie pozostawiają wątpliwości, że obecnie moje dolegliwości to maksymalnie 40 % tego co było wcześniej. Mimo tej bardzo znacznej poprawy nadal pewne objawy bywają trudne do zniesienia np. przejściowe niewydolności nerek. Stąd też szukając możliwości pozbycia się boreliozy całkowicie natrafiłem na dra N. i od kilku tygodni korzystam z olejków. Obserwuję herxy i objawy 'jadą' jakby w kierunku początku infekcji. Zgodnie z zasłyszaną teorią spodziewam się, że choroba się jakby wycofuje.
Jakie będą końcowe efekty to się okaże. W kazdym razie obecnie po olejkach czuję się lepiej ale do wyleczenia całkowitego sporo mi narazie brakuje. O przyszłych, ewentualnych zmianach będę pisał jeśli uznam, że są znaczące i że może się to komuś porzydać.
Edytor zaawansowany
  • anetaborelka 29.03.18, 14:03
    Leczę się olejkami eterycznymi już 5 miesiąc. Swoje doświadczenia oraz efekty terapii prowadzonej przez Olejkowego Zielarza opisałam na blogu - własne spostrzeżenia i odczucia potwierdziłam badaniami, które również tam zamieściłam. Wszystkich zainteresowanych terapią boreliozy i koinfekcji za pomocą olejków, zachęcam do lektury: wkreconawborelioze.wordpress.com/2018/03/28/olejki-eteryczne-w-leczeniu-boreliozy-i-koinfekcji/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.