03.10.14, 11:57
Zaczęłam szukać alternatywnej odpowiedzi na przyczynę moich schorzeń neurologiczno-psychichicznych. W poszukiwaniach postanowiłam kierować się objawami, które najbardziej mi doskwierają
zmiany charakterologiczne
depresja na zmianę z nerwicą, apatią i agresją, ataki paniki
brak pamięci, koncentracji, otępienie
brak apetytu, jadłowstręt
brak smaku, powonienia
drętwienia kończyn
gorsze widzenie, mroczki, kratki itp.
Przypomnę, że stwierdzono u mnie neuroboreliozę ( płyn rdzeniiowo-mózgowy igm 0, igg 70, Elisa igm 0, igg 240, WB igm 0, igg 19). Także wyniki kiepskie i niby nie ma co się dziwić, że nie jest za dobrze z układem nerwowym skoro przez ponad 3 lata był zajęty przez krętki.
Antybiotyki póki co są jedyną rzeczą jaką jet w stanie nam zaoferować medycyna konwencjonalna, a przedłużanie jej do paru lat jest w mojej opinii aktem raczej masochistycznym choć rozumiem go, bo sama czekam na wizytę u lekarza ilads.

pl.wikipedia.org/wiki/Niedob%C3%B3r_witaminy_B12
Wnioski:
Przez lata choroby byłam wegetarianką,
W sumie to prawie nic nie jadłam (waga 37 kg, a nawet jak już coś jadłam to wzrastała max do 43)
skoro AIDS może być powodem niedoboru, a jest to choroba immunologiczna to myślę, że borelioza też może niedobór powodować, szczególnie neuroborelioza
Mój organizm potrzebował wit B12 w zwiększonych dawkach, a ja jej nie dostarczałam
skutek:
Zaatakowany układ nerwowy nie miał szans na regenerację przez 3 lata, wiec najprawdopodobniej zmiany neurologiczne i psychologiczne jakie zaszły w moim organizmie sa trwałe i tylko czas może je zreperować.
Osoba zdrowa z powodu niedoboru może mieć duże problemy, a co dopiero chora. Mój układ nerwowy poprostu przeszedł gehenne i sporo musi minąć czasu zanim wróci do siebie. Postanowiłam póki co dać mu czas, oddwołam wizytę w Łodzi będę stosowała zioła, olejki dr Nemo, suplementy, zdrową dietę i ruch na świeżym powietrzu. Jestem młoda i chyba przy takim postępowaniu mam szansę na poprawę jakości życia choć w stopniu minimalnym
W poniedziałek pójdę zrobić wyniki w kierunku niedoboru.

Edytor zaawansowany
  • m_a_l_g_o_s_i_a 08.10.14, 13:26
    Neuro największym twoim plusem w zmaganiu z choroba jest twój wiek , młody organizm bardzo szybko się regeneruje . Ja gdybym miała jeszcze raz od poczatku zaczynać leczenie to na pewno zaczynalabym od detoksykacji organizmu , dobrej diety i zlikwidowania dyskopatii . A dopiero póżniej zajelabym sie wybijaniem bakterii i pasożytów , poniewaz im silniejszy organizm tym skuteczniejsze i szybsze leczenie. Mam trzy córki mniej wiecej w twoim wieku z wrodzona bb , ktore wyszły z choroby bez antybiotyków . Wiec głowa do góry bo jak ktos chce to na pewno z tego wyjdzie.
  • pies_z_laki_2 21.10.14, 05:31
    > skoro AIDS może być powodem niedoboru, a jest to choroba immunologiczna to myśl
    > ę, że borelioza też może niedobór powodować, szczególnie neuroborelioza
    > Mój organizm potrzebował wit B12 w zwiększonych dawkach, a ja jej nie dostarcza
    > łam

Mylisz przyczynę ze skutkiem.
    Jako wege dostarczałaś za mało B12 i tu leży prawdopodobna przyczyna problemów neuro. Zapotrzebowanie miałas jak wiekszość ludzi, niekoniecznie zwiększone, ale zaburzyłaś dostawę i jednocześnie wchłanianie tej (już i tak niewielkiej) ilości, jaką dostarczałaś w diecie.

> oddwołam wizytę w Łodzi będę stosowała zioła, olejki dr Nemo,

Zły pomysł. Bardzo zły pomysł.

A skąd myśl, że AIDS jest ch. autoimmuno? Nie wirusową przypadkiem? Znowu mylisz skutek z przyczyną...
  • zielarz22 21.10.14, 19:46
    Czy pani pies uzasadni dlaczego zioła to bardzo zły pomysł?
    I czy ma jakąś inną skuteczną alternatywę?
    --
    Czytanie to nie grzech czy przestępstwo.
    Czytanie to źródło wiedzy.
    Dlatego czytam forum.gazeta.pl/forum/f,248393,Borelioza_alternatywnie_.html
  • janekku 21.10.14, 19:53
    Walcze z niedoborem B12. Czy mieliście zaburzenia równowagi?
  • pies_z_laki_2 22.10.14, 22:51
    Zielarz, jeszcze raz i powoli:
    ===
    > oddwołam wizytę w Łodzi

Zły pomysł. Bardzo zły pomysł.
    ===

Teraz widać o co chodziło?
  • zielarz22 23.10.14, 06:38
    Nie zaskoczyłem.
    --
    Czytanie to nie grzech czy przestępstwo.
    Czytanie to źródło wiedzy.
    Dlatego czytam forum.gazeta.pl/forum/f,248393,Borelioza_alternatywnie_.html
  • miroslaw111 09.01.15, 01:02
    jakie macie wyniki suplementując cyjanko a jakie metylo

i ilości najprostsze środki mają 50,100% , 300% ... lepsze 600 ,900 , 2000 ,20,000!

poziom mam 220 mimo suplementacji około 350% dziennie cyjanko
  • miroslaw111 02.02.15, 22:42
    dziękuje za odpowiedż

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka