Dodaj do ulubionych

Destiny - droga do pelnego wyleczenia!

10.10.14, 08:38
Witam,nie pierwszy i nie ostatni watek tego typu. Po krotce - 30lat mezczyzna,do niedawna caly czas meskie sporty(silownia,boks,bieganie i jazda na rowerze) bez ktorych nie moglem zyc. w wieku 20lat ukaszony 2x przez kleszcza ktore wyjmowalem,brak rumieni temat olany. Juz wtedy zaczelo sie lekkie trzeszczenie w nadgarstkach i kropka w cialu szklistym(met). Po 10latach 3miesiace temu mialem kontuzje na silowni - zapalenie dyskow kregoslupa (obstawiam ze kretki zaczely szalec) - obecnie mega trzeszczenie w kazdym stawie(nawet rzuchwa),lekkie bole w stopie, czasami pisk w uszach(raz na miesiac), dusznosci,z rana mdlosci przez 10min,nie moznosc wziecia pelnego oddechu, oslabione wlokna kolagenowe czego nastepstewem sa przepukliny 2 dyskow z czego dokladnie wiem ze jest to od silowni(znam czas i miejsce kiedy to wsie stalo),mega chudy kosciec nadgarstkow(14cm!! - nie znam zadnego 20latka nawet o tak chudym kosccu a co dopiero 30latka),obecnie pelno metkow w oczach i z miesiaca na miesiac bylo gorzej ale przystopowalem to super bio dieta i suplami, sztywnosc karku,bolace plecy i kregoslup(dyski obecnie sa zregenerowane - tak...da rade je naprawic!).

Lekarze oczywiscie wszystko zwalali na geny,porobione badania ELISA,Wester Blot (wszystko w IGG i IGM...elisa dodatnia wester ujemny), dodatkowo wyszla bartonella oraz mycoplasma. Mam takze Gronkowca zlocistego i paciorkowca, podwyzszona b12 i obnizony(ale nie krytyczny) poziom d3. Podejrzewam u siebie anoplazme ktora daje mi minimalne skutki uboczne albo prawie wcale ale o tym zaraz.

Przegrana bitwa - zarazilem partnerke ...ma znacznie gorsze objawy niz ja co juz mnie wczesniej niepokoilo...po testach ma dokladnie to samo co ja ale wyniki wyzsze zreszta widac to po jej skutkach ubocznych tych chorob. Zrobilem test na anaplazmoze - czekamy na wyniki gdyz bole glowy,zawroty i mdlosci ja zabijaja sad...zrobilem jej tez tesdt na d3...czekamy.

Sukces: powrot d3 w moim organizmie do poziomu 38 tj be4zpieczny poziom to >30....trujacy powyzej 100.

Cele: Rozpier*** biofilmu (priorytet) i w miedzyczasie caly czas katowanie organizmu ziolami,suplementami i zdrowa dieta(miedzyinnymi protokol cowdena przez 15miesiecy oraz buhnera przez 3lata).

Plan dzialania:
Zakup wszystkiego co dziala na biofilm oraz wszystkiego zdrowego(w postaci kapsulek lub tab.) co ma wplyw na wszystkie koinfekcje i sama borelioze. Budzet nie ograniczon.

Planowany czas do pelnego wyleczenia - 3lata.

Ciekawostki: antybiotyki i metody leczenia przez lekarzy specjalistow od boreliozy sa totalnie nie dzialajace - zaden antybiotyk nie przechodzi przez biofilm stad borelioza uznawana jest za chorobe chroniczna. Nie wioerze w zadna osobe ktora wyleczyla sie w 100% z boreliozy i wszystkich koinfekcji - nie ma takich - razem ze swoja partnerka chce byc pierwszy....

Borelioza i koinfekcjami mozna zarazic sie przez sline,sperme(seks oralny takze!) oraz krew a nie tylko poprzez kleszcza...

To by bylo na tyle...za pare dni rozpisze wstepn zestaw okolo.50ziolek i suplementow ktore zamierzami stosowac(juz zaczelismy czesc ...)

Edytor zaawansowany
  • your-destiny 10.10.14, 09:06
    Do objawow dolacze jeszcze chroniczne atopowe zapalenie skory uszu,glowy i na palcach(kostkach). Z tymi ostatnimi poradzil sobie czystek po okolo miesiacu brania...ziolo to bede stosowal az do smierci w postaci kapsulek i herbat z zielska. Mam chroniczne zapalenie miesnia/stawu przedramienia i to czasami jak podniose cos 5kg nawet (robiac rozgrzewke przed tym). Mam chroniczne zapalenie rogowki i spojowki...zadne antybiotyki na przestrzeni 10lat nie pomagaly. Doksycykline bralem przez 10dni w dawce 600mg myslac ze rozwale kretki(wtedy nie mialem jeszcze takiej wiedzy jak teraz) - niestety herxy 10dnia byly tak silne ze juz sie pozegnalem z dziewczyna bo zaraz zejde(ogromne dusznosci,mega plytki oddech bez mozliwosci wziecia wiekszego...ciasnota klatki...obawiam si eze tak wyglada stan przed smiercia sad )...w kazdym badz razie mam pewnosc po wynikach i obiawach ze w moim organizmie ukryte w biofilmie i krazace we krwi wirusy,grzybki(napewno jakies sa),pasozyty i inne cwaniaki zrobily sobie niezla libacje - pora wypierdo*** menelstwo z chaty ...mysle ze z mocnym 'koksem' rusze za ok.1.5miesiaca bo wtedy dopiero poznam dzialanie na sobie wszystkiego w duzych dawkach...pozatym musze tez sprawdzic dzialanie na mojej drugiej polowce bo teraz jestesmy druzyna...co z tego jak ja sie bede leczyl skoro ona nie bedzie i bedzie mnie zarazac i na odwrot.....
  • miroslaw111 12.03.15, 19:35
    i jak działa destiny , rozwaliłeś całą szajkę czy dopiero za 3 lata jak napisałeś ( skąd ta liczba )

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka