Dodaj do ulubionych

Testy na boreliozę.

16.06.15, 12:34
Jest mi trochę niezręcznie publikować ten tekst bo muszę polecać swoje wyroby. Ale przeczytać warto i nic nie kosztuje. O diagnozowaniu napisałem sporo na mojej stronie. Myślę, że warto przeczytać.

Temat testów ciągle wraca i będzie wracał. Jest jedna podstawowa przyczyna - te testy poza tym, że sporo kosztują to niestety są zawodne.
Ja namawiam do skorzystania z moich testów olejkowych. Mam już parę lat doświadczeń i pisząc o jego skuteczności w 90% naprawdę nie przesadzam.

5 olejków do stosowania przez 10 dni kosztuje 40zł z przesyłką poleconą to naprawdę konkurencyjna cena.

Wkleję tekst który zawsze dołączam jako "instrukcję obsługi". Olejkowiczom też się przyda.

Używanie olejków boreliozowych.

Proszę wypróbować wszystkie w następujący sposób:
Brać wszystkie, oddzielnie, koniecznie w tej podanej kolejności, każdego dnia stosujemy tylko 1 olejek, każdy olejek przez 2 dni, przez 2 dni kończymy buteleczkę zawierającą 8ml, skończymy jeden zaczynamy następny.

Dawkowanie: 3 x dziennie po 1,3 ml olejku, rozsmarować, używać na bolące miejsca lub miejsca z dużą ilością widocznych żył- dłonie najlepiej wierzch, przedramię, stopy, warto na czoło, skronie - z dala od oczu, okolice serca.

Do wkropienia na skórę i odmierzania używać strzykawki jednorazowej - 2ml wraz z grubą igłą 1,2mm. Igłę - koniecznie i obowiązkowo stępiamy końcówkę (o beton, kamień, papierem czy kamieniem ściernym) tak aby była tępa i aby uniknąć przypadkowego skaleczenia.
Używanie olejków: olejek wkropić na skórę, rozsmarować, tę czynność powtórzyć parokrotnie w ciągu 5 min. Najczęściej do 15 min olejki są wchłonięte, ich wchłanialność rośnie w miarę używania. Jeśli komuś przeszkadza zapach to po wchłonięciu olejku i po tych kilkunastu minutach może wziąć prysznic czy umyć się. Jeśli ktoś się śpieszy rano i nie ma czasu czekać na wchłonięcię olejków z powierzchni ciała to wystarcza posmarować wierzchy dłoni i czekać na wchłonięcie. Można również olejki rozpuszczać w spirytusie lub tańszym alkoholu izopropylowym dla przyspieszenia wchłaniania.

Działanie olejków zależy od nasilenia infekcji, oraz od jej rodzaju, działają najczęściej w sposób następujący:
- prawie natychmiastowa (do kilkunastu minut) likwidacja dolegliwości bólowych
- nasilenie bóli, pojawienie się dolegliwości typu grypowego, ogólne pogorszenie samopoczucia, pojawienie się nowych objawów, nowych miejsc z bólem - słowem reakcja herxowa, bóle te przechodzą w miarę używania olejków, jest to okres od kilku dni do kilku miesięcy. Najszybciej przechodzą bóle głowy. Często pojawia się ból, zaburzenia rytmu serca.
Ponieważ olejki przenikają do całego organizmu kompletnie nie ma znaczenia czy smarowaliśmy np. okolice serca.

W przypadku silnej reakcji konieczne jest obowiązkowe, natychmiastowe zmniejszenie dawki jednorazowej do 0,6ml a nawet odstawienie olejków. Jeśli tak się stanie na początku kuracji to wszystkie pozostałe olejki proszę próbować w tej samej zmniejszonej dawce.

Konieczne i obowiązkowe jest zapisywanie reakcji na poszczególnych olejkach, w poszczególnych dniach. Proszę na to poświęcić jednie 1 czy 2 minutki, jedno czy dwa zdania.
Jest to dla mnie kluczowa i podstawowa informacja potrzebna do prawidłowego prowadzenia kuracji.

Życzę każdemu aby nie miał żadnej reakcji na moje olejki bo interpretacja testu i reakcji jest prosta i jednoznaczna. Jest reakcja - jest problem z bakteriami. Nie ma reakcji - nie ma problemu. Jest to najtańszy test boreliozowy. Ja jego skuteczność oceniam na dużo ponad 90%
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka