Dodaj do ulubionych

Pożyczki bez zaświadczeń

04.01.14, 09:08
Witam.
W produktach finansowych jest wiele ograniczeń, które nie pozwalają nam pobrać kredytu w jego klasycznej formie. Instytucje finansowe wymagają niekiedy zabezpieczeń, zdolności kredytowej a to nie wszyscy mogą im przedstawić. Tak więc powstało wiele firm, które oferują pożyczki na mniej rygorystycznych warunkach. Poniżej przedstawiam produkty finansowe, które mogą zainteresować. Zapraszam do zapoznania się z nimi i porównania sobie ofert.
Edytor zaawansowany
  • finrad 04.01.14, 09:14
    WONGA - Promocja 15 minut - gotówka w 15 min na koncie lub pierwsza pożyczka za darmo
    - maksymalna kwota pierwszej pożyczki do 750 zł
    - maksymalna pożyczka dla obecnych klientów do 2500 zł
    - weryfikacja bez mikropłatności
    Szczegóły na stronie: WONGA

LendON.pl - Szybka pożyczka
    - pierwsza pożyczka do 500 zł
    - kolejna nawet do 2 000 zł
    - od 5 do 30 dni
    Oferta: lendON.pl
  • kewin22x 12.02.19, 12:48
    Pożyczki na dowód bez zaswiadczeń, chwilówki online
    Do 3.000zł na 30dni za Darmo, 100% Online na Konto
    Wypełnij bezpłatny wniosek tuxchwilowki.pl/chwilowki/netcredit/
    lub
    Do 6.000zł na 60dni za Darmo, 100% Online na Konto
    Wypełnij bezpłatny wniosek tuxchwilowki.pl/chwilowki/szybka-gotowka/
    lub
    Do 15.000zł bez zaświadczeń nawet na 3 lata, 100% Online na Konto lub odbór na poczcie
    Wypełnij bezpłatny wniosek tuxchwilowki.pl/pozyczki_na_raty/zaplo/
    Wszystko załatawisz przez internet bez wychodzenia z domu!
    lub
    Do 10.000zł nawet na 4 lata, 100% Online na Konto lub odbór na poczcie
    Wypełnij bezpłatny wniosek tuxchwilowki.pl/pozyczki_na_raty/supergrosz/
    lub
    Do 25.000zł nawet na 4 lata, 100% Online na Konto lub odbór na poczcie
    Wypełnij bezpłatny wniosek tuxchwilowki.pl/pozyczki_na_raty/pozyczka-hapi/
    lub
    Szybka pożyczka z żyrantem lub poręczycielem do 25.000zł na 4 lata. 100% przyznawalności! Wypłata gotówki w 24h a najczęściej jest to 2 godziny. Szybki wniosek wystarczy 5minut i minimum formalności.
    Pożyczka dostępna na stronie tuxchwilowki.pl/pozyczki_na_raty/rapida/

wiecej pożyczek i chwilówkek na stronie: kredytyk.pl
    wypełnij wniosek i odbierz gotówkę za 30minut
  • finrad 04.01.14, 09:20
    Viasms.pl - szybka pożyczka!
    - szybko i wygodnie
    - pożyczka do 2000 zł
    - bez zbędnych formalności
    - pieniądze już tego samego dnia na Twoim koncie
    Na stronie: viasms.pl szczegóły oferty.

OKmoney.pl - Chwilówki gotówkowe: od 200 do 3 000 zł bez zaświadczeń i poręczycieli
    - pierwsza pożyczka do 500 zł za 0 zł !
    - pieniądze na Twoim koncie w ciągu godziny
    - brak ukrytych kosztów: ubezpieczenia, czy dodatkowych opłat telefonicznych i SMSowych
    - akceptacja wniosku w trybie natychmiastowym 24/7
    Oferta: OKmoney.pl
  • washington-post 29.07.16, 09:06
    Lista ponad 225 kredytów pozabankowych na stronie Faraon24
    ...
  • finrad 04.01.14, 09:25
    SOHO CREDIT- Wygodna pożyczka bez wychodzenia z domu, bez poręczycieli i zbędnych formalności. Pierwsza pożyczka bez prowizji w 15 minut na koncie. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Szczegóły oferty na stronie: SOHO CREDIT, znajdziecie też tam Państwo inne oferty pożyczek i produktów finansowych.

• finrad 04.01.14, 11:56
    Asa Kredyt
    - pożyczka od 1000 do 3000 zł na dogodnych warunkach
    - oprocentowanie 9%
    - bez zabezpieczeń i poręczycieli
    - dla osób w wieku 20-65 lat
    Szczegóły oferty: aasa

Vivus.pl
    - pierwsza pożyczka do 1 200 zł za darmo
    - szybka pożyczka w 15 minut
    - minimum formalności - wystarczą dane z dowodu osobistego
    Oferta: VIVUS.pl
  • finrad 04.01.14, 12:02
    EKSPRES KASA - ekspresowa pożyczka dostępna jest dla każdego bez sprawdzania historii w BIK. Maksymalna wysokość kwoty udzielanej pożyczki to aż 2000 złotych na okres nawet 60 dni. Decyzja jest podejmowana w 15 minut, a pieniądze na koncie dostępne w ciągu godziny.

Szczegóły oferty na stronie: ekspres kasa, znajdziecie też tam Państwo inne oferty pożyczek i produktów finansowych.

• finrad 04.01.14, 12:08
    Kredito24.pl - szybki, wygodny i przejrzysty serwis z mini pożyczkami.
    - łatwy do wypełnienia wniosek, natychmiastowa wpłata pieniędzy
    - bez ukrytych kosztów
    - decyzja podjęta w 100 procentach automatycznie, certyfikowana ochrona danych
    Szczegóły oferty: Kredito24.pl

PROVIDENT - Gotówka z dostawą do domu
    - kwota dopasowana do Twoich potrzeb
    - bez formalności bankowych
    - przyjazna, łatwa obsługa
    Oferta: PROVIDENT
  • finrad 04.01.14, 12:15
    Kredyt na raty w Kredito24
    - kwota kredytu od 300 zł aż do 10 000 zł!
    - elastyczna pożyczka na okres od 7 dni do 12 miesięcy
    - natychmiastowa decyzja i przelew
    - 100 % online, bez formalności
    Na stronie: Kredito24.pl raty szczegóły oferty.

Kyzoo - Dodatkowo nawet 3 000 zł na twoim koncie jeszcze dziś!
    - od 200 do 3 000 zł
    - okres kredytowania: 60 dni
    - szybki wniosek online
    - brak ukrytych kosztów
    Oferta: kyzoo
  • finrad 04.01.14, 12:46
    FILARUM - oferuje swoim Klientom najlepsze pożyczki przez Internet – szybko i bez zbędnych formalności. Decyzja podejmowana jest w 15 minut. Pierwsza pożyczka udzielana jest na kwotę 500 złotych, a kolejne do nawet 2500 złotych.
    Szczegóły oferty na stronie: filarum.pl

SMS KREDYT - Szybka pożyczka pozabankowa, którą można otrzymać nawet tego samego dnia. Pożyczki w kwocie od 200 do 600 zł na 30 dni lub 1000 zł na 12 miesięcy.
    Oferta na stronie: SMS KREDYT

TAKTO oferuje pożyczki nawet do 10 000zł - to najwyższa kwota pożyczki dostępna poza bankami. Okres spłaty od 3 do 24 miesięcy. Umowa zawierana jest przez telefon lub kuriera – bez konieczności wychodzenia z domu. Decyzja kredytowa podejmowana jest do 24 godzin a środki finansowe przekazywane na konto do 48 godzin.
    Na stronie: TAKTO szczegóły oferty.

• finrad 04.01.14, 13:07
    IN CREDIT - Pożyczka w 15 min
    - pierwsza pożyczka wynosi maksymalnie 1 000 zł
    - każda następna do 5 000 zł
    - czas oczekiwania na decyzję, tylko 15 minut
    - wnioski rozpatrywane codziennie od 7.00 do 22.00
    Oferta na stronie: IN CREDIT

NetCredit - Rekordowo szybka pożyczka
    - potrzebujesz gotówki?
    - otrzymaj do 3 000 zł!
    - maksymalna kwota pierwszej pożyczki wynosi 600 zł
    Szczegóły oferty: NetCredit

PROFI CREDIT - Pożyczki bez BIK!!!
    - pożyczka do 25 000 zł
    - minimum formalności
    - szybko
    - bez BIK-u
    Na stronie: PROFI CREDIT szczegóły oferty.
  • zweryfikowano 09.06.14, 07:04
    Po co tracić czas na wertowanie ofert skoro jest porównywarka faraon24.pl ???
  • zweryfikowano 09.06.14, 07:05
    Po co tracić swój czas na wertowanie ofert skoro jest porównywarka faraon24.pl ???
  • pierwszaza 16.12.14, 20:24
    Dobra porównywarka pożyczek internetowych dostępna jest pod adresem pierwszachwilowka.pl/
  • m_megi12 09.01.15, 10:11
    Pożyczka gotówkowa Pandamoney.pl
    Pandamoney.pl to nowa marka na rynku szybkich pożyczek online
    Pandamoney oferuje pożyczki od 100- 1800zł
    szybka decyzja
    bez zbędnych dokumentów
    m_finanse.produktyfinansowe.pl/
  • aneta847 03.03.15, 10:21
    Polecam wszystkim stronę bitly.com/pozyczki-bez-BIK są tu najlepsze pożyczki i bardzo dobre warunki!
  • kwiejak 24.06.15, 13:36
    Banki są bardziej godne zaufania niż parabanki, dlatego polecam się zapoznać z tym: www.ideabank.pl/kredyt-przez-internet-obrotomierz
  • karol.88 24.06.15, 21:11
    Popieram koleżankę, ponieważ w banku nie zawsze można dostać pożyczkę "na już". A jeśli chodzi o lendOn, to skorzystałem i jetem zadowolony. Z czystym sumieniem polecam.
  • www.odpowiednikredyt.pl 01.09.16, 13:25
    zapraszamy na odpowiednikredyt.pl tutaj każdy znajdzie coś dla siebie i to za darmo
  • paulakulesza1 05.09.16, 15:36
    POŻYCZKA, BEZ SPRAWDZANIA BAZ, BIK I KRD

Jeżeli potrzebujesz pieniędzy, szukasz pożyczki?Masz problemy w BIK i KRD, śmiało! Pomogę, doradzę całkowicie bezpłatnie!
    Tel. 503 546 690 e-mail: paulakulesza1@gmail.com

Pozdrawiam Paula Kulesza
    Finance24
  • seloso 15.09.16, 14:01
    Nowy program umożliwiający szybkie sprawdzenie własnych możliwości kredytowych jednym formularzem. Po co klikać i wypełniać, miej odpowiedź od razu!
    bit.ly/2cKXYU9
  • olaf_o 12.11.16, 17:04
    Zapraszam na witrynę e-pozyczkomania.pl/. Porównywarka najlepszych chwilówek w internecie. Istnieje również szansa na pożyczkę dla osób zadłużonych.

Pozdrawiam!
  • sylwia123321 13.01.17, 14:18
    A słyszałeś o pożyczkach firmy Janvest? Nie sprawdzają BIK, BIG czy BRKN ! Działają już długi czas na rynku i sam nie raz korzystałem z ich usług w ciężkich chwilach...Polecam ;)
  • mikulitek 24.04.17, 11:17
    też z tego korzystałem, polecam janvest każdemu, kto ma problemy z płynnością finansową
  • hapinesssss 16.01.17, 02:57
    Najlepszy ranking pożyczek dla zadłużonych znajdziecie tutaj:

www.zadluzenia.com/artykul/405,kredyt-dla-zadluzonych/
  • monika_f_s 16.01.17, 11:14
    Ja brałam pożyczkę dwa razy i mogę powiedzieć że najlepiej jest sprawdzać wcześniej [url=https://www.credy24.pl/]ranking chwilówek[/url] np. tutaj www.credy24.pl/.
    Ofert w internecie jak widać jest naprawdę dużo więc warto poświęcić godzinę i się zapoznać z wszystkimi bo nie wszystkie są opłacalne
  • alexx92 31.01.17, 23:33
    kasomat nie ma wygorowanych warunkow a daje nawet 3000 zl na miesiac. polecam serdecznie ta firme ja juz biore tam kolejne zobowiazanie i zawsze mi pomagaja kiedy brakuje gotowki przed wyplata. kasomat sie sprawdza w stu procentach!
  • gosia26kielce 25.04.17, 12:45
    Ja brałam w filarum.pl duzo, chwilówek sprawdziłam i tam wydaje mi sie korzystna oferta,odpowiedź o pozyczce dostalam w 15minut. Także mogę polecić tiny.pl/g5b58 :) pierwsza pozyczka to do 1000zł ;)
  • cruella.de.mon 27.04.17, 11:40
    Z własnego doświadczenia mogę polecić pożyczki w SMS365.pl Już kilka razy podreperowałam dzięki nim domowy budżet, a jeśli chodzi o spłatę czy formalności- jest przejrzyście, profesjonalnie. Porównywalam ich ofertę z konkurencją i według mnie- warto skorzystać właśnie z sms365.
  • jarzabek1990 28.04.17, 06:43
    zaciągając pożyczke "na już" ryzykujemy ze trafimy na nieuczciwą firme z która potem mozemy miec problemy. to dlatego zamiast ofertą lepiej kierować się zaufaniem firmy. ja korzystam z kasomatu i jeszcze nigdy sie nie zawiodlam. to sprawdzona i rzetelna firma ktora dba o swoich klientow
  • laurabii11 28.04.17, 15:55
    Witam :)

Ostatnio znalazłam sposób na dodatkowe pieniądze. ClixSense.com to program typu PTC, czyli zarabianie w nim polega na oglądaniu reklam, klikaniu w reklamy, wypełnianiu ankiet. Obecnie to jeden z najlepszych programów na rynku PTC.

Członkostwo w ClixSense jest darmowe, legalne i w każdej chwili możesz z niego zrezygnować.

NA CZYM POLEGA ZARABIANIE, JAK ZARABIAĆ W CLIXSENSE?

View Ads – tu klikamy w płatne linki i banery: $0.001 – $0.02 / za klik (dziennie około 10 – 25 reklam).

Surveys – płatne ankiety – wartość od około $ 0,80 za wypełnienie ankiety wzwyż. Jest to zdecydowanie najlepsza część tego serwisu. Tu zarabiamy najwięcej. Dostajemy tu ankiety od wielu różnych firm takich jak: CINT, YourSurveys, OpinionWorld i na zaproszenie wiele innych takich jak Toluna itd. Ankiety są po polsku.

ClixGrid – Klikanie w sekcji klików konkursowych: Codziennie w sekcji ClixGrid otrzymasz 30 szans na wygranie 10$ (nagrody od 0,1$ do 10$)

Offers, Tasks – płatne oferty, zadania

Jeśli nie zna się angielskiego, można sobie pomóc instalując Google Chrome, które tłumaczy automatycznie obce języki.

Link do rejestracji w programie: www.clixsense.com/?11099013
  • piotr_7927 05.12.18, 09:41
    Nowa super pożyczka, wysoka przyznawalnosc
    leadstar.pl/c?pid=4514&tid=1765&ha=531309641&r=6697

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.