Dodaj do ulubionych

doradztwo finansowe - Kredyty nie pobieramy OPŁAT

06.12.16, 13:48
-KREDYTY GOTÓWKOWE
-KREDYTY HIPOTECZNE także MDM
-LEASING SAMOCHODÓW ORAZ MASZYN
-CHWILÓWKI
-POŻYCZKI POZABANKOWE
OFERTA 21 BANKÓW W JEDNYM MIEJSCU ! Analiza zdolności oraz porównanie ofert wszystkich banków.
Jesteśmy partnerem OPEN FINANCE.
Możliwa dodatkowa praca dla zainteresowanych!!!

Antoniego Abrahama 4/5 Gdynia
tel. 534-604-994
www.mddpomorze.pl
Edytor zaawansowany
  • 1lotta 08.12.16, 23:55
    Chciałbym się dowiedzieć więcej o chwilówce wonga. Otóż przeglądałem ostatnio chwilówki w internecie i ona mnie zastanawia, tzn. Czy jak bierze się chwilówkę to czy przychodzą jakieś papiery do domu ?
  • mddpomorze 08.12.16, 23:59
    Witam, jeżeli chodzi o chwilówki wonga czy inne warto najpierw wziąć pod uwagę ofertę co jaka firma sprawdza jakie bazy BIK, BIG czy też KRD są firmy które nie wysyłają dokumentów do domu. zapraszamy do naszego biura:

Antoniego Abrahama 4/5 Gdynia
    tel. 534-604-994
    www.mddpomorze.pl

lub napisać na meila mddpomorze@onet.pl
  • oewonga 20.12.16, 20:15
    Witam! 1lotta, nie zawsze przesłanie papierowej umowy jest konieczne. W wonga.com umożliwiamy również zdalne podpisanie umowy. Wystarczy, że podczas wypełniania wniosku wyrazisz zgodę, aby pełnomocnik podpisał umowę w Twoim imieniu. Ten proces jest w 100% bezpieczny: pełnomocnik otrzymuje od Ciebie pełnomocnictwo do podpisania tylko jednej i ściśle określonej przez Ciebie umowy. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=gazeta. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka