Dodaj do ulubionych

Problem z firmą Creditstar

23.02.17, 11:45
Witam,
mam pytanie, czy ktoś z forumowiczów miał już problemy z firmą chwilówkową Creditstar? Pytam, bo właśnie dzisiaj złożyłem tam wniosek z racji tego, że zabrakło mi pieniędzy na życie do poniedziałku. Chodziło o zawrotną kwotę 200 zł na pięć dni. Chwilę po złożeniu wniosku konsultantka Creditstar oddzwoniła do mnie i poinformowała, że mój wniosek został zaakceptowany. Jakieś było moje zdziwienie, gdy po godzinie chwilówka nie wpłynęła na moje konto. Wysłałem więc maila z pytaniem, co się stało, na który otrzymałem następującą odpowiedź: "Z powodu modernizacji systemu przelew na Pana konto będzie dokonany najpóźniej w poniedziałek." Jednak na stronie Creditstar nie ma słowa o żadnej modernizacji systemu, konsultantka też nie wspomniała o tym ani słowem. Jakoś nie bardzo chce mi się wierzyć w tą modernizację, bo gdyby tak było, to wiadomość o tym byłaby na stronie Creditstar. A przynajmniej powinna być. Ściemniają? Czy ktoś z osób zaglądających na to forum miał już może podobny problem z tym Creditstar?
Edytor zaawansowany
  • arystokiwi 23.02.17, 14:39
    Ja nigdy osobiście z tą firmą problemów nie miałem. Wziąłem już kilka pożyczek i zawsze były dostarczone w ten sam dzień. Mój znajomy złożył dziś wniosek i konsultant przez telefon poinformował go, iż niestety mają jakąś awarię i kasę otrzyma w poniedziałek. Na stronie faktycznie nie ma żadnych wiadomości o usterkach ale skoro to awaria to może właśnie dlatego? Przecież może padać deszcz z czystego nieba i jeżeli nie widać chmury to znaczy, że nie pada? :)
  • arystokiwi 23.02.17, 14:40
    Ja nigdy osobiście z tą firmą problemów nie miałem. Wziąłem już kilka pożyczek i zawsze były dostarczone w ten sam dzień. Mój znajomy złożył dziś wniosek i konsultant przez telefon poinformował go, iż niestety mają jakąś awarię i kasę otrzyma w poniedziałek. Na stronie faktycznie nie ma żadnych wiadomości o usterkach ale skoro to awaria to może właśnie dlatego? Przecież może padać deszcz z czystego nieba a jeżeli nie widać chmury to znaczy, że nie pada? :)
  • carboniferous359-299 23.02.17, 22:08
    Tak, jasne, znajomy złożył wniosek i ci o tym powiedział, bo ma taki zwyczaj, że zwierza ci się, jak bierze pożyczkę. Mówi też przy tym, jak było. Ty z kolei masz taki zwyczaj, że piszesz o tym na forum z nicka, z którego wpisałeś tylko jeden post akurat tutaj. Za to dwa razy. Na kilometr widać, kim jesteś, Creditstarku.
  • slawomirmore 04.03.17, 17:30
    Słuchaj może po prostu nie potrafiła ci powiedziec prawdy ze jak firma pożyczkowa ma w pko a ty w wbk to minimum te 24h przelew pójdzie i to nie jest zależne od firmy zalezy tez czy zgłaszałaś w czasie pracy tej firmy . Moze pracują do 19 i tak zaakceptowali ci wniosek ale po 19 przelewu nie robią

--
    geldmarket.pl
  • carboniferous359-299 06.03.17, 15:28
    Akurat mam rachunek w PKO, a wniosek był złożony rano, więc nie kombinuj. Ktoś, kto wpadł na pomysł, żeby nie informować o opóźnieniu w wypłacie tej chwilówki, ma skłonności autodestrukcyjne, bo lepszego sposobu na odstraszenie klientów już chyba nie ma.
  • marcinkitaj 11.03.17, 00:01
    Zobacz video - może czegoś się dowiesz rankingfirmpozyczkowych.pl/creditstar-szybka-pozyczka-na-raty-chwilowka-do-1500-zl/
  • carboniferous359-299 27.03.17, 13:53
    Co z tego, że się dowiem, jak potem znowu zrobią mnie w konia?
  • kaszmir1940 24.04.17, 10:52
    U mnie było wszystko płynnie. To jest powód właściwie tylko do rozwiązania umowy przez Ciebie, można się też podenerwować na forach. Każda firma czasem daje ciała.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka