Dodaj do ulubionych

Pożyczka na spłatę chwilówek

22.03.18, 13:25
Jeśli nie masz pieniędzy na spłatę chwilówek zobacz rozwiązanie na lista-firm.com.pl/publikacje/pozyczka-na-splate-chwilowek
Edytor zaawansowany
 • sebastainmilika 11.09.18, 16:17
  Ja moge jedynie polecic ranking chwilowek. Wybierasz kwote, czas splaty itd. Ranking wyselekcjonuje Ci najlepsze rozwiazanie problemfinansowy.pl/
 • oewonga 30.11.18, 16:31
  Witam! Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Obecnie prowadzimy działalność w kilku krajach. Działamy w oparciu o zasady:
  - Przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty
  - Elastyczności - dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów
  - Komfortu - korzystanie z naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu.

  Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=gazeta.

  W razie pytań jestem do dyspozycji
  Tomasz | Ekspert wonga.com

  * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
 • rusak84 15.02.19, 21:07
  Jak spłacić pożyczkę zaciągnięta w wonga?
 • oewonga 22.02.19, 16:13
  Witam! Rusak84, najlepiej zrób szybki przelew – funkcję tę odnajdziesz na swoim koncie Klienta na www.wonga.com, w sekcji „Spłać”. Możesz to zrobić w dowolnym czasie spłaty pożyczki. Spłata zostanie natychmiast zaksięgowana.
  Drugim sposobem jest zwykły przelew na indywidualny numer rachunku bankowego do spłaty, który otrzymasz od nas w mailu z potwierdzeniem wypłaty pożyczki oraz w załączniku do umowy o nazwie „Potwierdzenie pierwszej wypłaty”. Pamiętaj, że ten drugi sposób nie gwarantuje natychmiastowego przelewu na nasze konto i musisz zaplanować margines bezpieczeństwa, bo za dzień spłaty pożyczki uznajemy moment, w którym spłata znajdzie się na naszym koncie.

  Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=gazeta. Możesz także zamówić rozmowę na stronie internetowej wonga.pl. Nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

  W razie pytań jestem do dyspozycji
  Tomasz | Ekspert wonga.com

  * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
 • monfro 20.02.19, 21:24
  firma CREDIT BANQUE z Łodzi zajmuje się konsolidacją pożyczek pozabankowych CREDIT BANQUE POŻYCZKI - KREDYTY ŁÓDŹ

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka