Dodaj do ulubionych

wypowiedzenie umowy po wychowawczym

15.09.18, 11:29
Witam, skonczył mi się urlop wychowawczy, po nim wybrałam cały zaległy urlop wypoczynkowy. W trakcie urlopu złożyłam wypowiedzenie. Okres wypowiedzenia to 3 msc. Pracodawca postanowił że mam wrocic do pracy (po 6 letniej przerwie). ok. rozumiem - jego prawo. Zażądałam starego stanowiska (obsługa klientów vip w banku) po czym uzyskalam odp, ze stanowisko zostało zlikwidowane (ale fizycznie ktos siedzi na moim biurku i robi to co ja wczesniej). Czy mogę wobec tego zażądać stanowczo starego stanowiska lub równorzędnego? Prawcodawca może mnie odesłać np do rozawania ulotek? czy mogę odesłać mnie do innej miejscowości?
Osobiście uwazam, ze posadzenie na froncie pracownika w chwili obecnej z zerową wiedzą jest co najmniej dziwne.
--
m.facebook.com/handmade.petelka
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.