Dodaj do ulubionych

kradziez zdjec ze strony- co grozi

08.01.19, 09:07
Witam, moja przyjaciołka wystawila na sprzedaż na jednej z grup spolecznosciowych na fb cienie do powiek, niestety nieświadomie zamieścila 2 czy 3 zdjecia tych kosmetykow, ktorych zdjecia zapisala ze strony sklepu, zdjecia te nie byly w zaden sposob zabezpieczone, kazdy mogl je zapisac, nie zawieraly tez zadnego znaku wodnego, w tresci postu sprzedazowgo zaznaczyla ze zaamieszcza zdjecia oryginalne oraz swojego autorstwa, post ten zobaczyla wlascicielka sklepu i byla oburzona ze to kradziez jej zdjec, zrobila nagonke na swoim instagramie by zglaszano moja przyjaciolke na grupe do administratorow i zostala ona po kilku godzinach na grupie zablokowana, wczesniej jednak usunela ona post z grupy, moje pytanie czy mojej przyjaciolce cos grozi ze strony wlascicielki sklepu(posiada ona screen z postu sprzedazowego jedynie), czy mzoe zlozyc jakis pozew donos skoro zdjecia usunela jak najszybciej i zostala zablokowana na grupie na fb? jak na razie minely 3 dni i wlacicielka zdjec nie napisala do niej zadnej wiadomosci i zastanawiamy sie czy sprawa rozeszla sie po kosciach a ona zapomniala o wszystkim skoro post i zdjecia zostaly usuniete czy jednak bedzie staraala sie jej zaszkodzic i wniesie jakis pozew, czy jest to wogole dla niej oplacalne i co na tym by zyskala, bede wdzieczna za odpowiedz.
Edytor zaawansowany
  • tapatik 12.01.19, 22:35
    Może wnieść pozew i narobić kłopotów.
    Pytanie czy będzie się jej chciało.

--
    Po tych wszystkich świętach mam awitaminozę.
    A dokładniej - niedobór witamin € i $.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.