Dodaj do ulubionych

->nowa grupa rowerowa<-

31.01.14, 06:40
Zapraszam wszystkich chętnych z okolic Tarnobrzega-Sandomierza na wspólne wycieczki rowerowe. Zawiążmy grupę pasjonatów tego " szaleństwa ", piszmy i polecajmy ciekawe
trasy rowerowe, swoje spostrzeżenia i uwagi.
Pozdrawiam smile
Edytor zaawansowany
  • e-zybi 31.01.14, 10:25
    Na dobry początek, kto odwiedzi ten wątek,
    niech się nie stresuje, tylko dobrze czujesmile

www.youtube.com/watch?v=w1eIj7INafw
    Pozdrawiam smile)
  • palacz67 31.01.14, 10:29
    Witaj, Zybi, dziękuję za zaproszenie, na pewno skorzystam z niego na wiosnę, pozdrawiam serdecznie i życzę pogodnego nastroju na cały dzień.
  • enieznajoma 31.01.14, 14:24
    dzieki zybismile

namow znajoma na rejestracje nikuwink
  • palacz67 31.01.14, 15:10
    Nie będę się tutaj żalić,
    a kto w piecu co dzień pali?smile
  • e-ftalo 31.01.14, 16:09
    witam.To nawet dobry pomysł z tym nowym forum
  • e-zybi 31.01.14, 16:46
    Witam. Przyszedł mi taki pomysł do głowy, po rozmowie ze znajomą uznałem, że
    wegetacja w tamtym miejscu nie ma sensu. Ciągłe głupawe wstawki " ktosia" przestały
    mnie bawić, Was chyba też. Tutaj każdy się loguje, mam wpływ na to forum i prawa administratora, więc mogę dokonywać pewnych korekt. Możecie zakładać nowe wątki
    tematyczne, niech forum się rozrasta, zapraszać swoich znajomych do rozmowy.
    Pozdrawiam smile
  • e-ftalo 31.01.14, 20:36
    tu będzie większa szansa na to że zawitają prawdziwi pasjonaci roweru i sportu a nie tylko znudzeni i sfrustrowani życiem internauci z tamtego forum.
    A ponadto tutaj można założyć kilka oddzielnych wątków na tematy nie związane ściśle ze sportem.
    Ja w każdym razie będę namawiał znajomych z okolic do zaglądania tutaj
  • e-zybi 01.02.14, 17:29
    I jak tu dziś wierzyć
    w prognozę pogody.
    Miało być 5 na minusie
    a tu ranne duże chłody.

Obawy me budził
    rozruch samochodu.
    Zapalił, choć z trudem
    nie narobił smrodu.

Pomyślałem sobie
    dość już niespodzianek.
    Ładny zapowiada
    się dzisiejszy ranek.

A tu zaskoczenie wielkie
    na posesji teścia.
    "Powalczysz ze śniegiem
    znajdziesz drogę wejścia".

I tak moi Mili
    los Znajomej podzieliłem.
    Ciężko dzisiaj pracowałem
    sporo śniegu przerzuciłem.

Takie są uroki
    życia poza miastem.
    Komfort i swoboda
    w plecy daje czasem.

Pozdrawiam i ślę serdeczności, miłego wieczoru smile
    www.youtube.com/watch?v=3JdAv-SHa0I
  • palacz67 01.02.14, 17:55
    Witam Was serdecznie, masz rację, Zybi. Czasem wolałabym mieszkać w mieście. Ładna piosenka, dziękuję i pozdrawiam Was życząc przyjemnego wieczoru.
  • e-zybi 02.02.14, 18:32
    Życie poza miastem
    ma i swoje plusy.
    Czego nie doceniają
    blokowe mieszczuchy.

Na swych włościach
    panem jesteś tam i basta.
    W mieście tłok i gwarno
    tu się tak dorasta.

Przyroda na wiosnę
    urokiem zachwyca.
    I dlatego na wsi
    masz chęci do życia.

A rowerkiem możesz
    okolicę zwiedzać.
    W ciszy i spokoju
    zakątki odwiedzać.

Każdy chwali swoje
    lecz powiem tu szczerze.
    Lubię po wsi jazdę
    latem na rowerze.

W mieście me korzenie
    bo tam dorastałem.
    Od pewnego czasu
    i wieś pokochałem.

www.youtube.com/watch?v=5qlW0RVTioA
    Pozdrawiam, miłego wieczoru smile
  • palacz67 02.02.14, 19:58
    Dobry wieczór, ładnie to ująłeś, Zybi, wieś ma swój urok, tu życie płynie wolniej i spokojniej. Pozdrawiam Was serdecznie i życzę przyjemnego wieczoru.
    www.youtube.com/watch?v=ds18YhauKXg
  • e-zybi 03.02.14, 12:41
    W południe słoneczko swą moc pokazuje
    choć luty i zima za pasem.
    Pokusa jest wielka by dosiąść rowerka
    wszak spacer skuteczny tymczasem.

Widziałem cyklistę, nie powiem twardziela
    ślizgawki omijał skutecznie.
    Lecz wolę na odwilż poczekać do wiosny
    jak będzie faktycznie bezpiecznie

www.youtube.com/watch?v=LBxsDYOAKok
    Pozdrawiam grupę rowerową, spacer południowy jest bardzo zdrowy...smile
  • e-zybi 10.02.14, 14:37
    Kochani!, połowa lutego za pasem, za oknem wiosennie, czyli sezon rowerowy przybliża się szybkimi krokami. Warto pomyśleć o przygotowaniu sprzętu i większej aktywności fizycznej.
    Nie dajmy się zaskoczyć, pierwszy wyjazd rowerowy pokaże jak przepracowaliśmy ten
    trudny zimowy okres. A tak żartem, pozwoli oddzielić " chłopców od mężczyzn " i " dziewcz...

Pozdrawiam grupę rowerową, miłego dnia smile
    www.youtube.com/watch?v=YDPuyKbEvLE
  • palacz67 10.02.14, 18:31
    Dobry wieczór, masz rację, Zybi, chyba zacznę trenować na stacjonarce, bo omijam ją z dalekasmile Pozdrawiam Was serdecznie i życzę przyjemnego wieczoru.
  • e-zybi 17.02.14, 13:39
    Zostałem mile zaskoczony, zima w kalendarzu a Wy na rowerkach. Przyznaję, "zaspałem"
    i czym prędzej muszę to nadrobić. Bo tak jak w piosence.....najtrudniejszy pierwszy
    krok. Postaram się jak najszybciej dołączyć do Was i rozpocząć sezon.
    Pozdrawiam smile

www.youtube.com/watch?v=xMxCj8B6Sg8
  • palacz67 17.02.14, 14:58
    Zaspałeś, ale szybko nadrobiszsmile Byłam dziś w pracy rowerkiem i za chwilkę znowu jadę na przejażdżkę, sprawdzić, co w trawie piszczy, na razie na koniec wioski. Dziękuję za " pierwszy krok", za niedługo będzie rok! Pozdrawiam serdecznie grupę rowerową i życzę miłych powrotów na rowereksmile
  • e-zybi 21.02.14, 20:12
    Jeżeli tylko pogoda w niedzielę dopisze mam zamiar wykręcić 5 dych na rowerku
    i dać upust swoim zachciankom rowerowym. Będzie to jednym słowem, no!! może
    dwoma: początek sezonu...

Skoro Panie sezon rozpoczęły i Zybiego w ogonie zostawiły,
    Zybi siły pozbiera, rowerka dosiądzie i będzie to akcent miły.

Pozdrawiam grupę rowerową, serdeczności smile
    www.youtube.com/watch?v=qOP8QiRmPsA
  • palacz67 23.02.14, 14:33
    Zybi dokręcił w rowerze koła
    i na przejażdżkę dziś wszystkich woła.
    Wyszłam na chwilę dziś na podwórze,
    słoneczko było i chmurki duże.
    Mam ja rowerek nowy od wczoraj
    więc na śmiganie przyszła już pora.
    Pozdrawiam, życzę przejażdżek miłych
    i ściskam dłonie Wam z całej siłysmile

• e-zybi 23.02.14, 17:11
    Noo!! słowo się rzekło i plan został wykonany, 50 km pękło dzisiaj jak nic, jak się czuję ?
    aa...dobrze. Teraz mogę powiedzieć, że sezon rowerowy został otwarty i e-ftalo miał
    rację, w zimie tez można jeździć.
    Pozdrowienia dla grupy rowerowej smile)
  • e-zybi 27.02.14, 13:38
    I kolejne 30 km dorzucone na stan licznika, powietrze jeszcze dość ostre ale w końcu mamy
    jeszcze zimę, pogoda zaskakuje zachęcając do jeżdżenia.
    Pozdrowienia dla grupy rowerowej smile
  • palacz67 12.03.14, 18:16
    Witajcie, jeśli dacie radę, to zapraszam w piątek na Orlik, kończę zajęcia o 14 30 i o ile pogoda dopisze, to możemy po południu razem pojeździć. W sobotę do 15 a w niedzielę od 14 mam wolny czas. Pozdrawiam Was serdecznie i do zobaczyskasmile
  • palacz67 04.04.14, 19:07
    Witam, jak tam grupa rowerowa? Ciepło się zrobiło, zapraszam w moje strony, pozdrawiamsmile
  • 4vardtramp 16.11.14, 17:00
    Dziękuję za zaproszenie. Jednakże sezon 2014 był dla mnie bardzo trudny i mało jeździłem, więc i pochwalić się nie mam czym. No, może uroczą pajęczynką na kierownikusmile
  • palacz67 16.11.14, 17:20
    Witam, czasami tak w życiu bywa, ale rower jest dobrym rozwiązaniem na stres. Ja też miałam trudny rok, straciłam dwie bliskie mi osoby a córy opuściły dom i poszły daleko na studia. Pomału się przyzwyczajam ale to bardzo trudne, pozdrawiamsmile
  • 4vardtramp 24.02.15, 18:49
    Kłaniam,
    Postanowiłem na jakiś czas odpuścić kopanie z koniem i teraz będę bardziej obecny w tym wątku.
    Nie warto odpisywać ani czytać absurdalnych wpisów nielota edka i jego kompana safanduły wisłockiego. Niechby lechowski może pod innym nickiem wstawił swoje zdjęcia z wyjazdów tutaj. Fajnie się to ogląda. Mnie na razie pozostaje wam kibicować. Ruszę się trochę kiedy dni będą dłuższe, bo mój wolny czas zaczyna się od 17. A po ciemku i zimnemu, to się jeździ mniej fajnie.
    Pozdrawiam
  • palacz67 24.02.15, 19:19
    Witaj, Tramp, masz rację, szkoda zdrowia i czasu dla nich. Ja też chętnie oglądam zdjęcia Lechowskiego. Jeszcze w tym roku nie jeździłam z grupą rowerową, ale gdy coś zaplanujemy, to damy Ci tu znać. Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę udanego wieczoru.
  • palacz67 04.03.15, 21:44
    Witam, poznaliśmy dzięki Lechowskiemu tyle ciekawych tras i mam nadzieję, że wkrótce uda nam się je zobaczyć nie tylko wirtualnie. Jestem dyspozycyjna w środy i chętnie z Wami pośmigam. Myślę, że zalew jest dobrym miejscem na spotkanie. Zapraszam miłośników rowerowego szaleństwa do wspólnych przejażdżek. Jak tylko pogoda będzie sprzyjać, to dotrę tam w którąś środę, do zobaczyska, dobranocsmile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka