Dodaj do ulubionych

Wyjazd do Szczecina- nocleg w Asti apartamenty

12.01.16, 00:18
W wakacje zabrałem rodzinę na weekend do Szczecina. Zawsze nocowaliśmy w hotelu, gdzie maluchy w tych paru metrach kw. się nudziły. Znajomy polecił nam apartamenty Asti. Dostaliśmy apartament 70m2 i własnym ogródkiem i dzieci jakby nie było. Za dwóch dorosłych i dwa szkraby zapłaciliśmy tylko 199zł za dobę. W hotelu jak porównywałem ceny wyszło 2x drożej.
Mi polecili więc i ja polecam.
Krzysiek
Edytor zaawansowany
  • maxtb 25.05.17, 22:52
    To nie wiesz o największym apartamencie w Szczecinie.
    Jak wybierasz się również w tym roku polecam apartament.szczecin.pl/. Bardzo miły właściciel w każdym aspekcie się dogadasz. Jacuzzi i sauna super sprawa no i jeszcze klima! big_grin
    Chyba ok. 120m2 do tego sauna, jacuzzi, kominek, klimatyzacja, widoki, 4 pokoje - dopiero by dzieciaki mogły się bawić w chowanego. Sprawdź na ten rok!
  • pan.sergiey 05.07.17, 00:45
    Jeśli chodzi o apartamenty do wynajęcia Szczecin ma jeszcze jedno przepiękne miejsce - nazywają się LM Apartamenty i ogólnie wynajmują miejscówki w Szczecinie i Świnoujściu z tego co wiem, natomiast myśmy akurat w tym pierwszym byli i było świetnie. Zarowno pod względem klasy samego apartamentu (widać zresztą w galerii na lmapartamenty.pl/) jak i obsługi i w ogóle. Gorąco polecam, żeby sprawdzić i porównać. wink)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.