Dodaj do ulubionych

Kosmetyki na celulit?

19.10.09, 23:26

Same kosmetyki tego nie załatwią. Ale pomogą. Ważne żeby nie zawierały
kofeiny. Do tego dobry masaż. Wszelkie porady znajdziecie na www.atw-wiwetia.pl
Edytor zaawansowany
  • 09.12.09, 09:17
    Ja znalazłam preparat apteczny. Jest organiczny i bez kofeiny. Dodatkowo jest
    koncentratem i świetnie działa zarwno na cellulit wodny jak i tłuszczowy. Ma
    efekt drenujący i spalający tłuszcz. To Koncentrat na cellulit firmy Plante
    System Bio. Trochę drogawy ale skuteczny i wydajny! Polecam
  • 28.12.09, 18:58
    Moim zdaniem - najlepsze w walce z cellulitem są kosmetyki Eveline z linii Slim,
    ruch w połączeniu z odpowiednią dietą. To mi pomogło.
  • 30.12.09, 16:14
    A ja słyszałam, że kofeina pomaga w walce z cellulitem. O ile się jej nie pije,
    jako składnik kosmetyków;) Ale tak, zgadzam się, że same kosmetyki tego nie
    załatwią.
  • 08.01.10, 12:48
    jest teżfajna stronka www.antycellulit.com.pl tam jest fajna metoda
    Lyapko. pozdrawiam
  • 14.03.10, 18:16
    Witam,
    polecam kosmetyki z tlenem z serii o pur celelit firmy oxy-time. rewelacyjny
    produkt z kofeiną i aktywnym tlenem, który pomaga pozbyć sie w widiczny sposób
    cellulitu!! polecam Sandra
  • 06.05.10, 23:02
    Ja używałam żel przeciw cellulitowi i rozstępom z firmy ATW i
    zapisałam się na roll-masaż. Wygładziły mi sie uda i różnicę było
    widać, w obwodach też trochę mi ubyło. Zabiegów na rolkach wzięłam
    tylko 10 ale sądzę gdybym wzięła więcej byłyby lepsze efekty, chodź
    na obecne nie narzekam. Gdybyś była zainteresowana zkupem tego żelu
    to z przyjemnością zrealizuję twoje zamówienie. Na tej stronie jest
    aktualny katalog oraz promocje, poczytaj o tym żelu.: www.grupa-
    kali74.com.pl

• 27.06.10, 21:03
    A ja na cellulit polecam mojego Colwaya i serum wyszczuplające. Nie wierzyłam
    dopóki nie wypróbowałam, choć ciężko było mi zaakceptować np. cenę. A teraz sama
    sprzedaję.

Zapraszam na www.colway-sklep.com.pl . A w razie pytań służę pomocą.
  • 25.02.14, 16:02
    Mam serum antycellulitowe wyszczuplające z perfecty - wsmarowuję jednocześnie robiąc masaż i jednocześnie stosuję też kurację od wewnątrz - tabletkami detocellu które łykam.
  • 27.02.14, 14:58
    oo, ja też łykam detocell :)
    ale balsamów to nie używam
  • 27.02.14, 19:24
    je-ff napisał(a):

> oo, ja też łykam detocell :)

A który masz i łykasz ?
  • 28.02.14, 18:30
    tą wersję aqua, bo mam typ wodny cellulitu raczej
    A ty?
    widziałam teraz promocja jest, ale na ten dwufazowy
  • 27.02.14, 11:42
    W trakcie masażu sprawdzą się naturalne olejki antycellulitowe Ikarov cyprysowy lub jałowcowy
    www.martiniqa.pl/do-masazu/1489-olejek-do-masazu-jalowiec-ikarov.html
  • 11.03.14, 13:00

Polecam krem antycellulitowy MÁDARA. Sprawdzony. Oczywiście może trochę droższy od "chemicznych", ale skuteczny. Nie muszę już innego szukać. :)
  • 12.03.14, 10:30
    Na problem cellulitu polecam kurację Norel. Rano na szybko wklepujemy w problematyczne miejsca żel Retinol contra Cellulite (w przypadku cellulitu spowodowanego złym krążeniem) albo żel Gluco Stop (w przypadku cellulitu spowodowanego nadmiarem tkanki tłuszczowej), a na noc wmasowujemy krem wyszczuplający z kompleksem antycellulite - im energiczniej wmasujemy tym lepiej, a krem dodatkowo wspaniale pielęgnuje i odżywia skórę.
    Zapraszam na www.askosmetics.pl
  • 25.05.14, 16:07
    Właśnie też przymierzam się do wypróbowania tej pomarańczowej skórki, juz pozbyłam się cellulitu ale chce dodatkowo ujędrnić ciało... A słyszałam też że peeling kawowy pomaga na nawilżenie i ujędrnienie, to prawda?
  • 29.05.14, 21:10
    ja polecam olejek antycellulitowy Khadi, wypróbowany i polecany. Do domowych sposób nie znajdziesz lepszego, możesz mi zaufać.
    Cena - przystępna ok. 70 zł.
    Ale jest wydajny i skład ma bardzo fajny

www.tulsi.pl/kosmetyki/do-ciala/olejki/antycellulitowy-olejek-z-10-ajurwedyjskich-ziol-210ml-khadi
  • 08.07.14, 11:06
    Próbowałam wielu kosmetyków na cellulit, ale zadowalające efekty dał mi dopiero ten krem forum.gazeta.pl/forum/w,22970,133159227,135581482,Re_Dobre_i_niedrogie_kosmetyki_naturalne_.html?t=1404372635566
  • 21.07.14, 15:20
    polecam na bandarze AROSHA, jestem po 4 zabiegu i już widać efekt....wygładzenia skóry
  • 22.07.14, 13:02
    sport najlepszy:) kosmetyki niestety w większość przypadków tylko maskują problem.
  • 28.07.14, 22:29
    Ja jestem bardzo zadowolona z tego produktu megadrogeria.pl/wyszczuplajace/868-celluline-kuracja-antycellulitowa.html, naprawdę widzę porządane efekty, tym bardziej, że teraz lato i kogę spokojnie nogi odsłonić bez wstydu. Warto zamówić z tej strony mają świetną obsługę klienta, ateraz produkt jest w niskiej cenie 70% rabatu! Naprawdę z czystym sumieniem powiem Ci, ze warto
  • 29.07.14, 10:58
    Kosmetyki mogą tylko załagodzić efekt, najważniejsza jest dobra, zbalansowana dieta oraz dużo ćwiczeń. Dzięki temu cellulit odejdzie w niepamięć ;)
    ---
    inshapestudio.pl/
  • 01.08.14, 12:00
    Atak na cellulit najlepiej połączyć z odrobiną ruchu, masażem części ciała na których pojawia się pomarańczowa skórka a na koniec krem. Polecam tez naprzemienny prysznic z zimną i ciepłą wodą, pobudza krążenie! Co do kremów, to mnie odpowiada niedrogi, naturalny rozgrzewający balsam z olejkiem macadamia www.kwiatyupominki.net/naturalny-balsam-macadamia-antycellulitowy-200-ml-p-866.html używam już drugie opakowanie i skóra stała się jędrniejsza, cellulit nieznacznie ale się zmniejszył. Także dalej będę go używała bo efekty są, w końcu nie od razu Rzym zbudowano więc działam dalej! :))
  • 18.08.14, 18:00
    Cellulit nie znosi ruchu a szczególnie biegania. Polecam dobry masaż żeby dotlenić skórę, peeling i balsam nawilżający, ja używam z Neutrogeny.
  • 11.09.14, 10:09
    Wiadomo, że cellulit nie wyparuje z dnia na dzień, ale mi się sprawdziła droga dwutorowa: z jednej strony peelingi (ja robiła sama : fusy z kawy i żel pod prysznic i gotowe). Z drugiej działanie od środka. Babka w moim kochanym sklepie zielarskim zaproponowała mi młody jęczmień. Trochę się wahałam, bo wiadomo...cena, ale zadziałało! na wiosnę zrzuciłam 5 kilo. I czułam się wyraźnie lepiej. Skóra przestała być ziemista i cellulit się zmniejszył. Oni chyba mają sklep internetowy.... zielona torba czy torebka. I z tego co tam zaglądałam ostatnio spory wybór tych jęczmieni.
  • 21.01.15, 14:22
    U mnie na cellulit super sprawdził się kosmetyk szwajcarskiej firmy evenswiss. Preparat doskonale nawilża i ujędrnia skórę. Skóra jest widocznie bardziej napięta. Jest ponadto wydajny i dobrze się rozprowadza. Nie należy do najtańszych kosmetyków, ale działa.
  • 29.01.15, 14:42
    Aby pozbyć się cellulitu proponuję ampułki celluline, które wklepuje się w skórę ud i pośladków. Efekty zabiegu są widoczne już po miesięcznej kuracji

najwiekszerabaty.pl/pl/glowna/134-celluline.html
  • 03.02.15, 15:03
    mi bardzo pomogl SHISEIDO Body Creator Sculpting Concentrate. moze nie jest najtanszy, ale za to bardzo skuteczny. w dobrej cenie mozna go dostac na coletia.eu/
  • 01.06.15, 13:19
    A czemu nie mogą zawierać kofeiny? Może ktoś mi wytłumaczy? Wcześniej słyszałam, że wlasnie na cellulit dobre są kosmetyki z kofeiną... Nic nie rozumiem z tego...
  • 22.07.15, 09:07
    Mojej partnerce pomaga to: bit.ly/znikajacy-celulit
    Nie jest tanie ale efekty są niesamowite. Chce jeszcze wypróbować krem na noc i balsam do ciała.
    Balsam jest tańszy od serum i z pierwszych opinii wychodzi na to że się sprawdza.
  • 23.07.15, 13:10
    Mi pomaga tagomago.pl/produkt/15925/Biotherm/Celluli-Eraser-Koncentrat-redukujacy-cellulit-200ml/ i na dodatek nie śmierdzi :D
  • 24.07.15, 13:40
    Szeroki wybór kosmetyków na cellulit znalazłam na Feegle. pl - wyszukiwarce do zakupów feegle.pl/145419-antycelulit
  • 06.08.15, 20:52
    ANTYCELLULITOWY BALSAM DO CIAŁA
    Antycellulitowy balsam do ciała, w połączeniu z odpowiednią dietą i aktywnością fizyczną, redukuje efekt „skórki pomarańczowej”. Kompleks Anticellulite Forte modeluje sylwetkę i wzmacnia tkanki. Ekstrakt z ziela Centella asiatica pobudza produkcję kolagenu i elastyny, przywracając skórze odpowiednią gęstość i elastyczność oraz zapobiegając powstawaniu rozstępów. Kofeina z ziaren guarany stymuluje mikrokrążenie, przyspieszając spalanie tkanki tłuszczowej oraz ujędrniając i wygładzając skórę. Z kolei l-karnityna wzmacnia efekt modelowania sylwetki i zmniejsza zmiany spowodowane cellulitem.
    (300 ml): 39,90 zł
    Do kupienia u mnie na stronie szafa.pl/c21387313-antycellulitowy-balsam-do-ciala.html

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.