• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Sanatorium Słoneczko Kołobrzeg 08.03-04.04 2014 Dodaj do ulubionych

• 23.02.14, 20:46
    Witam. Mam 15 lat i tak jak w temacie jadę do sanatorium Słoneczko w terminie 08.03-04.04-2014. Trochę się boję bo jeszcze nie byłam w senatorium :(
    Jeśli ktoś z was też ma taki termin to proszę o kontakt:

GG:50016417
    Gmail: truskaweczka135@gmail.com

Ps. Jeśli ktoś posiada zdjęcia pokoi czy ogółem ośrodka to byłabym wdzięczna za przesłanie ich :)
    Edytor zaawansowany
    • 01.03.14, 20:47
      Hej , ja też jadę w tym terminie :). Jestem z Warszawy, jak masz chęć napisz do mnie na maila.
      Michał
    • 03.06.14, 22:02
      Witam, moje dzieci (11 i 10 lat) jadą w tych dniach do sanatorium Słoneczko Jestem z Katowic ze śląskiego Kto jeszcze jedzie? piszcie na maila dagaboch@o2.pl Dzięki
      • 14.07.14, 12:30
        Moja córka w tym terminie również dostała sanatorium podaje swój priv katarzynka25@poczta.onet.pl
        Bardzo się waham więc może ktoś ma jakieś informacje na temat pobytu w sanatorium
        --
        AMELCIA Ma JUZ...
        NINKA MA JUŻ...
        Moje dziewczynki
        • 28.07.14, 17:38
          Witam Czy jedzie ktoś do tego senatorium w terminie 27.09.14-24.10.14/
          • 17.09.14, 17:50
            Witam.Moje dzieci jada do sloneczka od 27.09.2014
            • 18.09.14, 15:59
              Miło mi Na co jada pani dzieci ? Ja jade na odchudzanie i ma 14 lat Byłam tam wczesniej i jestem zadowolone z senatorium.Myśle zetym razem również bedze
              • 20.09.14, 11:04
                Witam.rowniez na odchudzanie i na oskrzela.jestescie w podobnym wieku blizniaczki maja po 14 lat.karol 12 i ola10. Skad jedziesz my z czestochowy pociagiem pozdrawiam
                • 20.09.14, 14:38
                  To bardzo fajnie.Jade ze Graczy wioski niedaleko opola samochodem z rodzicami.
                  • 20.09.14, 14:40
                    Jesli ma pani jeszcze jakies pytania prosze pisac jak juz kiedys pisałam jade tam drugi raz wiec troche wiem jak tam wygląda.Pani dzieci jada pierwszy raz czy juz kiedys były w senatorium?
                    • 20.09.14, 18:22
                      Witam, Mój syn jedzie tam w tym samym terminie po raz pierwszy , ma 9 lat . Proszę mi powiedzieć jak tam jest? W jakim wieku są tam dzieci i jak spędzają czas ?
                      • 20.09.14, 23:28
                        Moje dzieci 10.12.i blizniaczki 14.jada Weronko dziewczyny drugi raz ale wczesniej w rabce karol i ola jada pierwszy raz troszke sie martwie
                        • 21.09.14, 14:14
                          Prosze się nie martwic da sie tam przeżyc były młodsze dzieci sobie jakoś radziły.Aż tak zle nie bedzie ;-)
                        • 21.09.14, 16:44
                          Witam,
                          Przeczytałam,że jedzie Pani do sanatorium pociągiem z Częstochowy.Można wiedzieć którym pociągiem ? Ja wybieram się z synem z okolic Krakowa i chyba też pociągiem. Jedzie pierwszy raz do sanatorium.
                      • 21.09.14, 14:12
                        Witam w sloneczku jest róznie raz lepiej raz gorzej.Dzieci sa tam w różnym wieku gdy byłam tam najmłodsze miało 6 lat a najstarsze 18.Dzieci sa przydzielane do pokoju wiekowo,nieważne kto na co przyjechał.Rano pobudka, potem ćwiczenia np.basen lub marszobiegi po obiedzie do szkoły a po szkole wyjscie do sklepu lub na spacer.W weekendy organizowane są wycieczki np dooceanarium.
                        • 21.09.14, 16:47
                          Dziękuje za odpowiedz, a jak z opieką opiekunów, dbają o dzieci ? Można wcześniej zabrać dziecko ze sanatorium?
                          • 22.09.14, 19:06
                            Wychowacy są bardzo mili i miło organizują nam wolny czas.Jesli chciała by pani wziac dziecko wczesniej musiała by pani płaci za kazdą dobę od kiedy pani wiełą synka za dobe płaci sie z 80 zł.
                            • 22.09.14, 21:25
                              Dziękuje za info i pozdrawiam :-)
                              • 13.10.14, 10:24
                                Witam,
                                moja córka jedzie w terminie od 25.10.14 do 21.11.2014, czy ktoś wybiera sie w tym czasie? Pytanie do osób, które juz są po turnusie: jak było?
                                Z góry dziękuję za wszelkie informacje
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.