Dodaj do ulubionych

Orkiestron.pl

06.06.15, 01:03
Witam, szukam informacji o zespołach i DJach z Orkiestron.pl. Czy ktoś miał z nimi styczność i może się podzielić opinią?
Edytor zaawansowany
  • marta86barry 30.07.15, 09:08
    Czesc

Uzyskalas jakies informacje na temat orkiestron.pl sama zastanawiam sie nad wynajeciem ich uslug.

Dziekuje
  • satr-api 30.07.15, 10:59
    Hej, no nie, oprócz osobistej rozmowy, z Panem Andrzejem, który zarządza biznesem, uprzejmy człowiek, który wydaje się być bardzo do rzeczy i deklaruje, że nie gra muzyki disco polo.
  • gracja90 10.08.15, 00:41
    Grali u mnie w kwietniu w Krakowie. Pan Grzesiek i zespół Jazzy z Orkiestron.pl Jest to chyba jedyna firma, która organizuje fajną konferansjerkę i przy okazji grają świetną muzykę. Jedyne do czego mogę się przyczepić to trochę za dużo maszyny do dymu, chociaż dla niektórych szczególnie przy pierwszej piosence to atut :))
    Ola
  • okrashka 10.08.15, 01:06
    U mnie grał pan Andrzej i.... gra disco polo :)) pod przymusem :)). A tak poważnie - nam zależało nam na wyczuciu i tutaj należy się piątka z plusem -goście chwalili tez bardzo repertuar... Mieliśmy bardzo mieszane towarzystwo ale udało się ich pogodzić - disco polo nam się sprawdziło nad ranem
  • mecenasmars 12.08.15, 12:41
    Ktoś sobie chyba sam komentuje ten temat ;)

--
    nonames.net.pl
  • satr-api 12.08.15, 12:48
    Dlaczego?
  • mecenasmars 13.08.15, 19:16
    Chyba po to żeby wątek był popularny ;)

--
    nonames.net.pl
  • satr-api 14.08.15, 09:05
    Hehe no nie wiem, ja zaczęłam ten wątek jak szukałam opinii. Swoją drogą to może jeśli się zrobi popularny, to ktoś mi wytłumaczy skąd dje, zespoły, fotografowie i cala reszta ślubnej obsługi, bierze swoje ceny. Bo zarobek za jedną noc, równy miesiącowi nieźle płatnej pracy to trochę skandal.
  • wifeq 30.10.15, 13:40
    U mnie grał Dj Andrzej z duetem Smooth z Orkiestron.pl. Proponują zupełnie nową jakość i świetne wyczucie konferansjerskie. Nie mogę powiedzieć nic złego na temat ich usług... Jedynym minusem był brak możliwości przedłużenia imprezy ponad czas określony ale wiedzieliśmy to przed imprezą
  • djmosquito 14.08.15, 14:26
    Jeżeli bierzesz pod rozwagę inne opcje to polecam swoje usługi.
    DJ Mosquito ? DJ na wesela
    - kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu wesel
    - bogaty repertuar i umiejętność doboru tego repertuaru ?pod? konkretnych gości
    - elastyczność i otwartość na współpracę z Parą Młodą i gośćmi
    - poczucie humoru
    Więcej informacji o mnie oraz galerie FOTO i VIDEO na stronie: www.dj-na-wesela.pl
    Kontakt ze mną:
    - tel: 602-302-301
    - formularz kontaktowy na stronie: www.dj-na-wesela.pl
    - email: dj@dj-na-wesela.pl
  • kasik2738 16.09.15, 02:40
    Miałam obsługę z zespołem Taxi z Orkiestron.pl. Było Super!
  • traviataa 17.09.15, 23:26
    Nie wiem jak inni - u nas na weselu grał Dj Marcin i było super!
  • djmosquito 01.11.15, 21:44
    ... a może nie tylko Orkiestron?
    DJ Mosquito – DJ na wesele (nowa strona)
    - kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu wesel
    - bogaty repertuar
    - zaskakujące, niebanalne zabawy i konkursy
    - riderowe nagłośnienie - klarowny dźwięk
    Więcej informacji o mnie oraz galerie FOTO i VIDEO na stronie: www.djnawesele.org.pl
    Kontakt ze mną:
    - tel: 602-302-301
    - formularz kontaktowy na stronie: www.djnawesele.org.pl
    - email: dj@djnawesele.org.pl
  • zapachszkla 25.08.17, 14:36
    OSTRZEŻENIE przed firmą ORKIESTRON - Andrzej Kusza z Krakowa.

Pan miał być DJem na naszym weselu (bez disco polo), zapewniał mnie o swoim profesjonalizmie, a tymczasem podczas obiadu już w trakcie wesela dowiedziałam się, że go nie ma. Był, rozstawił sprzęt, powiedział pani manager, że zaraz wróci i już nie wrócił, w zastępstwie zostawił swoją żonę, która rzekomo grała z nim na weselach. Teraz już wiem, że prędzej były to jej urojenia niż jakiekolwiek doświadczenie. Bez ostrzeżenia na dodatek wzięła ze sobą jakiegoś młodzika do przyuczenia (chyba jak zepsuć zabawę), za którego musiałabym dodatkowo zapłacić 235zł za miejsce przy stoje, ale na szczęście pani manager sali była wyrozumiała.

Początek ceremonii, o dziwo została włączona muzyka, którą poprosiłam, ale kiedy usiedliśmy już przed urzędnikami od nowa zaczął grać fragment z marszem weselnym, siedzieliśmy zszokowani i zastanawialiśmy się kiedy łaskawie wpadnie na to żeby to wyłączyć. Potem od pani manager dowiedziałam się, że pani "DJ" nie zauważyła kiedy weszłam!

Pan Andrzej zapewniał mnie o tym, że POPROWADZI imprezę, tymczasem żona prócz poprowadzenia jednej zabawy nie zrobiła nic. Jedną zabawę podczas oczepin pominęła, drugą z bukietem musiała prowadzić moja świadkowa, a trzecią na szczęście udało jej się poprowadzić, brawa dla tej pani. Prowadzenie wesela polegało na mówieniu do mikrofonu co jakiś czas "zapraszamy na przerwę na gorący posiłek" i "zapraszamy wszystkich gości na parkiet", nie potrafiła w żaden sposób zachęcić gości do zabawy, nie zorbiła nic żeby rozkręcić imprezę.

Na spotkaniu rok temu pan Andrzej twierdzał mnie w przekonaniu, że kiedy widzi ludzi, to wie do czego się będą bawić - szkoda, że owej umiejętności nie przekazał swojej żonie i niestety, naszą imprezę obsługiwała pani, która kiedy ludzie bawili się na parkiecie przy znanych i wesołych utworach, to po nich puszczała jakiś gniot, którego nikt nie zna i nawet nie da się do niego tańczyć, zero zwracania uwagi na to, do czego się ludzie bawią. Utwory w programie miała, ale nie miała pojęcia który jest który, żeby trafić w podobny klimat. Zamiast w trakcie trwania jednego, do którego się ludzie bawią, przesłuchać co podobnego może być następne, to po prostu puszczała te kawałki tak jak były ułożone na liście, czasem nawet w trakcie trwania już piosenki przełączała na inną, chyba zgadując po tytułach co wybrać. Wygląda na to, że patrzyła na tytuł, myślała sobie "o, ten tytuł znam, może będzie dobre", puszczała, a ja patrzyłam jak goście schodzą z parkietu. Słuchawki leżały obok, żona pana Andrzeja może nie wie do czego służą, nie były nawet podłączone i kiedy świadkowa chciała przesłuchać nieznaną wersję utworu, bo nie chciała ryzykować puszczania nie znając jej, to nie miała jak. A czemu świadkowa chciała to zrobić? Bo zamiast się bawić, musiała przy niej siedzieć i mówić, co teraz powinna włączyć, bo pani mówiła, że nie wie, piosenkę po piosence jej wybierała z szybszych utworów, do których da się tańczyć i dopiero wtedy ludzie się bawili! Niestety nawet kiedy zostały jej podpowiedziane powiedmy 3 utwory i goście się do niej bawili, to po tych 3 wszystko wracało do początku, bo nie umiała dalej wybrać czegoś podobnego.

Z mojej listy utworów poleciało parę kawałków dobrych na początku, wtedy kiedy jeszcze było ciepło i przyjemnie siedziało się na zewnątrz, więc niewiele osób tańczyło, potem pani była proszona żeby puszczać dalej lata '80, to stwierdziła, że już były i nie może się powtarzać. W ofercie piszą, że mają "50 godzin muzyki", więc rozumiem, że w tych 50-ciu godzinach muzyki, w klimacie '80 są tylko 3 kawałki Abby, dwie Boney M i dwie Queen.

Gdybym chciała żeby nasze wymarzone wesele wyglądało w ten sposób, to ułożyłabym sobie playlistę na spotify i wyszłoby nawet lepiej. Myślałam, że zamawiam DJa, który poprowadzi imprezę, a nie kogoś do klikania play z programu, którego nawet nie umie użyć.

Dopiero na drugi dzień dowiedziałam się, że mój chrzestny chciał jej dać 400zł żeby zaczęła w końcu grać disco polo i wzięła te pieniądze, a z umowy się nie wywiązała, bo mimo, że już później na tego typu muzykę się zgodziłam, to nie miała nic takiego w repertuarze! O godzinie 3 powiedziała, że w sumie to ona by sobie już poszła. Żałuję, że nikt nie wpadł na to żeby się jej pozbyć wcześniej, postawić kogokolwiek z telefonem i spotify przy sprzęcie i bawić się do tego czego ludziom brakowało!

Dwa lata planowałam wesele, włożyłam w nie ogrom serca, pracy i pieniędzy, a tymczasem zamiast zapamiętać je miło, moje wspomnienia musi tłumić to, że przy każdym stoliku musiałam się tłumaczyć dlaczego ktoś, kto niby jest djem nie ogarnia co się dzieje na parkiecie. Przed północą zapłaciłam pełną kwotę za usługę, wtedy jeszcze do końca nie wiedziałam o tych wszystkich smaczkach, które się tam działy. Żałuję bardzo, bo po wszystkim nie usłyszeliśmy nawet przepraszam od właściciela firmy!

Nikomu nie życzę spotkania na swojej drodze takiego usługodawcy!

• bashi88 31.10.17, 11:16
    Przykro mi że też się zabrałaś na tę firmę. Moje wesele rok temu też pod kątem muzyki okazało się klapą. Spotify byłby lepszy... Imprezę miał prowadzić Andrzej Kusza ale na sali zostaliśmy obcych ludzi. Bez żadnego uprzedzenia! Podobno Andrzej miał dzień wcześniej wypadek samochodowy. Do dziś się zastanawiam czy to prawda... Wesele miało być rockowe, bez disco polo. Przygotowałam długą listę utworów a zagrali z niej może 5 kawałków. Jeszcze mieliśmy nieprzyjemna sytuację po północy. Totalnie zapomniałam że mieliśmy opłacić dja do północy. Przypomnieli o tym 5 minut przed 0:00. Musiałam rodziców wysyłać szubko do domu po kasę, ale nie było szans żeby wrócili na północ. Dj z żoną bardzo niechętnie zgodzili się że będą nadal grać... Mieli zamiar przestać bo pieniędzy nie dostali.

Co jeszcze nie wyszło to zabawy. Miało nie być tych infantylnych, tylko proste oczepiny ale niestety bez konsultacji z nami dj zorganizował kilka zabaw jakich nie chcieliśmy.

Najgorsze jest to że dj Andrzej się już nie odezwał. Napisałam do niego maila, że mi przykro że tak to wyglądało ale nie dostałam odpowiedzi. Żadnego przepraszam nie było. Szkoda że tak ważny dla mnie dzień został tak popsuty. Miało być pięknie a dostałam tylko dodatkową dawkę stresu. Andrzej Kusza sprawia wrażenie człowieka z klasa, ale niestety to tylko wrażenie. Bardzo się na nim zawiodłam dlatego też zdecydowanie odradzam korzystania z usług orkiestron.pl.
  • andz_iaaa 26.09.17, 10:27
    Korzystamy z usług firmy orkiestron (z Dj'em Andrzejem) w firmie Wedding Planner już od 3 lat. I my i Klienci bardzo zadowoleni - wesele i konferansjerka nie są dla niego wyzwaniem, dobrze dobiera repertuar. Polecamy szczególnie na wesela w stylu Urban Wedding
  • traviataa 27.09.17, 17:37
    Bardzo ok dla nas. Zależało nam na weselu w dobrym stylu i takie też było. Szukaliśmy konferansjerki na poziomie i wyczucia. Pan Andrzej to osoba o wysokiej kulturze osobistej. Muzyka bez przerw - ciężko się do czegoś przyczepić.
    Teresa

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka