Dodaj do ulubionych

masaż Cieszyn

26.08.14, 21:58
Hej. Ostatnio trochę mam ,,skrzywienie" na punkcie orientu i wogóle kultury wschodu. Stąd moja wizyta w gabinecie masażu Indygo w Cieszynie. Masaż balijski to poezja. Abhyanga - również. Czy znacie jeszcze jakieś inne, godne polecenia gabinety? Chcę po prostu trochę poeksperymentować, a widzę ze większość masażystów koncentruje się na masażach terapeutycznych ( no takie gdy boli np. Kręgosłup )
Obserwuj wątek
    • elineania Re: masaż Cieszyn 27.08.14, 22:57
      Jak ci się podobało to po co szukasz? Chyba lepiej brać coś sprawdzonego... Sama chodzę do Indygo na masaż. Przy ich ofercie szybko się nie znudzi. Prędzej kaski braknie :-).
    • darterianna01 Re: masaż Cieszyn 11.09.14, 07:19
      Masaże orientalne są generalnie określane jako relaksacyjne. Ja bym je ogólnie podzieliła na te z użyciem aromatycznych olejków i bez. I w zasadzie wybor sprowadza sie do dosc subiektywnej oceny, co akurat Tobie się podoba. Oferta Indygo - faktycznie szeroka. Podobny zakres uslug to chyba dopiero w Bielsku. Na Walowej byl taki gabinet, chyba nazywal sie Czakra. Poszukaj w googlach. Chociaż. Jak jesteś. Z Cieszyna, to nie widze sensu jazdy do Bielska. Za samą benzynę masz 1/2 masażu.
    • robsso Re: masaż Cieszyn 24.11.14, 20:41
      Polecam gabinet masażu w Kielcach. mają świetną ofertę i naprawdę miłą i fachową obsługę. Do wyboru mają różne rodzaje masażu m.in.
      masaż klasyczny
      masaż leczniczy
      drenaż limfatyczny
      ..i wiele innych.
      Polecam skorzystać z ich usług wszystkim tym, którzy są lub będą w Kielcach.
      Gabinet masażu jest połączony z gabinetem kosmetycznym. Mają atrakcyjne ceny i ciągle jakieś promocje.
      Ogólnie bardzo fajna firma.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka