Dodaj do ulubionych

Pomóżcie jak radzić sobie z wpadaniem włosów

14.02.16, 23:13
Witajcie moje drogie. Co robicie i czy może któraś z was ma ten sam problem co ja? Łysienie plackowate... Diagnoza i strach, co dalej.... Ponoć czas już zastanawiać się nad peruką... Włosków wypada coraz więcej.
WIzyty na zmianę lekarz, dermatolog, trycholog.

Co dalej? Polecicie kogoś z Krakowa?
Edytor zaawansowany
  • iwona88krk 16.02.16, 23:22
    Nie lepiej CI zainwestować w mikroskin albo integration skin? Wygląda o wiele lepiej niż peruka i nosi się zdecydowanie wygodniej. No i jest lepiej dopasowana i dobrana specjalnie dla CIebie.
    W krakowie to w klinice włosow na au.dauna 44 sobie zobacz. Tam możesz iść na konsultację to sobie zobaczysz na miejscu! Ja mam i polecam, to zupełnie lepsza jakość niż peruka.
  • iwona88krk 16.02.16, 23:25
    O taką odpowiedź dostałam dosłownie na innym forum - i co sądzicie????

Tu jest was więcej to jakoś bardziej liczę na waszą opinię
  • kosmotynka 09.09.16, 12:52
    Może płukanki z pokrzywy? U mnie to bardzo pomogło.
  • maminka2016 04.11.16, 22:25
    Najlepiej udać się do specjalisty od włosów,łysienia i zabiegów estetycznych.Moja mama miała duże problemy z łysieniem. Z polecenia trafiłyśmy do prywatnej kliniki Promedion w co prawda Warszawie,ale...za to pełna satysfakcja.Mama bardzo zadowolona z efektów zabiegów. Polecam.
  • alicja_go 15.11.16, 11:14
    Nie wiem jak z tego typu łysieniem, ale u męża na wypadanie włosów pomógł lotion Pilfood. Można go w aptekach niektórych dostać.
  • wartoszukac 22.11.16, 15:08
    Może warto pomyśleć o kamuflażu problemu, bo w zaawansowanym stadium choroby żadne witaminy ani środki teoretycznie stworzone by zahamować wypadanie włosów, w rzeczywistości nie pomogą. Słyszałam o nowej Klinice Włosów w Radomiu, podobno możliwości, profesjonalizm i obsługa na najwyższym poziomie.
  • annabelle78 03.03.17, 23:06
    Dziewczyno, żaden kamuflaż, a łysienie plackowate to jeszcze nie wyrok ostateczny. Bardzo fajne rezultaty przynosi mezoterapia, naprawdę warto spróbować. Dobrą specjalistą od medycyny estetycznej w Krakowie jest dr Żuchowicz-Gil.
  • katrina.34 02.06.17, 13:18
    Łysienie plackowate można wyleczyć. Potrzeba czasu i cierpliwości oczywiście, ale da się. Teraz stosuję od fotochemioterapii po zabiegi medycyny estetycznej, zależy od przypadku. Trzeba myśleć pozytywnie :) Możesz też zajrzeć na facebooku np. na fanpage "zbyt piękni by łysieć", jak się poczyta wypowedzi osób z podobnym problemem to też pomaga, przynajmniej u mnie tak było.
  • emma90 04.09.17, 09:12
    Dokładnie, nie ma co się załamywać :) Jeśli jest się pod kontrolą dobrego specjalisty, to trzeba tylko uzbroić się w cierpliwość.
  • kropka3212 26.01.18, 19:43
    kupić najlepiej perukę.

krakow.rokoko.com.pl/

tutaj mają masę do wyboru. Peruki naturalne , peruki sytnetyczne...
  • kropka3212 03.10.18, 21:16
    peruka.pl/1891/gdzie-kupic-peruke
    rokoko.com.pl/krakow
  • kropka3212 21.10.18, 15:19
    rokoko.com.pl/peruki-krakow

kropka3212 napisała:

> kupić najlepiej perukę.
    >
    > krakow.rokoko.com.pl/
    >
    > tutaj mają masę do wyboru. Peruki naturalne , peruki sytnetyczne...
  • aniasamosiatylko 10.03.18, 11:50
    Ja mogę Ci serdecznie polecić lekarza specjalistę, który bardzo dobrzeleczy wypadanie włosów
    Mojej siostrze bardzo pomogła. Ma jakiś najnowszy zabieg, który naprawdę działa. Jak będę miała zdjęcia to podeślę. Zobacz tu - www.drselwa.pl/zabiegi/wlosy-regenera-activa/
  • annula80.nowak 03.04.18, 23:00
    Droga Iwono!

Ja jestem w trakcie leczenia łysienia plackowatego, fakt wiele osób poniżej ma rację - nie załamywać się, próbować wszystkich sposobów leczenia. Ja jestem narazie na początku drogi. Ponieważ jestem młodą osobą, chce żyć pełnią życia, nie uciekać od znajomych, imprez i życia kulturalnego.

Zdecydowałam się po długim rozważaniu na wizytę w sklepie z perukami. Poszłam z zamiarem tylko "wybadania sytuacji". Schodziłam wszystkie sklepy w Krakowie, jednak do gustu przypadł mi bardzo przytulny i elegancki salon z perukami "Swiat Peruk" przy ul. Dietla. Po przemiłej i bardzo profesjonalnej obsłudze przez panią pracującą w tym sklepie wyszłam z peruką syntetyczną. Zdecydowałam się na pierwszy raz właśnie na sztuczną, ponieważ bałam się, że mimo wszystko nie będę jej nosić. Byłam w wielkim błędzie... Noszę ją już od 6 miesięcy i powoli przymierzam się do kupna peruki naturalnej i zapewne znowu odwiedzę sklep w którym kupiłam już obecną perukę.
  • addamm11 24.05.18, 17:45
    Profolan to numer jeden wśród preparatów zatrzymujących łysienie oraz stymulujących naturalny porost włosów. Prawdziwy HIT wprost z USA, który działa na przyczynę przerzedzania fryzur. Dzięki temu, że walczy z przyczyną, a nie tylko ze skutkiem jest najlepszym wyborem dostępnym obecnie na rynku.

tiny.pl/g2klf

Chcesz się przekonać jak działa Profolan zapoznaj się z opinią eksperta sam przekonasz się że to faktycznie działa:

youtu.be/UB2EMXLzOW8
  • kosmetologkarolina 28.06.18, 15:20
    Proponuję zabiegi mezoterapii igłowej w połączeniu z osoczem. Dają spektakularne efekty. Najbardziej polecam dr Igora Michajłowskiego z Clinica Dermatologica/Clinica Cosmetologica. Wspaniały specjalista dermatolog, trycholog.
  • caseyshepard7 08.10.18, 00:27
    U mnie zadziałał Elastabion, genialny szampon od Floslek.
  • olaaa25 30.04.19, 22:02
    To już poważny problem, ale warto może spróbować też suplementu? Mi się świetnie sprawdza Vitapil w tabletkach, włosy rosną jak szalone.
  • karbacka 01.05.19, 22:00
    A długo brałaś ten Vitapil żeby zobaczyć efekty?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka