Dodaj do ulubionych

Wybielanie zębów

20.05.16, 20:02
Cześć! Znacie jakieś skuteczne produkty do wybielania zębów? :)) Wybielanie u dentysty lampami jest dość drogie i słyszałam, że strasznie niszczy szkliwo....
Edytor zaawansowany
  • 23.05.16, 10:59
    slyszalas o iwhite? ja nigdy wczesniej nigdzie sie nie spotkalam z tym produktem, ale po obejrzeniu wideorecenzji KAroliny (www.youtube.com/watch?v=GzybNWo3zUI) od razu zamowilam, czekam na przesylke i dam znac jak efekty :)
  • 01.06.16, 13:35
    Ja używam iWhite :) Ma dobrą cenę, jest wygodny, a przede wszystkim daje świetne efekty, które się utrzymują nawet do 2-3 miesięcy :) Polecam wypróbowanie :)
  • 15.06.16, 12:12
    zobaczylam wasze opinie i kupilam iwhite. powiem tylko tyle DZIEKUJE dziewczyny :) nie sadzilam ze doczekam kiedys takich zabkow... smak do przezycia, nadwrazliwosci brak :) polecam!!!!
  • 28.06.16, 22:07
    Zgadzam się :) Ja też używam i są świetne :)
  • 22.06.16, 22:37
    zastanawiałam się jak wybielić zęby, bardzo obawiałam się właśnie niesprawdzonych produktów, aż w końcu poszłam do stomatologa na konsultacje jakie rozwiązania w kwestii wybielania zębów proponuje. Jestem akurat z Częstochowy, więc poszłam do swojego najbliższego centrum stomatologicznego. Na ich stronie mają artykuł na temat wybielania zębów - medor.pl/oferta/stomatologia-czestochowa/wybielanie-zebow . W rezultacie zdecydowałam się na wybielanie nakładkami. Nie wyszło drogo, jestem zadowolona z efektu także polecam. Jak udacie się do swoich dentystów w okolicy, pewnie polecą Wam podobne preparaty.
  • 28.06.16, 22:06
    Ja używam i polecam nakładki iWhite :) Efekty miałam po kilku dniach używania, to duża wygoda :)
  • 11.07.16, 13:51
    u mnie wybielanie lampami kompletnie nic nie dało :/ lepsze efekty miałam po paskach
  • 30.08.16, 12:18
    Mnie nie pomogły żadne środki do stosowana samodzielnego. Dopiero, gdy znalazłam wybielanie zębów z dobrymi opiniami na wyszukiwarce zabiegów kosmetycznych lavito.pl okazało się, że można to zrobić skutecznie, ale w gabinecie u stomatologa. Zamawiając przez Lavito trafiłam na sporą promocję.
  • 09.09.16, 12:51
    Jestem zdania, że na wybielanie lepiej jest się wybrać do dentysty. Przynajmniej sobie nie zaszkodzimy.
  • 13.09.16, 11:04
    Sprawdzałam wszystkie te preparaty i jeśli chodzi o cenę to faktycznie jednorazowo jest taniej ale jeśli efekt utrzymuje się kilka tyg i trzeba kurację powtarzać to jednorazowe wybielanie w salonie za ok 500 zł jest wygodniejsze i mniej uciążliwe. Ja zdecydowałam się na to drugie i za tydzień idę na zabieg :)

100club.pl
  • 04.10.16, 14:04
    możesz spróbować też użyć węglowej pasty do zębów, wiadomo, spektakularnych efektów nie ma, ale coś tam rozjaśnia
  • 10.10.16, 16:00
    A te nakładki iWhite to jakie to są koszty i gdzie to się kupuje w aptece czy u dentysty ?
  • 20.10.16, 19:14
    Wcale nie jest takie drogie :) Byłam ostatnio w swoim salonie kosmetycznym na paznokciach i właśnie polecali mi tam wybielanie zębów z 699zł. Klientka która akurat przyszła na kontrolę była mega zadowolona i faktycznie miała wręcz Hollywoodzki uśmiech hah :) Ten salon to jadoreinstytut.com/
  • 21.10.16, 18:21
    Wybielanie u dentysty jest chyba najskuteczniejsze
  • 01.11.16, 19:18
    wikjank napisał(a):

> Wybielanie u dentysty jest chyba najskuteczniejsze

A przede wszystkim najbezpieczniejsze dla ząbków. Polecam zapoznać się z topic`kiem: Metody wybielania zębów

Metod jest sporo paski, pasty, płyny a nawet wybielanie u kosmetyczek.
  • 14.12.16, 15:04
    Niestety stosowałam już rózne preperaty zakupione w drogeriach i w aptekach i nic z tego nic nie działało. Od kilka lat korzystam z gabinetów dentystycznych w ktorych wybielam zęby, stosowałam juz lampy i metody żelowe. Teraz po przeprowadzce w okolice Poznania szukam czegos w tych okolicach, natknęłam się na studio wybielania zębów przy ul. Piekary 12 www.piekny-usmiech.pl/ i zaciekawiła mnie ich oferta, czy ktoś korzystał z ich uslug i może się wypowiedzieć? Czekam na Wasze opinie i informacje o godnych polecenia gabinetach w okolicach Poznania. Pozdrawiam
  • 25.06.17, 11:10
    Ja polecam za 200zł kupić u denttysty żel Dr.Martin Schwarz Expert 20 i wybielić na swoich szczękach.ja ttak robie bo zostały mi po Opalasence,a z którego zrezygnowalisu z mężem bo oboje mieliismy nadwrażliwość.
  • 13.07.17, 13:34
    Wiem, że dobrze sprawdza się pasta z węglem aktywnym.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.